Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości komercyjne do wynajęcia gmina Namysłów Najwięcej bez pośredników

Średnia 53 zł/m² 3 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości komercyjne na wynajem z gminy Namysłów - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości komercyjne z gminy Namysłów można wynająć za 2700 zł, a najdroższe za 22 tys zł. Średnie ceny nieruchomości komercyjne w ogłoszeniach wynajmu to 9347 zł.

5
Lokal Namysłów, ul. Krakowska

3 340

74

Lokal handlowo-usługowy w centrum miasta po kompletnej renowacji w komplecie z tarasem o powierzchni 20m2. Możliwość dokupienia lokalu użytkowego 26,5m2 znajdującego się w piwnicy.

Zobacz ogłoszenie
5
Lokal Namysłów, ul. Józefa Piłsudskiego

22 880

416

Przestronny lokal o otwartej przestrzeni z możliwością dowolnej aranżacji 416 m² handlowo-usługowy idealny pod działalność handlową,usługową, biurową, medyczną, fitness lub sklep odzieżowy,obuwniczy,meblowy showroom itp. Atuty lokalu: powierzchnia 416 m² – możliwość elastycznej aranżacji, ...

Zobacz ogłoszenie
7
Lokal Namysłów, ul. Józefa Piłsudskiego

2 700

46

Do wynajęcia nowe atrakcyjne lokale usługowo-handlowe o powierzchni [30 – 80 m²], położony w świetnej lokalizacji. Doskonały dla punktów usługowych: beauty, kosmetolog, medycyna estetyczna, fryzjer itp. biura i sklepy specjalistyczne Atuty lokalu: powierzchnia [30–80 m²] – łatwa adaptacja ...

Zobacz ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie za darmo

3 mln osób szuka z adresowo.pl

Dodaj ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
7
Lokal Bierutów, ul. Wrocławska

1 100

20

Wynajmę lokal usługowy w Bierutowie o powierzchni 20m2. Lokal znajduje się na rynku, w wyremontowanej kamienicy przy ul. Wrocławskiej. Dobra lokalizacja: w pobliżu bank, piekarnia oraz duży parking. Pomieszczenia: główne, toaleta, mały magazyn. Bez czynszu miesięcznego. Ogrzewanie elektryczne (jeden...

Zobacz ogłoszenie
Oferty spełniające kryteria do 20 km
10
Lokal Miłoszyce

15 500

310

ŚWIETNA LOKALIZACJA! OKAJZA! Gorąco polecam lokal użytkowy położony w Miloszycach. Lokal użytkowy do możliwości własnych aranżacji.  Cena 50zł/MKW W ramach usługi pośrednictwa dla naszych klientów oferujemy kompleksowe doradztwo finansowe, pomagamy w procesie pozyskania kredytu na zakup nieruc...

Zobacz ogłoszenie
10
Lokal Jelcz-Laskowice, ul. Józefa Bożka