Nowa Góra Paryż Górny

działka budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
230 000
Powierzchnia
2600
Cena za m²
88
Ogłoszenie
Działka budowlana Nowa Góra Paryż Górny. Zdjęcie 1 Działka budowlana Nowa Góra Paryż Górny. Zdjęcie 2 Działka budowlana Nowa Góra Paryż Górny. Zdjęcie 3 Działka budowlana Nowa Góra Paryż Górny. Zdjęcie 4 Działka budowlana Nowa Góra Paryż Górny. Zdjęcie 5 Działka budowlana Nowa Góra Paryż Górny. Zdjęcie 6 Działka budowlana Nowa Góra Paryż Górny. Zdjęcie 7 Działka budowlana Nowa Góra Paryż Górny. Zdjęcie 8 Działka budowlana Nowa Góra Paryż Górny. Zdjęcie 9 Działka budowlana Nowa Góra Paryż Górny. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedamy działkę budowlaną 26 arów w Nowej Górze – Paryżu. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, o bokach średnio 75mx35m. Z dwóch stron przylega do drogi wewnętrznej będącej w użytkowaniu gminy. W całości położona na terenie mieszkalnictwa zagrodowego i jednorodzinnego według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Według wypisu z rejestru gruntów – grunty orne. Na terenie działki, przy jej granicy, znajduje się reduktor na linii wodociągowej, co zabezpiecza instalację wodną. Na terenie działki sieć wodociągowa i gazowa, w granicy słup elektryczny.

Działka bardzo słoneczna, pochylona na południe, co daje ogromne możliwości aranżacji, zarówno ogrodu (np. tarasy, pagórki, murki), jak i domu. Widokowa, przy dobrej widoczności widać stąd Zamek Tenczyn w Rudnie, a dalej Babią Górę, Pilsko i Tatry Zachodnie z Krywaniem. Tuż przy lesie. Wokół bardzo luźna zabudowa.

Paryż – przysiółek wsi Nowa Góra, oddalony od niej o około 3 km. Osada liczy około 30 gospodarstw, jest otoczona lasem, pełnym zwierząt, grzybów i ścieżek doskonałych do spacerów, jazdy na rowerze i nartach biegowych. W górnej części Paryża najlepszy punkt widokowy w okolicy. W Nowej Górze sklepy, kościół, szkoła z oddziałem przedszkolnym – do Paryża jeździ bus szkolny. Najbliższe miasta – Krzeszowice 8 km, Trzebinia 12 km, Olkusz 15 km. 15 minut dojazdu do autostrady A4 (węzeł Rudno lub Trzebinia), stamtąd szybki dojazd do Krakowa i na Śląsk.

Możliwość dokupienia dwóch sąsiednich działek – budowlano-leśnej o wielkości 18 arów oraz łąki 20 arów.

Doskonałe miejsce dla osób poszukujących ciszy, spokoju i możliwości obcowania z przyrodą, przy jednoczesnym łatwym dostępie do miasta.

Oferta prywatna, sprzedaż bezpośrednia. Mieszkamy tuż obok. Pośrednikom dziękujemy.

  • Nowa Góra Paryż Górny, gmina Krzeszowice, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2600 m².
  • Numer ewidencyjny działki: 220/A
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Nowa Góra Paryż Górny Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.