![dom wolnostojący, 4 pokoje Pobiedno](https://s2.adresowa.pl/oi/22/27/31b3ee_f585_xbig-dom-sanocki-pobiedno.jpg)
![dom wolnostojący, 4 pokoje Pobiedno. Zdjęcie 1](https://s2.adresowa.pl/oi/22/27/31b3ee_f585_mini-dom-sanocki-pobiedno.jpg)
![dom wolnostojący, 4 pokoje Pobiedno. Zdjęcie 2](https://s2.adresowa.pl/oi/3e/30/31b3ee_6aa4_mini-dom-sanocki-pobiedno.jpg)
![dom wolnostojący, 4 pokoje Pobiedno. Zdjęcie 3](https://s2.adresowa.pl/oi/45/4e/31b3ee_c414_mini-dom-sanocki-pobiedno.jpg)
![dom wolnostojący, 4 pokoje Pobiedno. Zdjęcie 4](https://s2.adresowa.pl/oi/55/54/31b3ee_64f5_mini-dom-sanocki-pobiedno.jpg)
![dom wolnostojący, 4 pokoje Pobiedno. Zdjęcie 5](https://s2.adresowa.pl/oi/42/6a/31b3ee_b9b3_mini-dom-sanocki-pobiedno.jpg)
![dom wolnostojący, 4 pokoje Pobiedno. Zdjęcie 6](https://s2.adresowa.pl/oi/2b/4f/31b3ee_4e00_mini-dom-sanocki-pobiedno.jpg)
![dom wolnostojący, 4 pokoje Pobiedno. Zdjęcie 7](https://s2.adresowa.pl/oi/1e/67/31b3ee_3d4d_mini-dom-sanocki-pobiedno.jpg)
![dom wolnostojący, 4 pokoje Pobiedno. Zdjęcie 8](https://s2.adresowa.pl/oi/7f/55/31b3ee_9cd9_mini-dom-sanocki-pobiedno.jpg)
![dom wolnostojący, 4 pokoje Pobiedno. Zdjęcie 9](https://s2.adresowa.pl/oi/2c/55/31b3ee_bbf4_mini-dom-sanocki-pobiedno.jpg)
![dom wolnostojący, 4 pokoje Pobiedno. Zdjęcie 10](https://s2.adresowa.pl/oi/18/56/31b3ee_46ac_mini-dom-sanocki-pobiedno.jpg)
![dom wolnostojący, 4 pokoje Pobiedno. Zdjęcie 11](https://s2.adresowa.pl/oi/69/1f/31b3ee_b2cb_mini-dom-sanocki-pobiedno.jpg)
zdjęć
>> Krótki opis nieruchomości
Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim z 2010 roku w miejscowości Pobiedno w gmina Bukowsko. Dom usytuowany jest w zacisznym miejscu pod lasem przy granicy z miejscowością Wolica przy rzece Sanoczek w odległości 13 km od Sanoka. Przedmiotem sprzedaży jest dom murowany w trakcie budowy, o powierzchni użytkowej 112,85m2 na działce o powierzchni 0,1238 ha. Dojazd drogą gminną. Media: prąd i wodociąg. Dom jest w stanie deweloperskim z wykonanymi wylewkami i instalacjami. Wykonano również schody z granitu. Dodatkowo w cenie nieruchomości przygotowane są do zamontowania parapety również z granitu do wszystkich okien.
Jest to piękne malownicze miejsce z wyjściem na taras pod lasem. Wokół tereny zielone oraz rzeka Sanoczek. W pobliżu luźna zabudowa domów jednorodzinnych i miłe sąsiedztwo. Działka w całości otoczona roślinnością co daje wiele możliwości zagospodarowania tarasu i ogrodu.
To doskonała okazja, aby osiedlić się ustronnym miejscu i cieszyć się spokojnym, rodzinnym życiem, ciszą i pięknymi widokami.
>> Układ pomieszczeń
Parter: Duży salon z tarasem, kuchnia, łazienka i spiżarnia. Piętro: 3 pokoje i łazienka Dodatkową powierzchnią jest garaż i kotłownia.
>>Atuty
Dojazd drogą asfaltową. Bliska odległość i łatwy dojazd do Sanoka. Z dala od ruchliwej ulicy. Duża działka do zagospodarowania wedle gustu. Przestrzeń, spokój i czyste powietrze. Doskonałe miejsce dla miłośników wycieczek pieszych i rowerowych.
Cena: 515 000
Katarzyna Kocunik
Kwadraciak Biuro Nieruchomości
tel: [numer]
e-mail: [email]
[www]
- Pobiedno, gmina Bukowsko, powiat sanocki
- Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 112,85 m², 4 pokoje
- Działka 1238 m²
- Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
- Oferta dodana ponad miesiąc temu