Rodzaj nieruchomości

Nieruchomości komercyjne do wynajęcia
Województwo

Usuń wybór
Miejscowość
Dzielnica
Ulica
Typ nieruchomości
Cena
zł za miesiąc
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.
Kolejność wyświetlania ogłoszeń:

  • Domyślne

Nieruchomości komercyjne do wynajęcia Łomża - najwięcej bez pośredników

Nieruchomości komercyjne na wynajem Łomża. Bez pośredników. Najwięcej aktualnych ogłoszeń bez pośredników z Łomży tylko na Adresowo.pl. W lipcu 2024 najtańsze nieruchomości komercyjne w Łomży można wynająć za 750 zł, a najdroższe za 27 tys zł. Średnie ceny nieruchomości komercyjne w ogłoszeniach wynajmu to 5048 zł. Najpopularniejsze dzielnice w Łomży to Śródmieście (5 ogłoszeń), Pociejewo (1 ogłoszenie), Rembelin (1 ogłoszenie).

1
Hala/magazyn Łomża
Łomża Hala/magazyn do wynajęcia
400 Bez pośredników
3 500 zł / miesiąc
3
Lokal Łomża Śródmieście, al. Legionów
Łomża Śródmieście al. Legionów Lokal do wynajęcia
72 Bez pośredników
3 600 zł / miesiąc
16
Lokal Łomża, al. Legionów
Łomża al. Legionów Lokal do wynajęcia
200 Bez pośredników
5 000 zł / miesiąc
10
Lokal Łomża, ul. ks. kard. Wyszyńskiego
Łomża ul. ks. kard. Wyszyńskiego Lokal do wynajęcia
65 Bez pośredników
2 500 zł / miesiąc
3
Lokal Łomża, ul. Nowogrodzka
Łomża ul. Nowogrodzka Lokal do wynajęcia
60 Bez pośredników
2 400 zł / miesiąc
2
Lokal Łomża, ul. Kazańska
Łomża ul. Kazańska Lokal do wynajęcia
63 Bez pośredników
4 000 zł / miesiąc
5
Lokal Łomża Śródmieście, ul. Dworcowa
Łomża Śródmieście ul. Dworcowa Lokal do wynajęcia
195 Bez pośredników
9 360 zł / miesiąc
8
Hala/magazyn Łomża, ul. Poznańska
Łomża ul. Poznańska Hala/magazyn do wynajęcia
500 Bez pośredników
11 000 zł / miesiąc
2
Lokal Łomża Śródmieście, al. Legionów
Łomża Śródmieście al. Legionów Lokal do wynajęcia
35 Bez pośredników
1 300 zł / miesiąc
1
Lokal Łomża Pociejewo, ul. Księcia Janusza I
Łomża Pociejewo ul. Księcia Janusza I Lokal do wynajęcia
240 Bez pośredników
12 500 zł / miesiąc
36
Lokal Łomża Śródmieście, ul. Polowa
Łomża Śródmieście ul. Polowa Lokal do wynajęcia
131 Bez pośredników
4 500 zł / miesiąc
3
Lokal Łomża
Łomża Lokal do wynajęcia
100 Bez pośredników
2 500 zł / miesiąc
9
Lokal Łomża
Łomża Lokal do wynajęcia
60 Bez pośredników
750 zł / miesiąc
1
Lokal Łomża, ul. Wojska Polskiego
Łomża ul. Wojska Polskiego Lokal do wynajęcia
213 Bez pośredników
1 000 zł / miesiąc
1
Lokal Łomża, ul. Długa
Łomża ul. Długa Lokal do wynajęcia
162 Bez pośredników
1 000 zł / miesiąc
1
Lokal Łomża, ul. Długa
Łomża ul. Długa Lokal do wynajęcia
193 Bez pośredników
1 000 zł / miesiąc
1
Lokal Łomża, ul. Piękna
Łomża ul. Piękna Lokal do wynajęcia
86 Bez pośredników
1 000 zł / miesiąc
czynsz w cenie
2
Lokal Łomża Śródmieście, ul. Długa
Łomża Śródmieście ul. Długa Lokal do wynajęcia
100 Bez pośredników
2 500 zł / miesiąc
czynsz w cenie
7
Lokal Łomża, al. Legionów
Łomża al. Legionów Lokal do wynajęcia
900 Bez pośredników
27 000 zł / miesiąc
czynsz w cenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
3
Hala/magazyn Stara Łomża przy Szosie
Stara Łomża przy Szosie Hala/magazyn do wynajęcia
200 Bez pośredników
3 200 zł / miesiąc
czynsz w cenie

Nieruchomości komercyjne Łomża - Polecane ogłoszenia

16
Lokal Łomża, al. Legionów

Lokal do wynajęcia Łomża

Ogłoszenie Wynajmu Lokalu Usługowego Lokalizacja: Aleja Legionów 52, Łomża Powierzchnia: 413 m² - 200 m²- góra / 213 m²- parter (możliwość podziału na mniejsze lokale) Możliwość wynajmu samego piętra bądź parteru. Opis Lokalu: Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal usługowy o łącznej powierzchni 413 m², zlokalizowany przy jednej z głównych i najbardziej przejazdowych ulic Łomży - Alei Legionów 52. Lokal znajduje się w atrakcyjnej, przelotowej części miasta, co gwarantuje dużą rotację potencjalnych klientów. Szczegóły Oferty: - Powierzchnia: 413 m² - Rozkład: Parter: 213 m² Piętro: 200 m² - Możliwość podziału: Tak - Lokalizacja: Główna, przejazdowa ulica miasta - Dostępność: Natychmiastowa - Cena: 25 zł/m² Wynajem parteru - 25 x 213 m²= 5325 netto / msc. Wynajem piętra - 25 zł x 200 m²= 5000 zł netto / msc.  Wynajem całego lokalu (413 m²) - 10 000 zł netto / msc   Idealne Przeznaczenie: Lokal doskonale nadaje się na działalność handlową, usługową, biurową lub gastronomiczną. Jego wielkość i możliwość podziału pozwalają na dostosowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb najemcy. Korzyści z Wynajmu: - Lokalizacja przy głównej ulicy gwarantująca duży ruch, - Dwupoziomowy układ lokalu, który umożliwia elastyczną organizację przestrzeni, - Możliwość adaptacji lokalu do własnych potrzeb, - Atrakcyjna powierzchnia z możliwością podziału, - Świetna widoczność: Lokal widoczny z ulicy, co sprzyja zwiększeniu liczby klientów, - Bliskość komunikacji miejskiej oraz duży parking przy samym lokalu, który ułatwia dostęp dla pracowników i klientów, - Dostępność mediów: Pełne uzbrojenie w media (prąd, woda , gaz, alarm),  - Każde piętro wyposażone jest w łazienkę z WC, - Lokal na parterze posiada kuchnię dla pracowników, - Na elewacji frontowej zamontowane są stelaże do wykonania szyldów reklamowych, które będą bardzo widoczne z ulicy. Lokalizacja i Otoczenie: Lokal położony jest w strategicznym miejscu przy Alejach Legionów 52, co zapewnia: •Lokale usługowe i Bary gastronomiczne: W pobliżu znajduje się wiele barów i restauracji, co przyciąga duży ruch pieszych i potencjalnych klientów. • McDonald’s: Obecność popularnej sieci fast food zwiększa atrakcyjność okolicy i przyciąga dużą liczbę odwiedzających. • Dworzec PKS: Bliskość dworca autobusowego ułatwia dostęp dla klientów korzystających z transportu publicznego, co zwiększa potencjał ruchu w okolicy. • Galeria Dworcowa: Popularne centrum handlowe w pobliżu lokalu przyciąga wielu odwiedzających, zwiększając przepływ potencjalnych klientów. • Park Handlowy Aleja Park: Bliskość tego parku handlowego zapewnia dodatkowy ruch klientów z okolicznych sklepów i punktów usługowych, co może zwiększyć liczbę odwiedzających Twój lokal. Kontakt: Aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na oglądanie lokalu, prosimy o kontakt pod numerem telefonu Nie przegap okazji! Skontaktuj się z nami już dziś i rozpocznij swoją działalność w doskonałej lokalizacji! Ogłoszenie od właściciela. 

36
Lokal Łomża Śródmieście, ul. Polowa

Lokal Łomża

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego oferuje do wynajęcia jeden wysoki lokal położony w centrum Łomży, z atrakcyjnym czynszem najmu, umową na czas nieokreślony i dostępnością przez całą dobę. Doskonała lokalizacja i sąsiedztwo Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz lekarzy specjalistów prowadzących działalność okulistyczną i stomatologiczną w tym samym budynku czynią to miejsce idealnym na działalność farmaceutyczną (w lokalu do końca roku 2022 była prowadzona apteka) i medyczną. Jest to nie tylko doskonałe miejsce do prowadzenia indywidualnych zajęć z pacjentami (gabinety fizjoterapeutyczne, psychoterapeutyczne etc.), także uczniami - prywatne zajęcia dodatkowe dla mniejszych i większych grup, szkoły językowe. Lokal sprawdzi się także jako dodatkowe biura dla firm niedysponujących wystarczającą powierzchnią. W budynku PFRR działają już ponadto biura księgowe, projektowe, punkt ksero. Cały budynek objęty jest całodobowym systemem alarmowym. Lokal posiada 1 duże pomieszczenie (ok 40 m2), 1 średniej wielkości (prawie 30 m2) i 4 mniejsze, w tym 2 z umywakami (wcześniej pomieszczenia socjalne). Ponadto lokal posiada też około 10- metrowy hall, wiatrołap z drugim oddzielnym wejściem od strony zaplecza i toaletę. Cały lokal został odświeżony (malowanie ścian). Lokal nr 1 mieści się na parterze przy ulicy Polowej 53 w Łomży i zajmuje powierzchnię 131,4 m2 . Cena 34 zł/m2 netto + opłaty eksploatacyjne.

5
Lokal Łomża Śródmieście, ul. Dworcowa

Lokal w Łomży

Zapraszamy do wynajmu powierzchni handlowo-usługowej w Galerii Dworcowej w Łomży. Obiekt ten położony jest w samym centrum miasta, przy największym skrzyżowaniu w Łomży: Al. Legionów / ul. Gen. Władysława Sikorskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie jest: Dworzec PKS (ruch pieszy z dworca do jednego z głównych przystanków odbywa się przez alejkę w Galerii Dworcowej) Wyremontowana hala targowa Sklepy po przeciwnych stronach ulicy: Lidl, Rossman Nowy najemca będzie z całą pewnością skorzysta z atrakcyjnego sąsiedztwa, w którym znajdują się już takie znane marki jak Kino Helios, Dealz, Sinsay, Stokrotka, JAMA-m wszystko, Sklep Zoologiczny Delfin, Oddział banku Santander, Vision Express, Tefal czy dwa lokale gastronomiczne: Porkuratura i Gatka Szmatka. Zasięgi (catchment): 30 minut samochodem - 67 829 20 minut samochodem - 27 930 10 minut samochodem - 52 750 15 minut pieszo - 4 230 10 minut pieszo - 2 508 5 minut pieszo - 1 245  Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji

3
Lokal Łomża, ul. Nowogrodzka

Ogłoszenie Najmu Nieruchomości Komercyjnej Łomża

Lokal do wynajęcia. Łomża ul. Nowogrodzka 81. Cała powierzchnia 230 m2. Lokal z powierzchnią biurową 60 m2 -2400 zł. powierzchnia produkcyjno usługowo magazynowa 170 m2- 2700 zł.

1
Hala/magazyn Łomża

Hala/magazyn w Łomży

Witam .Wynajme halę o powierzchni 400mk , wysokosc 4,10 m, trzy bramy wjazdowe , kanał ,można wjechac tirem, teren ogrodzony 8000 mk .. woda energia (sila) lokalizacja . Łomża Szosa Meżenin Prosze dzwonic tel UWAGA hala do wynajecia wyglada inaczej, to zdjecie pogladowe negocjacja ceny

7
Lokal Łomża, al. Legionów

Lokal w Łomży

Chciałbym przedstawić ofertę wynajmu lokalu w Łomży przy al. Legionów 58. Aktualnie najemcą jest Biedronka w formie outletu. Ich umowa obowiązuje do 31.12.2021r. Możliwość wynajmu od nowego roku. Lokal znajduję się przy głównej ulicy w mieście. Duży parking.Oddzielne liczniki. Partnerzy obok: Circle K i Mc Donalds oraz inni. Powierzchnia 900m2.