Dom na sprzedaż bez pośredników
ul. Wiślana Białogard

bliźniak, 5 pokoi Białogard, ul. Wiślana. Zdjęcie 1

Dom na sprzedaż bez pośredników Białogard ul. Wiślana

650 000
3 223 zł/m²
201
5 pok.
Białogard, Wiślana - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 19 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

🏡 Dom z potencjałem w spokojnej dzielnicy Białogardu – pełna własność działki!

Na sprzedaż pół domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 137,5 m², położony na działce o powierzchni 441 m² (pełna własność). Nieruchomość znajduje się w cichej, zielonej okolicy, zaledwie 10 minut spacerem od centrum miasta. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola oraz inne punkty usługowe – idealna lokalizacja dla rodzin z dziećmi.

🏠 Układ pomieszczeń:

Parter: kuchnia, łazienka z WC, przedpokój, pokój dzienny, pokój gościnny, dwa pokoje mieszkalne (w tym dziecięcy i sypialnia)

Piwnica: kotłownia, pomieszczenie na opał, garaż, pomieszczenie gospodarcze

Dodatkowo: użytkowe poddasze oraz taras

📦 Dodatkowe atuty:

Budynek gospodarczy o powierzchni 28 m² – idealny na warsztat, magazyn lub dodatkowe pomieszczenie rekreacyjne

Garaż w bryle budynku

Media: prąd, woda, kanalizacja

Plastikowe okna

Dom do częściowego remontu – możliwość aranżacji według własnych potrzeb

📍 Lokalizacja: Białogard, ul. Wiślana – spokojna dzielnica z szybkim dostępem do centrum i pełną infrastrukturą miejską. Około 38 km od Kołobrzegu.

Cena: 650 000 PLN (do negocjacji)

  • ul. Wiślana, Białogard, powiat białogardzki  
  • Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 201,66 m², 5 pokoi wybudowany w 1989 roku
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 441 m²  
  • Budynek z poddaszem użytkowym, w stanie do częściowego remontu, z osobną kuchnią  
  • Taras, piwnica, garaż  
  • Ogrzewanie węglowe
  • Materiał budowy beton komórkowy
  • Dach blacha
  • Okna plastikowe
  • Dojazd asfalt
  • Ogrodzenie betonowe
  • Media woda, kanalizacja, prąd, gaz nieprzyłączony
  • Cena do negocjacji  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
130000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat