Czerwony Kościół

działka budowlana na sprzedaż

Cena
300 000
Powierzchnia
3588
Cena za m²
84
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka budowlana Czerwony Kościół. Zdjęcie 1 Działka budowlana Czerwony Kościół. Zdjęcie 2 Działka budowlana Czerwony Kościół. Zdjęcie 3 Działka budowlana Czerwony Kościół. Zdjęcie 4 Działka budowlana Czerwony Kościół. Zdjęcie 5
Lista zdjęć

Lokalizacja : Czerwony Kościół 59-223, gmina Krotoszyce, powiat legnicki, 5km od Legnicy ( 3 km do znaku Legnica, 8 km do centrum Legnicy), działka budowlana na sprzedaż.

Powierzchnia działki: 3588m² ( 35,88 ara)

Charakterystyka działki: działka położona w spokojnej okolicy, duża powierzchnia, dojazd drogą gminną, utwardzoną, początek wsi, blisko miasta, media (prąd, kanalizacja, woda, gaz) w drodze przy samej działce. Działka położona w odległości 2km od zjazdu na autostradę A4.

Dla nieruchomości wydane zostały warunki zabudowy dla dwóch domów jednorodzinnych oraz warunki techniczne dla przyłączy kanalizacji, wody oraz prądu. Ze względu na kształt oraz wielkość działki istnieje wiele opcji geodezyjnego podziału działki na dwie mniejsze.

Po więcej informacji zapraszam pod numerem telefonu.

  • Czerwony Kościół, gmina Krotoszyce, powiat legnicki
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3588 m².
  • Dojazd: utwardzony
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Czerwony Kościół Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.