Dom na sprzedaż Pruszowice
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Polecamy do sprzedaży wyjątkowy dom wolnostojący, nowy, komfortowo wykończony, urokliwie położony na niewielkim osiedlu nowych domów mieszkalnych w sąsiedztwie lasu, łąk i jeziorek. W bliskim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się stadnina koni - codziennie można z okien podziwiać te piękne i majestatyczne zwierzęta.
Położenie domu umożliwia szybki dojazd do centrum Wrocławia oraz wylot na obwodnicę wschodnią i autostradę A8. W bliskiej odległości, tj. w Łozinie znajduje się szkoła podstawowa oraz przedszkole. Są tu również sklepy spożywcze i punkty usługowe.
Oferowany budynek mieszkalny to obiekt nowy, wykończony w wysokim standardzie. Na poziomie parteru znajduje się hol wejściowy, salon z aneksem kuchennym, łazienka i pralnia z przejściem do dwustanowiskowego garażu. Istnieje możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju z boku salonu. Na piętrze wyszczególnić można 3 sypialnie oraz duży pokój kąpielowy.
Strefa dzienna budynku robi bardzo przyjemne wrażenie. Duże przeszklenia, wyjście na szeroki, drewniany taras, widok na łąki, las i pasące się konie sprawiają, że czas po pracy czy po nauce może być dla każdego mieszkańca czasem pełnego, niezakłóconego wypoczynku.
Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentacje !
Cena oferowana:zł.
Kontakt:
Mirosław Juszczak
-
Pruszowice, gmina Długołęka, powiat wrocławski
-
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 120,70 m², 4 pokoje wybudowany w 2021 roku
-
Działka 1 063 m²
-
Dojazd utwardzony
-
Ogrodzenie inne
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana dodana dzisiaj
450000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości
Podobne domy na sprzedaż