Pszczyna
ul. Szaraków
dom wolnostojący na sprzedaż

Cena
601 600
Powierzchnia
97
Cena za m²
6225
Pow. działki
603
Ogłoszenie
dom wolnostojący, 4 pokoje Pszczyna, ul. Szaraków. Zdjęcie 1 dom wolnostojący, 4 pokoje Pszczyna, ul. Szaraków. Zdjęcie 2 dom wolnostojący, 4 pokoje Pszczyna, ul. Szaraków. Zdjęcie 3 dom wolnostojący, 4 pokoje Pszczyna, ul. Szaraków. Zdjęcie 4 dom wolnostojący, 4 pokoje Pszczyna, ul. Szaraków. Zdjęcie 5 dom wolnostojący, 4 pokoje Pszczyna, ul. Szaraków. Zdjęcie 6 dom wolnostojący, 4 pokoje Pszczyna, ul. Szaraków. Zdjęcie 7
Lista zdjęć
InwestycjaOsiedle Zamkowe
Numer lokaluKUBA I

Nowy dom 4-pokojowy o powierzchni 96,65 m2 w inwestycji Osiedle Zamkowe dewelopera DOM DLA KAŻDEGO pod adresem ul. Szaraków, Pszczyna, powiat pszczyński. Planowany termin oddania to roku.

Osiedle Zamkowe zostało usytuowane w zachodniej części Pszczyny przy ulicy Szaraków, w niedalekiej odległości od Jeziora Łąka w otoczeniu zielonych lasów. Jednocześnie zostało ono świetnie skomunikowane z centrum miasta, a co za tym idzie z całym województwem. Zachowując spokój i beztroskę przedmieścia, korzysta jednocześnie z dobrodziejstw cywilizacji.Na osiedlu znajduje się siedem domów jednorodzinnych, z których każdy ma do dyspozycji własną działkę do indywidualnego zagospodarowan... więcej >

Pszczyna, Szaraków Poland - lokalizacja przybliżona

Podobne mieszkania w inwestycji Osiedle Zamkowe:

5 pok.
121.26 m²
parter
611 420 zł
6 pok.
138.12 m²
parter
656 545 zł
6 pok.
138.12 m²
parter
656 545 zł

Pozostałe nieruchomości tego dewelopera:
Domy DOM DLA KAŻDEGO Pszczyna
Domy DOM DLA KAŻDEGO Osiedle Zamkowe Pszczyna

Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.