Dom na sprzedaż bez pośredników
Szyby  

dom wolnostojący, 2 pokoje Szyby. Zdjęcie 1

Dom na sprzedaż bez pośredników Szyby

190 000
3 167 zł/m²
60
2 pok.
Szyby - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 5 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Do sprzedania nieruchomość położona we wsi Szyby, gmina Bodzechów, powiat Ostrowiecki. Szyby to wieś położona w odległości ok. 2,5 km od Szewny i 4 km od Ostrowca Świętokrzyskiego, 50 km od Kielc. Cicha, spokojna okolica.

W skład nieruchomości wchodzi:
- Dom mieszkalny, parterowy o pow. użytkowej ok. 60 m kw. (2 pokoje, kuchnia, łazienka, kotłownia)
- Budynki gospodarcze (letnia kuchnia, garaż) ok. 40 m kw.
- Pole orne, grunty 2 i 3 klasa.
- Ogród.

Wielkość gruntu: 0,6300 ha.
Teren uzbrojony w sieć wodną, kanalizacyjną, jest także szambo, energetyczną, gazową.

Budynki położone w centrum miejscowości, w sąsiedztwie zabudowa zagrodowa, jednorodzinna.

Cena nieruchomości: 190.000 zł.

  • Szyby, gmina Bodzechów, powiat ostrowiecki  
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 60 m², 2 pokoje  
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 6 300 m²  
  • Garaż  
  • Ogrzewanie gazowe
  • Media szambo, gaz
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
38000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat