Mzurów

hala/magazyn na sprzedaż Bez pośrednika

Hala/magazyn Mzurów
Cena
195 000
Powierzchnia
92,60 m²
Cena za m²
2 106
Mzurów · 195 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Hala/magazyn Mzurów. Zdjęcie 1
Hala/magazyn Mzurów. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 5 900 zł na prowizji pośrednika!

Jestem właścicielem nieruchomości i sprzedaję BEZ POŚREDNIKÓW.


UWAGA! ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU DUŻO TANIEJ - CZYTAJ OPIS DO KOŃCA.

Witam,
sprzedam nieruchomość znajdującą się w miejscowości Mzurów, gmina Niegowa, powiat Myszkowski. Jest to nieruchomość komercyjna / użytkowa z przeznaczeniem pod działalność gospodarczą. Plan zagospodarowania przestrzennego został na tym obszarze uchwalony przez gminę, a nieruchomość znajduje się na terenie przeznaczonym pod usługi/produkcję/handel. Kiedyś był to teren spółdzielni produkcyjnej. Dojazd drogą asfaltową, a następnie 100m utwardzoną drogą gminną. Droga jest przelotowa, co oznacza, że spokojnie do działki dojeżdżają TIRy. Nieruchomość idealna dla niedużej firmy ze względu na bardzo niskie koszty utrzymania (w tym podatek od nieruchomości - zaledwie 2500zł na rok) oraz samowystarczalność energetyczną.


Nieruchomość składa się z:
1. Działki 462m2
2. Budynku warsztatowego / magazynowego / handlowego / produkcyjnego o powierzchni około 60m2 i wymiarach 12,5x4,7m
3. Kontenera biurowego 6x2,5m
4. Wiaty o wymiarach 4x5,6m


Opis:

1. Działka o kształcie regularnym, częściowo utwardzona, z lekkim spadkiem w stronę tyłu działki, ogrodzona z frontu i jednego boku. Brama przesuwna o świetle wjazdu 4m z doprowadzonym przewodem pod silnik. Istnieje możliwość dostawienia drugiej hali / garażu / magazynu.

2. Budynek do wykończenia z przeznaczeniem na warsztat / magazyn / powierzchnię handlową / produkcję w zależności od potrzeb nowego właściciela. Rok budowy 1960. W budynku
znajduje się kanał samochodowy (wykonany z monolitu - betonu wodoszczelnego) oraz wylane są dwa solidne zbrojone fundamenty (1x1x1m x 2szt) pod podnośnik samochodowy dwukolumnowy. Ściany budynku dwuwarstwowe z pustką powietrzną pomiędzy warstwami. Brama wjazdowa o wielkości 3x3,2m (szer x wys) z drzwiami wejściowymi, w całości ocieplona styropianem. Okno plastikowe, dwuszybowe. Drugie okno jest na hali - do wstawienia wedle potrzeb. Strop betonowy. Nowe orynnowanie. Na dachu położna nowa papa, obróbki blacharskie oraz wykonana jest 1-roczna instalacja fotowoltaiczna 6kW, na wysokiej jakości podzespołach, skierowana bezpośrednio na południe, dzięki czemu generuje sporo energii. W budynku rozciągnięte zostały nowe przewody elektryczne oraz osadzone są puszki pod gniazdka włączniki i nowe oświetlenie. Jest też nowa rozdzielka wraz z częściowym uzbrojeniem. Na ścianie znajdują się czujki z centralką alarmową, która połączona jest z firmą Solid (patrol interwencyjny). Hala ogrzewana jest piecem nadmuchowym na drewno lub węgiel. Istnieje możliwość montażu klimatyzacji do ogrzewania.
Wysokość hali w najwyższym punkcie to 4,20m, maleje ze spadkiem do tyłu budynku.

3. Kontener biurowy
Kontener z 2022 roku, w całości wykonany z płyty PIR 100mm. Jest bardzo ciepły zimą i łatwy do schłodzenia latem. Na dachu znajduje się 1-roczna klimatyzacja 5kW firmy Rotenso, sterowana pilotem lub przez internet. Klimatyzacja w 15 minut nagrzewa pomieszczenia wewnątrz, dzięki czemu jadąc do biura załączam ją zdalnie i jak przyjeżdżam jest już ciepło. Klimatyzator działa to -22 stopni Celcjusza - jeszcze się tyle nie zdażyło. W środku znajdują się dwa pomieszczenia (2,3x2m i 2,3x5,8m) przedzielone ścianą z płyty PIR z drzwiami. Z przodu kontenera dwa dwuszybowe przeszklenia, z boku niewielkie okienko dla przewietrzenia. W kontenerze znajduje się pełne wyposażenie biurowe (krzesła/biurka/szafy), jest wykonana solidna instalacja elektryczna z rozdzielką, na oknach rolety dzień / noc. Kontener ma również czujki alarmu i jest połączony z centralką w hali.

4. Wiata - o konstrukcji murowano / drewnianej i wysokości około 3m, podłoże utwardzone. Dach kryty blachą falistą. Znajduje się za halą. Możliwość zrobienia przejścia między halą, a wiatą.

Media:
- internet światłowodowy;
- telefon;
- przyłącze elektryczne;
- możliwość przyłączenia się do ukończonego w ubiegłym miesiącu wodociągu, który biegnie 2m od granicy działki;
- alarm.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI DUŻO TANIEJ BEZ:
- instalacji fotowoltaicznej (jest zainstalowana na obciążnikach, bez uszkodzeń powierzchni dachu),
- kontenera biurowego i jego wyposażenia (nie jest trwale związany z gruntem, nie pozostanie po nim żaden ślad),
- pieca nadmuchowego.

Na ten moment w nieruchomości funkcjonuje wypożyczalnia narzędzi, natomiast ze względu na rozwój działalności w innym kierunku jesteśmy na etapie zakupu większej powierzchni.

Zapraszam do oględzin i zakupu, wszelkie wątpliwości rozwieję telefonicznie.

  • Mzurów, gmina Niegowa, powiat myszkowski
  • Na sprzedaż hala/magazyn o powierzchni 92,60 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.