Gdańsk Przymorze
ul. Jagiellońska
pokój do wynajęcia Bez pośrednika

Cena (miesiąc)
1 200
Powierzchnia
11
Czynsz (dodatkowo)
270
Umeblowane
w pełni
Kaucja
1200
Ogłoszenie
Pokój Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 1 Pokój Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 2 Pokój Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 3 Pokój Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 4 Pokój Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 5 Pokój Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 6 Pokój Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 7 Pokój Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 8 Pokój Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 9 Pokój Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 10 Pokój Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 11 Pokój Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 12 Pokój Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 13 Pokój Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 14 Pokój Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 15 Pokój Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 16
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Mam do wynajęcia pokój o pow. 11 m2 w mieszkaniu dwupokojowym położonym na 6 piętrze. Przed blokiem znajdują się miejsca parkingowe dostępne tylko dla mieszkańców (identyfikatory). Mieszkanie położone jest w dzielnicy Przymorze przy ul. Jagiellońskiej, w pobliżu znajdują się sklepy, przychodnia, bar, kościół. Do przystanku autobusowego 30 m., tramwajowego 200 m., do stacji SKM 1,5 km. Uniwersytetu Gdańskiego położony jest w odległości 3 km od mieszkania, dojazd autobusem ok. 10 min. Całe mieszkanie jest po generalnym remoncie zakończonym w maju 2021 w pełni wyposażone w nowy sprzęt. Składa  się  dwóch niezależnych pokoi, dużej kuchni 12 m2, łazienki oraz dwóch przedpokoi (jeden można wykorzystać do trzymania roweru). Do pokoju przynależy  balkon. Kuchnia wyposażona jest w płytę indukcyjną, piekarnik, zmywarkę, mikrofalówkę, lodówkę z zamrażarką oraz stół z krzesłami. Pokój wyposażony jest w rozkładaną kanapę, telewizor, biurko z krzesłem, stolik kawowy oraz szafę. W łazience znajduję się pralka. W jednym z przedpokoi znajduje się duża szafa. W mieszkaniu podłączony jest internetu i telewizji z Orange. Możliwość najmu od zaraz.
Dodatkowe opłaty czynsz do spółdzielni 270 zł. , Orange 50 zł. oraz energia wg. zużycia.

  • Do wynajęcia dwuosobowy pokój o powierzchni 11 m²
  • 6 piętro w bloku
  • Dostępne na wynajem od zaraz
  • Gdańsk, Przymorze, ul. Jagiellońska
  • Balkon
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Gdańsk Przymorze, Jagiellońska Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.