Czymanowo
ul. Promienna
nieruchomość komercyjna na sprzedaż

Cena
2 200 000
Powierzchnia
709
Cena za m²
3103
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Nieruchomość komercyjna Czymanowo, ul. Promienna. Zdjęcie 1 Nieruchomość komercyjna Czymanowo, ul. Promienna. Zdjęcie 2 Nieruchomość komercyjna Czymanowo, ul. Promienna. Zdjęcie 3 Nieruchomość komercyjna Czymanowo, ul. Promienna. Zdjęcie 4 Nieruchomość komercyjna Czymanowo, ul. Promienna. Zdjęcie 5 Nieruchomość komercyjna Czymanowo, ul. Promienna. Zdjęcie 6 Nieruchomość komercyjna Czymanowo, ul. Promienna. Zdjęcie 7 Nieruchomość komercyjna Czymanowo, ul. Promienna. Zdjęcie 8 Nieruchomość komercyjna Czymanowo, ul. Promienna. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Sklep i pokoje gościnne zlokalizowane w przepięknie ulokowanej miejscowości Czymanowo nad Jeziorem Żarnowieckim w jednej z bogatszych gmin Polski - gminie Gniewino. Niedaleko od Czymanowa, znajdują się coraz bardziej powiększająca się wypoczynkowa miejscowość Nadole,w której obecnie nie znajduje się żaden duży i dobrze zaopatrzony sklep spożywczy, co stanowi istotną przewagę, a także powoduje znaczny przypływ klientów.

W kwocie zakupu zawarto
pełne NIEMAŁE wyposażenie obu obiektów, wraz z chłodniami i lodówkami WŁĄCZNIE!!
FOTOWOLTAIKA


DLA KOGO:
Oferta dla klienta zdecydowanego przejąć dobrze prosperujący biznes. Obecni właściciele chętnie podzielą się swoim bogatym doświadczeniem, w tym pełną bazą hurtowni, z którymi warto współpracować.Informacje techniczne:

Wolnostojący budynek mieszkalno-użytkowy, wybudowany w latach 70tych. Budynek usytuowany na działce 38/95, 38/16 i 38/155 obręb Czymanowo. Konstrukcja budynku trwała, fundament z betonu.
Ogrzewanie z osiedlowej sieci ciepłowniczej. Do budynku podłączone wszystkie media również przyłącze odprowadzania ścieków do gminnej sieci kanalizacyjnej.
Stan techniczny budynku - dobry. Stolarka okienna i drzwiowa - PCV.

SKLEP:
Lokal znajdujący się na parterze budynku (oznaczony na zdjęciu na zielono). Wejście do lokalu, od głównej wewnętrznej drogi osiedlowej od strony północno-zachodniej. Sklep nie posiada dużych okien wystawowych, dzięki czemu jest on dużo bezpieczniejszy. W samym lokalu zamontowano system kamer, obejmujących całą przestrzeń sprzedaży, jak również magazyn, a także obrzeża lokalu. Cześć sprzedażowa w pełni klimatyzowana. Klimatyzacja nowa, wymieniona w sierpniu bieżącego roku. Do lokalu przynależą dwa pomieszczenia piwniczne. Jedno służące jako magazyn, drugie jako cześć osiedlowej wymiennikowni.
W części sklepowej wydzielone poniższe części:
sala sprzedażowa - 112,5 m2
magazyn I - 32,8 m2
magazyn II - 5,3 m2
magazyn III - 7,5 ,2
magazyn IV w części piwnicznej - 20,4 m2
węzeł sanitarny - 12,1 m2
pomieszczenia biurowe - 9,2 m2
wymienikownia - 45,6 m2

20 POKOI GOŚCINNYCH:

Lokale mieszkaniowe znajdują się na parterze budynku głównego i na piętrze nad lokalem usługowym - sklepem. W lokalach mieszkalnych wydzielone są pokoje mieszkalne z zapleczem socjalnym. Pokoje na piętrze, posiadają przynależnie im pomieszczenia socjalne oraz balkony na stronę południowo-wschodnią z piekym widokiem na jezioro żarnowieckie.


Część mieszkalna na parterze posiada poniższe wydzielone części:
pokoje gościnne - około 10 m2 każdy
dwa duże pomieszczenia kuchenne, o łącznej powierzchni - 20,5m2
łazienki - 5,8m2
pomieszczenia socjalne - 1,98 m2
magazyn - 3,5 m2
hol wraz ze schodami prowadzącymi do pokoi na pietrze - 19,9 m2
pralnia - 6,62 m2
pomieszczenie techniczne - 3,3 m2
duże przestronne korytarze - 48,8 m2
Część mieszkalna na piętrze posiada poniższe wydzielone części:
10 pokoi, wszystkie zbudowane analogicznie, z własnym węzłem sanitarnym - 169 m2 po 16,9m2 każdy pokój
pralnia - 2,2 m2
kuchnia ogólnodostępna - 1,6 m2
korytarz - 40,0 m2

  • ul. Promienna, Czymanowo, gmina Gniewino, powiat wejherowski
  • Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzchni 709 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Czymanowo, Promienna Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.