Konin Zatorze
ul. Henryka Wieniawskiego
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
295 000
Powierzchnia
51
Cena za m²
5 784
Piętro
10 / winda
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Konin Zatorze, ul. Henryka Wieniawskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Konin Zatorze, ul. Henryka Wieniawskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Konin Zatorze, ul. Henryka Wieniawskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Konin Zatorze, ul. Henryka Wieniawskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Konin Zatorze, ul. Henryka Wieniawskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Konin Zatorze, ul. Henryka Wieniawskiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Konin Zatorze, ul. Henryka Wieniawskiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Konin Zatorze, ul. Henryka Wieniawskiego. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, 51 m2 na oś. Zatorze przy ul. Wieniawskiego 6. Mieszkanie z dużym balkonem, usytuowane na 10 piętrze. Balkon od strony zachodniej. Dodatkiem są świeżo zamontowane rolety balkonowe. W wieżowcu znajdują się dwie sprawne windy. Z okien widok na pobliskie jeziorko i ogrody działkowe. Do mieszkania przynależy hol klatkowy zamykany na klucz oraz piwnica. Atutem zapewne jest bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu znajdują się banki, sklepy spożywcze, restauracje, basen, oraz pasaż handlowy Fryderyk. Nieruchomość z księgą wieczystą bez żadnych obciążeń. Pewna i bezpieczna transakcja bezpośrednio od właścicieli. Podana cena do negocjacji.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51 m²
  • 10 piętro w bloku z windą
  • Konin, Zatorze, ul. Henryka Wieniawskiego
  • Balkon, piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Konin Zatorze, Henryka Wieniawskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.