Ogłoszenie wstrzymane

Gdańsk Przymorze
ul. Jagiellońska
pokój do wynajęcia Bez pośrednika

Cena (miesiąc)
1 200
Powierzchnia
11
Czynsz (dodatkowo)
270
Umeblowane
w pełni
Kaucja
1200
Ogłoszenie
Pokój Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 1 Pokój Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 2 Pokój Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 3 Pokój Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 4 Pokój Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 5 Pokój Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 6 Pokój Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 7 Pokój Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 8 Pokój Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 9 Pokój Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 10 Pokój Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 11 Pokój Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 12 Pokój Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 13 Pokój Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 14 Pokój Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 15 Pokój Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 16
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Mam do wynajęcia pokój o pow. 11 m2 w mieszkaniu dwupokojowym położonym na 6 piętrze. Przed blokiem znajdują się miejsca parkingowe dostępne tylko dla mieszkańców (identyfikatory). Mieszkanie położone jest w dzielnicy Przymorze przy ul. Jagiellońskiej, w pobliżu znajdują się sklepy, przychodnia, bar, kościół. Do przystanku autobusowego 30 m., tramwajowego 200 m., do stacji SKM 1,5 km. Uniwersytetu Gdańskiego położony jest w odległości 3 km od mieszkania, dojazd autobusem ok. 10 min. Całe mieszkanie jest po generalnym remoncie zakończonym w maju 2021 w pełni wyposażone w nowy sprzęt. Składa  się  dwóch niezależnych pokoi, dużej kuchni 12 m2, łazienki oraz dwóch przedpokoi (jeden można wykorzystać do trzymania roweru). Do pokoju przynależy  balkon. Kuchnia wyposażona jest w płytę indukcyjną, piekarnik, zmywarkę, mikrofalówkę, lodówkę z zamrażarką oraz stół z krzesłami. Pokój wyposażony jest w rozkładaną kanapę, telewizor, biurko z krzesłem, stolik kawowy oraz szafę. W łazience znajduję się pralka. W jednym z przedpokoi znajduje się duża szafa. W mieszkaniu podłączony jest internetu i telewizji z Orange. Możliwość najmu od zaraz.
Dodatkowe opłaty czynsz do spółdzielni 270 zł. , Orange 50 zł. oraz energia wg. zużycia.

  • Do wynajęcia dwuosobowy pokój o powierzchni 11 m²
  • 6 piętro w bloku
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Gdańsk, Przymorze, ul. Jagiellońska
  • Balkon
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Gdańsk Przymorze, Jagiellońska Poland - lokalizacja przybliżona
Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.