Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z Ekspertem Finansowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową oraz pomoże wybrać bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie.

Biesówko

działka siedliskowa na sprzedaż

Cena
1 800 000
Powierzchnia
80000
Cena za m²
23
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

DZIAŁKA Z LINIĄ BRZEGOWĄ JEZIORA. Malownicza i widokowa działka siedliskowa o powierzchni 8 ha - 80 000 m2 położona na skraju wsi Biesówko, gmina Biskupiec, powiat olsztyński z własną linią brzegową Jeziora Tejstymy - długość linii brzegowej 103m
Prezentowana nieruchomość składa się z 4 działek, stanowiących jedność, w kształcie prostokąta  z lekkim nachyleniem w kierunku jeziora. Rzeźba terenu działki - teren falisty i pagórkowaty, charakterystyczny dla tej części Mazur. Na działce rośnie 50 letni las o pow.1 ha przy którym w nizinie znajduje się nieużytek wodny. Pozostała część działki to łąki i pastwiska, klasa bonitacyjna, głównie ŁIV-VI, Ps IV-VI, R IVa-IVb.
 Na jednym ze wzniesień znajdują się pozostałości resztki fundamentów starego  siedliska z doprowadzoną gminną siecią wodną - istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy , ponieważ w wypisie rejestrów gruntów są to grunty rolne-zbudowane o pow. 0.2144ha  . Z działki rozpościera się bardzo malowniczy widok na pagórkowaty krajobraz okolicy, lasy i jezioro. Działka z dwóch stron graniczy z łąkami od strony zachodniej  z dużym kompleksem leśny natomiast od wschodu z Jeziorem Tejstymy.  Linia brzegowa jeziora z łagodnym zejściem piaszczysto-żwirowym z niewielką ilością drzew i trzcin.
Z działki rozpościera się widok na malowniczą wyspę jeziora. Cały kompleks położony jest na terenie o zróżnicowanej wysokości, dzięki czemu nadaje jej niepowtarzalny charakter
Sąsiedztwo domów  w odległości 400-500m od południowej granicy nieruchomości.
Do działki prowadzi droga gruntowa przez państwowy las o długości ok.400mb od strony drogi Biesówko-Kikity .Od strony Wsi Biesówko wzdłuż jeziora jest drugi dojazd gminną drogą gruntową  o długości ok.800m do prezentowanej nieruchomości.
Działka nie jest położona na obszarze rewitalizacji ani na obszarze Specjalnej Strefy Rewitalizacji.
 
Jezioro Tejstymy
Powierzchnia: 200
Głębokość:  49 m;
Klasa czystości: II
Dno kamienisto - piaszczyste z licznymi głęboczkami i górkami podwodnymi;
Brzegi: na ogół płaskie, bezleśne. Roślinność przybrzeżna słabo rozwinięta;
Ryba występująca w jeziorze: sielawa, leszcz, węgorz, okoń, sieja, płoć, szczupak;
Na jeziorze obowiązuje strefa ciszy;
Jezioro o charakterze typowo rynnowym o długości prawie 4 km i szerokości około 0,9 km.
Jezioro piękne, czyste idealnie nadające się do aktywnego wypoczynku, wędkarstwa, relaksu.
.
Nieruchomość o niezwykłych walorach krajobrazowych spełni Państwa oczekiwania ,rozległa powierzchnia pozwala na stworzenie kompleksu hotelowego,agroturystyki lub pięknej rezydencji.
To miejsce, które zachwyca bogactwem ptactwa, bliskości natury, kontaktu z dziką przyrodą tym czego nam brakuje w codziennym życiu....
 

 

  • Biesówko, gmina Biskupiec, powiat olsztyński
  • Działka siedliskowa o powierzchni 80000 m².
  • Dojazd: utwardzony
  • Media: woda
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Biesówko Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?

Klauzula informacyjna NOTUS Finanse S.A. o ochronie danych osobowych

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.