Konin
ul. Górnicza
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
310 000
Powierzchnia
51
Cena za m²
6 135
Piętro
3
Rok budowy
1980
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Konin, ul. Górnicza. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Konin, ul. Górnicza. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Konin, ul. Górnicza. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Konin, ul. Górnicza. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Konin, ul. Górnicza. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Konin, ul. Górnicza. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Konin, ul. Górnicza. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Konin, ul. Górnicza. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Konin, ul. Górnicza. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Konin, ul. Górnicza. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o bardzo dobrym standardzie wykończenia, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku przy ul. Górniczej w Koninie. mieszkanie o pow. 50,53m2, na którą składają się przedpokój, kuchnia, łazienka, salon oraz balkon i 2 pokoje. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie po generalnym remoncie. ściany wygipsowane i pomalowane. Sufity w zabudowie z oświetleniem LED. Rolety zewnętrzne w salonie a w pozostałych pomieszczeniach wewnętrzne (dzień/noc). 3 duże szafy w zabudowie oraz meble kuchenne w zabudowie. Świetna lokalizacja z dostępem do miejsc parkingowych.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,53 m²
  • 3 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 1980 roku
  • Konin, ul. Górnicza
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: kuchenka, piekarnik, zmywarka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Konin, Górnicza Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.