Tychy Wilkowyje
ul. Mikołowska
hala/magazyn na sprzedaż

Cena
6 500 000
Powierzchnia
3707
Cena za m²
1753
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Hala/magazyn Tychy Wilkowyje, ul. Mikołowska. Zdjęcie 1 Hala/magazyn Tychy Wilkowyje, ul. Mikołowska. Zdjęcie 2 Hala/magazyn Tychy Wilkowyje, ul. Mikołowska. Zdjęcie 3 Hala/magazyn Tychy Wilkowyje, ul. Mikołowska. Zdjęcie 4 Hala/magazyn Tychy Wilkowyje, ul. Mikołowska. Zdjęcie 5 Hala/magazyn Tychy Wilkowyje, ul. Mikołowska. Zdjęcie 6 Hala/magazyn Tychy Wilkowyje, ul. Mikołowska. Zdjęcie 7 Hala/magazyn Tychy Wilkowyje, ul. Mikołowska. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Sprzedam nieruchomość magazynowo - produkcyjno - biurową położoną w Tychach w dzielnicy Wilkowyje o łącznej powierzchni 1,3 ha z prawem użytkowania wieczystego działek :
810/64
pow działki 0,0679 ha, na działce znajduje się kamienica o powierzchni użytkowej 200 m2, obecnie w kamienicy mieszczą się 4 mieszkania po generalnym remoncie w pełni umeblowane i wyposażone (obecnie wynajęte)
811/64
pow działki 0,1426 ha, na działce znajdują się budynki biur-mag-prod o powierzchni użytkowej 350 m2 (obecnie wynajęte)
812/64
pow działki 0,4443 ha, działka nie zabudowana
813/64
pow działki 0,6494 ha, na działce znajdują się : budynki biurowe, hale prod-mag oraz hostel z 24 miejscami noclegowymi, o łącznej powierzchni 3157 m2 (obecnie wynajęte).

Na posesję prowadzą 2 bramy (od ul. Wierzbowej i Wiejskiej), znajduje się na niej również duży parking i plac manewrowy.

Cena 6.500.000 zł  

  • ul. Mikołowska, Tychy Wilkowyje
  • Na sprzedaż hala/magazyn o powierzchni 3707 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Tychy Wilkowyje, Mikołowska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.