Gdańsk Matarnia

działka rekreacyjna na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
33 000
Powierzchnia
300
Cena za m²
110
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka rekreacyjna Gdańsk Matarnia. Zdjęcie 1 Działka rekreacyjna Gdańsk Matarnia. Zdjęcie 2 Działka rekreacyjna Gdańsk Matarnia. Zdjęcie 3 Działka rekreacyjna Gdańsk Matarnia. Zdjęcie 4 Działka rekreacyjna Gdańsk Matarnia. Zdjęcie 5 Działka rekreacyjna Gdańsk Matarnia. Zdjęcie 6 Działka rekreacyjna Gdańsk Matarnia. Zdjęcie 7 Działka rekreacyjna Gdańsk Matarnia. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Działka ogrodowa ogrodnicza ogród działkowy ROD Przylesie Gdańsk

Działka ogrodowa użytkowana metodą ekologiczną (permakultura). Stanowi bogate źródło warzyw, owoców i ziół. Jest podzielona na kilka stref uprawnych oraz strefę relaksu.

Na działce znajduje się szklarnia, 3 kompostowniki, przyczepa kempingowa, domek narzędziowy oraz parking dla samochodu.

Duża przyczepa kempingowa jest zabudowana konstrukcją drewnianą (3mx8m), dzięki czemu zarówno przed przyczepą jak i za jest dodatkowe zadaszenie do przechowywania, czy odpoczynku.
Przyczepa przeszła generalny remont – jest podłączona woda i prąd, posiada sprawne ogrzewanie gazowe i kuchenkę na gaz (butla) oraz wc.
Można przebywać w niej cały sezon, jednak na okres zimowy woda na działkach jest zakręcana.
Domek narzędziowy o powierzchni 5,7m2 został postawiony w sierpniu 2021 roku. Posiada okno i dwuskrzydłowe drzwi.
Ułożona linia kropkująca na dużej części działki w tym w szklarni zapewniająca możliwość oszczędnego głębokiego nawilżenia gleby w razie potrzeby. Możliwość łatwej dalszej rozbudowy lub zmiany konfiguracji czterech niezależnych połączeń.
Do dyspozycji na działce zostaje jeszcze 8 bardzo solidnych palet, które miały być położone jako podstawa tarasu w przygotowywanym nowym miejscu do relaksu pomiędzy czereśniami, a jabłonią.
Pozostawiamy także solidny drewniano-metolowy stół i 4 krzesła, część narzędzi, donice, meble i biurka oraz szafki znajdujące się w domku narzędziowym.

Dzięki podzielonym strefom łatwo można uprawiać różnego rodzaju rośliny, gdyż każda potrzebuje odpowiedniego rodzaju gleby.

Nasadzenia:
Maliny, truskawki, borówki, porzeczki czerwone, czarne, jeżyny, rabarbar.
Poza tym 3 jabłonie, 2 czereśnie, 1 śliwka węgierka, winogrona.
Dużo wieloletnich pachnących, kwitnących ziół takich jak: lawenda, tymianek, hyzop, oregano, melisa, mięta, szałwia lekarska, dziurawiec.

Z racji na powyższe nasadzenia działka oferuje moc zbiorów wartościowych owoców i ziół już w pierwszym sezonie użytkowania.

ROD „Przylesie” mieści się w otulinie leśnego Rezerwatu Przyrody rzeki Strzyża. Jest podzielony na 3 strefy, a oferowana działka znajduje się w spokojnej i atrakcyjnej strefie „C”. Działka jest bardzo dobrze nasłoneczniona, sąsiedzi są spokojni, z wieloletnią tradycją.

Cena 33 000 PLN do negocjacji. Wymagana podpisania umowa przeniesienia praw do działki w obecności notariusza.
Wszelkie przepisy i regulacje dostępne na stronach Polskiego Związku Działkowców (PZD)

Więcej zdjęć na YouTube, proszę szukać Permakultura -ROD Przylesie.

Magdalena i Piotr

  • Gdańsk Matarnia
  • Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 300 m².
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Gdańsk Matarnia Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.