Krzeszyce

hala/magazyn na sprzedaż

Cena
1 800 000
Powierzchnia
4710
Cena za m²
382
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Hala/magazyn Krzeszyce. Zdjęcie 1 Hala/magazyn Krzeszyce. Zdjęcie 2 Hala/magazyn Krzeszyce. Zdjęcie 3 Hala/magazyn Krzeszyce. Zdjęcie 4 Hala/magazyn Krzeszyce. Zdjęcie 5 Hala/magazyn Krzeszyce. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Sprzedam gospodarstwo rolne o powierzchni 4,9 ha. Atrakcyjna lokalizacja: tylko 20 min. do Gorzowa Wlkp, 1 godz. do Zielonej Góry, 1,5 godz. do Poznania i Szczecina - dobry dojazd - częściowo drogą ekspresową S3, blisko granicy z Niemcami.

W skład nieruchomości wchodzą:
- budynek mieszkalny 200 m2
- budynek produkcyjno-magazynowy 4000 m2
- wiata 700 m2
- budynek garażowo-warsztatowy 360 m2
- warsztat 150 m2

Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Teren siedliska utwardzony. W sąsiedztwie działki siedliskowej znajduje się ujęcie wodociągów gminnych, własne szambo.
Możliwość prowadzenie działalności rolniczej, przemysłowej, agroturystycznej itd. Nieruchomość malowniczo położona przy lesie i łąkach. Zapraszam do kontaktu.

Biurom nieruchomości dziękuję!

  • Krzeszyce, powiat sulęciński
  • Hala/magazyn o powierzchni 4710 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.