Dom na sprzedaż bez pośredników Borek
420 000 zł
4 286 zł/m²
98 m²
5 pok.
Borek
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 12 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedamy dom jednorodzinny w miejscowości Borek. Blisko do centrum, Dino, Biedronki, Nova Parku. Niedaleko przedszkole i szkoła. Dom budowany z sercem. Na dole duży salon, duża kuchnia, łazienka i kotlownia. Na górze 4 pokoje i łazienka. Ogromny i zadaszany (do dokończenia ) taras.
Polecamy.
-
Oferta z rynku pierwotnego
-
Borek, gmina Deszczno, powiat gorzowski
-
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 98 m², 5 pokoi wybudowany w 2026 roku
-
Działka 1 342 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
84000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
84000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości