Ogłoszenie usunięte

Działka na sprzedaż bez pośredników
ul. Długa Lisia Góra

Działka budowlana Lisia Góra, ul. Długa. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Lisia Góra ul. Długa

-
-
2 841
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz prowizję. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 28,41 ara, usytuowana w Lisiej Górze przy ulicy Długiej w drugim rzędzie zabudowy. Teren znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, co gwarantuje komfortowy odpoczynek po ciężkim dniu pracy. Działka jest częściowo zalesiona, co dodaje uroku i zapewnia prywatność.

Działka jest ogrodzona w 80 procentach, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i prywatność. Istnieje możliwość doprowadzenia mediów z sąsiedniej działki, co ułatwi proces budowy. W pobliżu działki znajdują się szkoła, przedszkole, żłobek, sklepy spożywcze, urząd gminy, ośrodek zdrowia oraz centrum sportu.

Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, tylko 5 km od węzła autostrady A4 Tarnów - Północ i drogi krajowej nr 73.

Działka posiada dokumenty złożone do gminy w celu wydania warunków zabudowy.

Cena działki wynosi 275 000 złotych (96,80 zł / m^2), jednak istnieje możliwość negocjacji. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na spotkanie w celu obejrzenia terenu.

  • ul. Długa, Lisia Góra, powiat tarnowski  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 841 m²  
  • Wymiary Długość: 80 m
  • Dojazd utwardzony

Aktualne działki na sprzedaż

13
Działka budowlana Pawęzów

199 000

1456

DZIAŁKI BUDOWLANE W PAWĘZOWIE - PEŁNE UZBROJENIE, WARUNKI ZABUDOWY I DOSKONAŁA LOKALIZACJA POD TARNOWEM LOKALIZACJA - KOMFORT ŻYCIA BLISKO MIASTA I NATURY Pawęzów to miejscowość położona w bezpośrednim sąsiedztwie Tarnowa, która od lat cieszy się dużym zainteresowaniem osób poszukujących miejsca...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Pawęzów

320 000

2027

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2027 m² w miejscowości Pawęzów, gmina Lisia Góra. Decyzja o warunkach zabudowy (WZ): dom jednorodzinny z możliwością podłączenia do prądu, wody, kanalizacji. Działka położona od razu przy drodze - w Pawęzowie takie działki na sprzedaż to już rzadkość. Doja...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Łukowa

350 000

4900

Na sprzedaż działka widokowa położona w miejscowości Łukowa koło Tarnowa (7km). Działka położona na północy od Tarnowa na szczycie jednej z łukowskich górek z piękna panoramą na miasto Tarnów i przy dobrej przejrzystości na Tatry. Do działki prowadzi gminna droga asfaltowa, media w odległości do 30m...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Nowe Żukowice Gołębin

300 000

3862

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 3862 m², położoną w rozwijającej się części gminy Lisia Góra (powiat tarnowski, woj. małopolskie) w Nowych Żukowicach. Możliwość podziału na 2–3 działki budowlane. Idealna dla inwestora lub dwóch rodzin. Możliwa sprzedaż całości lub części po uzg...