Modlniczka

działka rolno-budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
620 000
Powierzchnia
1935
Cena za m²
320
Ogłoszenie
Działka rolno-budowlana Modlniczka. Zdjęcie 1 Działka rolno-budowlana Modlniczka. Zdjęcie 2 Działka rolno-budowlana Modlniczka. Zdjęcie 3 Działka rolno-budowlana Modlniczka. Zdjęcie 4 Działka rolno-budowlana Modlniczka. Zdjęcie 5 Działka rolno-budowlana Modlniczka. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedawana nieruchomość wedle zsumowania powierzchni działek ma powierzchnię 19,35 ara, w tym 11,07 budowlanej oraz 8,28 rolnej (obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego). Dodatkowo udziały w drodze dojazdowej. Kształt zasadniczo prostokątny (ponad 16 arów) o wymiarach 33,6m na 48,4 m (część budowlana 33,6x34,6). Oprócz tego na północnej części (rolnej) znajduje się dodatkowy prostokąt o wymiarze 15x23,4m (ok. 3,5 ara).

Działka pięknie położona, przy zagajniku drzew znajdujących się na skraju sąsiedniej nieruchomości. Ponadto na południe i zachód brak zabudowy (tereny oznaczone w mpzp jako tereny rolne), a tym samym z działki rozpościera się piękny widok, w tym także na góry. Przede wszystkim jednak bardzo duża przestrzeń, rzadko spotykana tak blisko Krakowa (na działce kończą się tereny oznaczone jako budowlane). Działka położona na ok. 274 m n.p.m. (Kraków ok. 220 m n.p.m.)

W okolicy nowoczesna zabudowa, w tym dopiero co budowane domy przy drodze dojazdowej prowadzącej do działki od ulicy Wspólnej (domy położone przy ul. Wspólnej pod numerem 21 z oznaczeniami literowymi).

Działka zakupiona po długim szukaniu celem wybudowania się. Po uzyskaniu pozwolenia na budowę trafił nam się jednak okazyjnie dom w Krakowie, co spowodowało, że zrezygnowaliśmy z budowania się w Modlniczce. W ramach ceny możliwe przekazanie indywidualnie zamawianego projektu (powierzchnia ok. 250 m2 z podwójnym garażem), z tym, że konieczne będzie ponowne uzyskanie pozwolenia na budowę.

Dojazd do Krakowa idealny, skręt z ulicy częstochowskiej na wysokości Nico.

Działka jest nieuzbrojona - media są położone wyżej na końcu zabudowań w ramach drogi dojazdowej.

Sprzedaż bezpośrednia.

  • Modlniczka, gmina Wielka Wieś, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 1935 m².
  • Długość: 250 m
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Modlniczka Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.