Zabierzów
ul. Nad Wodą
działka rekreacyjna na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
52 000
Powierzchnia
450
Cena za m²
116
Ogłoszenie
Działka rekreacyjna Zabierzów, ul. Nad Wodą. Zdjęcie 1 Działka rekreacyjna Zabierzów, ul. Nad Wodą. Zdjęcie 2 Działka rekreacyjna Zabierzów, ul. Nad Wodą. Zdjęcie 3 Działka rekreacyjna Zabierzów, ul. Nad Wodą. Zdjęcie 4 Działka rekreacyjna Zabierzów, ul. Nad Wodą. Zdjęcie 5 Działka rekreacyjna Zabierzów, ul. Nad Wodą. Zdjęcie 6 Działka rekreacyjna Zabierzów, ul. Nad Wodą. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam prawo do użytkowania ponad 4-arowej działki ROD, zlokalizowanej na terenie Stowarzyszenia Ogrodowego Stanisława Wyspiańskiego w Zabierzowie.
Działka jest bardzo dobrze skomunikowana z Krakowem. Dojazd na działkę możliwy jest autem (z Krakowa ok. 20 minut) lub komunikacją miejską: 15 minut spacerem do stacji Zabierzów PKP oraz przestanku autobusowego - linia 248.

Działka stanowi idealne miejsce do wypoczynku oraz umożliwia realizację pasji ogrodniczych. Na działce jest dużo wolnego miejsca gdzie można odpocząć na łonie natury, spędzić aktywnie czas z dziećmi, rodziną lub spotkać się z przyjaciółmi.
Na działce jest wiele nasadzeń: drzewa ozdobne, owocowe, iglaste, krzewy ozdobne i owocowe oraz kwiaty.
Na terenie działki znajduje się drewniano-blaszany domek (stan: do remontu) oraz nowy domek dla dzieci wraz ze zjeżdżalnią i piaskownicą. Doprowadzony jest prąd, na działce jest studnia na wodę z elektryczną pompą. Istnieje możliwość podłączenia bieżącej wody.
Teren działki podzielony jest na dwie części: wokół domku teren jest bardziej zaciszny z większą ilością nasadzeń, z przodu działki zlokalizowany jest duży słoneczny teren z mniejszą ilością nasadzeń umożliwiający aktywne spędzanie czasu (np. grę w piłkę itp.)
Teren ogrodów działkowych jest dobrze utrzymany, ogrodzony, z parkingiem dla działkowiczów.

  • ul. Nad Wodą, Zabierzów, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 450 m².
  • Długość: 30 m, szerokość: 15 m
  • Dojazd: polny, ogrodzenie: siatka
  • Media: woda, brak kanalizacji, prąd, gaz nieprzyłączony
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Zabierzów, Nad Wodą Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.