Kobiór

lokal na sprzedaż

Cena
6 900 000
Powierzchnia
998
Cena za m²
6914
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lokal Kobiór. Zdjęcie 1 Lokal Kobiór. Zdjęcie 2 Lokal Kobiór. Zdjęcie 3 Lokal Kobiór. Zdjęcie 4 Lokal Kobiór. Zdjęcie 5 Lokal Kobiór. Zdjęcie 6 Lokal Kobiór. Zdjęcie 7 Lokal Kobiór. Zdjęcie 8 Lokal Kobiór. Zdjęcie 9 Lokal Kobiór. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Oferujemy na sprzedaż / do wynajęcia nowy budynek biurowo-usługowy o powierzchni 1012 m2 zlokalizowany w Kobiórze 5 km na południe od Tychów bezpośrednio przy ekspresowej Drodze Krajowej Nr1 Katowice - Bielsko Biała. 17km od Autostrady A4, 19 km od centrum Katowic. Obiekt wyróżnia znakomite położenie przy jednej z najważniejszych dróg w kraju DK1. Natężenie ruchu w tym miejscu osiąga poziom 30.000 samochodów dziennie. Budynek usytuowany jest niezależnie, bez sąsiedniej zabudowy co powoduje, iż jego widoczność jest bardzo wysoka.
Budynek został wykonany pustaków ceramicznych Porotherm, a stropy i konstrukcja z żelbetu. Do wykończenia obiektu zastosowano materiały w najwyższym standardzie ( stal, drewno, aluminium). Elewacja wykonana została z kamienia naturalnego pochodzącego z Włoch - trawertyn, natomiast dach z hiszpańskiego łupka naturalnego. Projekt budynku pochodzi z prestiżowej pracowni architektonicznej.
Ogromne przeszklenia i niepowtarzalny design budują ekskluzywność obiektu. Pięknie zagospodarowana przestrzeń dookoła oraz widoczna skarpa z roślinami od strony drogi DK1 uzupełniać będzie elegancki wygląd obiektu. Najemca / Właściciel otrzyma do dyspozycji dwa parkingi o łącznej powierzchni ponad 1.500 m2. Budynek jest wyposażony w system monitoringu.
Do dyspozycji przyszłych najemców / właścicieli jest kilka pomieszczeń o powierzchni nawet 180 m2 zlokalizowanych na 2 poziomach . Architektura budynku daje możliwość swobodnej aranżacji całego obiektu jak również poszczególnych pomieszczeń. Budynek można również podzielić na dwie niezależne części z własnym wejściem z zewnątrz. Stopień wykończenia wnętrz na potrzeby przyszłego najemcy /właściciela pozostaje do ustalenia w ramach warunków najmu / sprzedaży. Obiekt posiada ogrzewanie podłogowe, zasilanie gazowe poprzez dwa niezależne piece co pozwala na rozliczanie dostaw energii w obu częściach budynku oddzielnie.
Na terenie miejscowości istnieje rozbudowana sieć internetowa oraz telefoniczna z możliwością doprowadzenia do budynku. Obiekt jest na etapie wykończenia wnętrza. Pierwsza część jest już gotowa do zagospodarowania, druga natomiast zostanie oddana w II kwartale 2021r.
Zainteresowane osoby zachęcamy do oględzin bezpośrednio na terenie obiektu po wcześniejszym umówieniu, a w razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  • Kobiór, powiat pszczyński
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 998 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Kobiór Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.