Będkowo

hala/magazyn na sprzedaż

Cena
1 280 000
Powierzchnia
600
Cena za m²
2133
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Hala/magazyn Będkowo. Zdjęcie 1 Hala/magazyn Będkowo. Zdjęcie 2 Hala/magazyn Będkowo. Zdjęcie 3 Hala/magazyn Będkowo. Zdjęcie 4
Lista zdjęć

Posiadam do sprzedaży nieruchomość położoną blisko nowej drogi S5 kierunek Wrocław-Trzebnica miejscowość Będkowo 9 km od Wrocławia blisko trasy na Poznań. Jednocześnie możliwość szybkiego dojazdu do Trzebnicy ok.3 km i Wrocławia /centrum/ ok.17 km.
W skład nieruchomości wchodzą: 6 dużych hal magazynowych pow. ok 600 m2 z pomieszczeniem biurowym i socjalnym. Hale są w trakcie wykończania.
Teren jest ogrodzony.
Pow. Terenu ok. 38 arów.

Teren posiada duży plac manewrowy .

Dodatkowo na terenie znajduje się Dom Wolnostojący o pow. ok. 300 m2 składający się z dużego salonu ok 50 m2, sypialni , 2 pokoi, łazienki, wc. Na górze jest otwarta przestrzeń do własnej aranżacji. Okna PCV, ogrzewanie kominkowe, gazowe.
Duży teren w całości ogrodzony o pow. 3.800 m2 z placem manewrowym nawet dla Tirów. Obiekt nadający się na firmę , na działalność gospodarczą.
Dodatkowym atutem jest bliskość drogi S5 z dobrym dojazdem do Wrocławia oraz niedaleko zjazdu z S5 tak więc dojazd do Wrocławia zajmie niespełna klika minut. Dojazd drogą asfaltową.
Cena: 1.280.000 zł Więcej informacji po nr. - TEL. 601 633 485
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

  • Będkowo, gmina Trzebnica, powiat trzebnicki
  • Hala/magazyn o powierzchni 600 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Będkowo Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.