Dęblin
ul. Michalinowska
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
650 000
Powierzchnia
98
Cena za m²
6633
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Dęblin, ul. Michalinowska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Dęblin, ul. Michalinowska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Dęblin, ul. Michalinowska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Dęblin, ul. Michalinowska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Dęblin, ul. Michalinowska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Dęblin, ul. Michalinowska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Dęblin, ul. Michalinowska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 4-pokojowe Dęblin, ul. Michalinowska. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

W budynku dwukondygnacyjnym. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze o powierzchni 98m2 oraz poddasze o powierzchni 38m2 z możliwością adaptacji na lokal mieszkalny. Mieszkanie bez czynszowe. Lokal składa się z czterech pokoi, przedpokoju, kuchni łazienki i wc, piwnica duża. Budynek po remoncie ogrodzony z działka o powierzchni 1049m2( współudział z drugim lokatorem). Budynek posiada wszystkie media, instalacje wodno - kanalizacyjną miejską po modernizacji, gazową i elektryczną. Ogrzewanie własne gazowe, węglowe i kominek. Na posesji posadowiony blaszany garaż. Dom umiejscowiony w bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu dworca PKP i PKS. W pobliżu znajdują się również sklepy, kościół szkoła podstawowa i średnia oraz przedszkole. Dom znajduję się w spokojnej dzielnicy przy ul Michalinowskiej.

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 98 m²
  • 1 piętro
  • Dęblin, ul. Michalinowska
  • Piwnica, garaż
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Dęblin, Michalinowska Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.