Lubcza
Lubcza
dom wolnostojący na sprzedaż

Cena
300 000
Powierzchnia
120
Cena za m²
2500
Pow. działki
5342
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
dom wolnostojący, 4 pokoje Lubcza, Lubcza. Zdjęcie 1 dom wolnostojący, 4 pokoje Lubcza, Lubcza. Zdjęcie 2 dom wolnostojący, 4 pokoje Lubcza, Lubcza. Zdjęcie 3 dom wolnostojący, 4 pokoje Lubcza, Lubcza. Zdjęcie 4 dom wolnostojący, 4 pokoje Lubcza, Lubcza. Zdjęcie 5 dom wolnostojący, 4 pokoje Lubcza, Lubcza. Zdjęcie 6 dom wolnostojący, 4 pokoje Lubcza, Lubcza. Zdjęcie 7 dom wolnostojący, 4 pokoje Lubcza, Lubcza. Zdjęcie 8 dom wolnostojący, 4 pokoje Lubcza, Lubcza. Zdjęcie 9 dom wolnostojący, 4 pokoje Lubcza, Lubcza. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Sprzedam dom wolnostojący położony w miejscowości Lubcza (Gmina Wodzisław, woj. świętokrzyskie) na działce nr 229 o powierzchni 4200m2. Dom jednopoziomowy (4 pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz, ganek), ocieplony, otynkowany z centralnym ogrzewaniem, woda z wodociągu, szambo własne z możliwością podłączenia do kanalizacji ściekowej, wyposażony w nowe okna plastikowe, pokryty blachą. W środku do remontu. Na działce stoją 2 murowane garaże, obora oraz stodoła, za którą znajduje się działka rolna z możliwością wydzielenia działki budowlanej niezależnej od posiadłości. Nieruchomość znajduje się ok. 13km od Wodzisławia, 18 km od Jędrzejowa i Pińczowa. Cicha i spokojna okolica. W pobliżu Ośrodek Zdrowia, apteka, Szkoła Podstawowa i gimnazjum, sklep spożywczy, kościół oraz przystanek autobusowy. Oferta obejmuje również sąsiednią działkę nr 228 o powierzchni 1142m2. Możliwy podział terenu na odrębne działki budowlane, gdyż posiadają niezależność komunikacyjną.

  • Lubcza, Lubcza, gmina Wodzisław, powiat jędrzejowski
  • Dom wolnostojący o powierzchni 120 m², 4 pokoje
  • Działka 5342 m²
  • Budynek w stanie do remontu
  • Garaż na 2 samochody, ogrzewanie węglowe
  • Dach: blacha, okna plastikowe
  • Dojazd: asfalt
  • Media: woda, prąd
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 5 dni temu
Lubcza, Lubcza Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.