Mieszkania do wynajęcia gmina Prudnik Najwięcej bez pośredników
1 999 zł
50 m²
2 pok.
Obejrzane
Wynajmę mieszkanie dwupokojowe + kuchnia, łazienka. Mieszkanie wyposażone tak jak na zdjęciach. Na wynajem wystawiam fakturę. Umowa notarialna. Kaucja: 4000. Czynsz: 1999 zł + prąd + woda według zużycia. Proszę dzwonić od 10:00 do 17:00. Nie odpowiadam na wiadomości.
Zobacz ogłoszenie
1 500 zł
28 m²
1 pok.
Obejrzane
Witam. Wynajmę mieszkanie w Prudniku, ul. Tuwima, 800 m od rynku. Mieszkanie umeblowane, ze wszystkimi sprzętami. - Czynsz + wynajem to 1890 zł. Wystawiam fakturę na wynajem. - Dodatkowe koszty to media: woda + prąd według liczników. - Parking przy mieszkaniu darmowy. - Klatka czysta. - Domofon o...
Zobacz ogłoszenie
1 000 zł
32 m²
1 pok.
Obejrzane
Witam Wynajmę przyjemna kawalerkę położona w spokojnej okolicy, tuż przy parku,ulica Wojska Polskiego, Mieszkanie posiada ładny, wykafelkowany balkon, oraz parkiet widoczny na zdjęciach. Opłaty : odstępne +czynsz + media. Kaucja 1500 zl. W celu uzyskania dodatkowych informacji proszę dzwonić pod num...
Zobacz ogłoszenie
2 500 zł
33 m²
2 pok.
Obejrzane
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowo wykończonego mieszkania położonego na Osiedlu Belweder Park w Nysie. To propozycja dla osób, które szukają gotowego do zamieszkania mieszkania w wysokim standardzie — z eleganckim wyposażeniem, funkcjonalnym układem oraz balkonem. Mieszkani...
Zobacz ogłoszenie
1 400 zł
40 m²
2 pok.
Obejrzane
Od 1 lipca lub od połowy czerwca do wynajęcia mieszkanie w Nysie przy ulicy Franciszkańskiej na 2 piętrze o powierzchni 40 m2, składające się z: - 2 pokoi, - jasnej, osobnej kuchni, - łazienki z toaletą - przedpokoju. Mieszkanie jest wyposażone w najpotrzebniejsze sprzęty AGD. Do mieszkania przynale...
Zobacz ogłoszenie
3 300 zł
79 m²
3 pok.
Obejrzane
Nowe mieszkanie z ogrodem i widokiem na góry - Nadziejów, 13 min od Nysy Do wynajęcia nowoczesne, świeżo oddane do użytku mieszkanie, położone w nowowybudowanym domu w spokojnej miejscowości Nadziejów, zaledwie 13 minut od Nysy. Mieszkanie jest w pełni wykończone i gotowe do zamieszkania - pozosta...
Zobacz ogłoszenie
2 500 zł
38 m²
2 pok.
Obejrzane
Zostań pierwszym lokatorem stylowego mieszkania w najnowszej części prestiżowego osiedla Belweder. Mieszkanie jest obecnie w fazie obioru i remontu, ktorego koniec przwidywany jest na poczatek maja. Zostanie oddane do użytku w wysokim standardzie, w nowoczesnym stylu widocznym na załączonych zdjęcia...
Zobacz ogłoszenie
2 000 zł
48 m²
3 pok.
Obejrzane
Oferuję mieszkanie na wynajem o powierzchni 48 m². Znajdziesz tu 3 pokoje, które zapewnią komfort. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w bloku. Możesz mieć też zwierzęta. Czynsz wynosi 850 zł, plus media. Odstępne: 2000 zł. Kaucja: 1500 zł. Mieszkanie znajduje się na Nysa Południe, za Biedronką. B...
Zobacz ogłoszenie
1 700 zł
32 m²
2 pok.
Obejrzane
Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe przy ulicy Kossaka w Nysie, 4 pietro. Odstępne 1700 zł Kaucja 1700 zł Opłaty według zużycia + czynsz do spółdzielni. Wyposażone jak na zdjęciach. Kontakt wyłącznie telefoniczny, nie odpisuje na wiadomości.
Zobacz ogłoszenie
2 000 zł
28 m²
1 pok.
Obejrzane
Na wynajem, nowe mieszkanie w nowym budynku wolnostojącym. Lokalizacja: centrum Nysy, w pobliżu rynku, przy ulicy Wita Stwosza 1E. Piękna okolica, z okien widać Plac Paderewskiego. Opis mieszkania: Kawalerka w 100% umeblowana i wyposażona. Wyposażenie zawiera wszystkie sprzęty AGD: pralko-suszarka, ...
Zobacz ogłoszenie
1 200 zł
26 m²
1 pok.
Obejrzane
Wynajmę kawalerkę na pierwszym piętrze o pow. 26 m2, wraz z wyposażeniem (pralka, lodówka, kuchenka gazowa, mikrofalówka). Lokalizacja: Centrum miasta, blisko targu, kościoła, szkół, przedszkola, ośrodka rehabilitacji. Umowa: Najem okazjonalny. Wymagany stały dochód. Koszty: Odstępne: 1200 zł Czy...
Zobacz ogłoszenie
1 500 zł
59 m²
2 pok.
Obejrzane
Wynajmę mieszkanie dwupokojowe, 48,6 m2, z balkonem. Wysoki parter, osiedle Podzamcze, sekcja C, w Nysie. Mieszkanie umeblowane, ze sprzętem AGD: pralka, lodówka, telewizor. Warunki najmu: Odstępne: 1500 zł miesięcznie. Czynsz administracyjny na jedną osobę: 685 zł, plus prąd i gaz. Kaucja zwrotna:...
Zobacz ogłoszenie
2 500 zł
54 m²
2 pok.
Obejrzane
Od stycznia do wynajęcia piękne, słoneczne mieszkanie położone w Nysie przy ul. Otmuchowskiej, na zamkniętym, monitorowanym osiedlu. Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze. Składa się z 2 pokoi: salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, sypialni, przedpokoju, łazienki z w.c., o łącznej pow...
Zobacz ogłoszenie
1 500 zł
27 m²
1 pok.
Obejrzane
Wynajmę od zaraz piękną kawalerkę w nowym budynku przy ul. Dworcowej w Głubczycach. Do mieszkania przynależne jest miejsce parkingowe w garażu podziemny.
Zobacz ogłoszenie
2 800 zł
55 m²
2 pok.
Obejrzane
Zapraszam Cię do wynajmu jedynego w swoim rodzaju apartamentu w Niemodlinie. Wykończony najwyższej jakości materiałami, dostępny na parterze kameralnego apartamentowca z 2025 roku, ten 55,4 m² przestronny lokal, gwarantuje komfort i luksus na wyciągnięcie ręki. Nowoczesne wnętrza i najwyższa jakość...
Zobacz ogłoszenie
2 300 zł
30 m²
1 pok.
Obejrzane
Przedstawiam Państwu mieszkanie - kawalerkę na wynajem 1 pokój w Opole - Śródmieście. Mieszkanie jest nowe jeszcze nikt w nim nie zamieszkał. Budynek oddany w 2024r. Wszystko nowe. Jeden pokój z aneksem kuchennym oraz łazienką z prysznicem. Korytarz z miejscem na wieszaki oraz lustro. W kuchni z...
Zobacz ogłoszenie
2 500 zł
45 m²
2 pok.
Obejrzane
Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m², położone na 1 piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku z windą przy ul. Szymona Koszyka w Opolu. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym, piwnica oraz przestronny balkon o ekspozycji w...
Zobacz ogłoszenie
2 300 zł
49 m²
2 pok.
Obejrzane
Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania „od zaraz”, w świetnej lokalizacji i z wygodnym układem? Ta oferta może być idealna właśnie dla Ciebie. Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,50 m², położone na III piętrze w zadb...
Zobacz ogłoszenie
2 500 zł
50 m²
2 pok.
Obejrzane
Nowoczesne, komfortowe mieszkanie na wynajem w prestiżowej dzielnicy. Idealne dla singla, pary lub osoby pracującej zdalnie. DOSTĘPNE OD: 1 czerwca 2026 r Lokalizacja: Kolonia Gosławicka, jedna z najbardziej komfortowych dzielnic Opola - nowoczesna, z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej...
Zobacz ogłoszenie
2 250 zł
40 m²
2 pok.
Obejrzane
Na wynajem 2-pokojowy apartament w Opolu — Kolonia Gosławicka / Malinka Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu atrakcyjnego, 2-pokojowego apartamentu położonego w Opolu, w dzielnicy Kolonia Gosławicka — w rejonie Malinki, w okolicach Castoramy. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze niskiego,...
Zobacz ogłoszenie
2 500 zł
44 m²
2 pok.
Obejrzane
Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego w samym centrum Opola, przy ul. Krakowskiej. To idealna propozycja zarówno dla młodej rodziny, jak i i dla studentów. W pobliżu znajdują się: Dworzec kolejowy, Uniwersytet Opolski , centrum handlowe Solaris , przedszkole, szkoła, market...
Zobacz ogłoszenie
750 zł
12 m²
4 pok.
Obejrzane
Pokój w mieszkaniu 4-pokojowym zamieszkałym przez trzech panów pracujących. Mieszkanie urządzone, odświeżone, umeblowane. Oddzielna kuchnia w zabudowie z urządzeniami AGD. Łazienka z wanną i pralką. Oddzielne w.c. Spokojne i ciche miejsce. Czynsz najmu 750 zł plus koszty eksploatacyjne do podziału ...
Zobacz ogłoszenie
1 100 zł
18 m²
3 pok.
Obejrzane
Pokoje w studenckim mieszkaniu 3 pokojowym na Zaodrzu w Opolu, ul. Prószkowska. Powierzchnia mieszkania 57,1 m2. Widna kuchnia ze wszystkimi urządzeniami. Łazienka z natryskiem, oddzielne w.c., przedpokój z szafami typu Komandor, balkon, winda. Całość urządzona, umeblowana, odnowiona. Standard pon...
Zobacz ogłoszenie
1 650 zł
45 m²
2 pok.
Obejrzane
Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie – Opole, Malinka, ul. Piotrkowska Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania, 2 niezależne pokoje, o powierzchni ok. 45 m2, położone na 4 piętrze w budynku z windą. Szczegóły nieruchomości: · Powierzchnia: 45 m2 · Liczba pok...
Zobacz ogłoszenie
1 500 zł
49 m²
2 pok.
Obejrzane
Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania na wynajem w Opolu w dzielnicy Zaodrze. Szczegóły nieruchomości: ● Powierzchnia: 49m2, ● Liczba pokoi: 2, ● Piętro: 2/4, ● Stan mieszkania: dobry, ● Umeblowanie: częściowo umeblowane, ● ...
Zobacz ogłoszenie
1 400 zł
26 m²
1 pok.
Obejrzane
Do wynajęcia kawalerka – ok. 26 m² | Armii Krajowej | Jana Bytnara Rudego Do wynajęcia odświeżona kawalerka o powierzchni 26 m², idealna dla 1–2 osób. Mieszkanie znajduje się na parterze w dobrze skomunikowanej dzielnicy Armii Krajowej. Lokal jest zadbany i gotowy do zamieszkania. Ogromnym atutem...
Zobacz ogłoszenie
2 200 zł
36 m²
2 pok.
Obejrzane
Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie, z przynależnym MP w cenie, dostępne od 1 czerwca br. Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego i w pełni wyposażonego mieszkania na wynajem, zlokalizowanego w cichej i bezpiecznej części Opola – Groszowicach, przy ul. Wawrzyńca Świerzego. Mieszkanie znaj...
Zobacz ogłoszenie
1 550 zł
37 m²
1 pok.
Obejrzane
Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania na wynajem znajdującego się przy ulicy Nysy Łużyckiej w Opolu. Mieszkanie wolne, do wprowadzenia od zaraz. Szczegóły nieruchomości: · Powierzchnia: 37 m2 · Liczba pokoi: 1 · Piętro: 1 · Stan mieszkania: do zamieszkania · ...
Zobacz ogłoszenie
1 400 zł
25 m²
1 pok.
Obejrzane
Do wynajęcia: kawalerka na poddaszu – Opole, ul. Przemysłowa Szukasz przytulnego miejsca blisko centrum Opola? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Do wynajęcia mała kawalerka na poddaszu kamienicy przy ul. Przemysłowej – świetna lokalizacja z szybkim dostępem do centrum miasta, a w pobliżu znajduje...
Zobacz ogłoszenie
2 400 zł
55 m²
1 pok.
Nowe Obejrzane
Do wynajęcia KAWALERKA - 55m2 w samym centrum miasta! Przy Galerii SOLARIS. Dostępna od: JUŻ!!! Mieszkanie: Położone na 2. piętrze. Powierzchnia 55m2, w skład której wchodzi salon, aneks kuchenny, korytarz z obszerną szafą i łazienka. Do dyspozycji również piwnica. Kuchnia: Wyposażona w płytę elek...
Zobacz ogłoszenie
1 500 zł
52 m²
2 pok.
Obejrzane
Witam serdecznie Posiadam do wynajęcia mieszkanie 52 M2 składający się z dwóch pokoi osobnych, z przedpokoju, kuchni z oknem oraz łazienki. Mieszkanie w pełni wyposażone gotowe do zamieszkania. Dodatkowym atutem jest klimatyzacja. Mieszkanie jest świeżo po remoncie. Zapraszam osoby zainteresowane...
Zobacz ogłoszenie
2 000 zł
48 m²
2 pok.
Obejrzane
Oferuję na wynajem częściowo umeblowane mieszkanie z dwoma pokojami o powierzchni 48,37m2. Znajduje się na parterze w kamienicy przy ul. Koraszewskiego. W kuchni znajdziesz niezbędne sprzęty AGD, takie jak piekarnik, lodówka, zmywarka, łazienka nowa wyremontowana, pralka. Możliwość korzystania z piw...
Zobacz ogłoszenie
1 900 zł
38 m²
1 pok.
Obejrzane
Komfortowe mieszkanie 38,4 m² – gotowe do zamieszkania od zaraz Są mieszkania, które po prostu się ogląda… i są takie, do których wchodzi się z myślą: „tu mogłabym mieszkać”. To mieszkanie daje dokładnie takie poczucie — komfortu, spokoju i własnej przestrzeni. Jasne, przytulne, funkcjonalnie urzą...
Zobacz ogłoszenie
1 200 zł
52 m²
3 pok.
Obejrzane
Wynajmę mieszkanie.Po remoncie słoneczne w pełni wyposażone lodówka zmywarka umeblowane Wynajem tylko okazjonalny ( potwierdzony notarialnie) W samym centrum, wszędzie blisko. Miejsce do parkowania. Ul. Drzymały w Raciborzu Mieszkanie posiada Świadectwo Charakterystyki Energetycznej
Zobacz ogłoszenie
1 200 zł
66 m²
3 pok.
Obejrzane
Piękne ustawne mieszkanie do wynajęcia . Bez zwierząt Tylko wynajem okazjonalny Miesięczny koszt 2450 - w tej kwocie jest czynsz , opłata za CO i Wodę i ścieki oraz odstępne (umowę o prąd i gaz najemca sam podpisuje z Tauronem) Mieszkanie posiada Świadectwo Charakterystyki Energetycznej Mieszk...
Zobacz ogłoszenie
1 200 zł
52 m²
2 pok.
Obejrzane
Wynajmę mieszkanie. Słoneczne, w pełni wyposażone: lodówka, pralka. Umeblowane. Wynajem tylko okazjonalny (potwierdzony notarialnie). W samym centrum, wszędzie blisko. Miejsce do parkowania. Ul. Drzymały w Raciborzu.
Zobacz ogłoszenie
1 600 zł
33 m²
1 pok.
Obejrzane
Oferuję do wynajęcia przytulną kawalerkę o powierzchni 33 m², zlokalizowaną w Opolu przy ul. Niemodlińskiej 42. Mieszkanie dostępne od 01.07.2026. Opłaty: odstępne: 1600 zł czynsz: 600 zł (2 os.) prąd: ok. 100 zł gaz: ok. 20 zł Łączne miesięczne koszty: ok. 2320 zł. Kawalerka idealna dla jednej os...
Zobacz ogłoszenie
2 300 zł
48 m²
2 pok.
Obejrzane
Wynajmę mieszkanie w centrum o powierzchni 48m2 + balkon + piwnica 8m2 + duży strych 47-400 Racibórz, ul. Odrzańska, Na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Z pięknym widokiem na Zamek Piastowski w Raciborzu i rzekę Odrę. Z widokiem na rynek z drugiej strony. Mieszkanie o wysokim standardzie: -...
Zobacz ogłoszenie
1 500 zł
27 m²
1 pok.
Obejrzane
Przytulna kawalerka do wynajęcia od zaraz na Osiedlu Dambonia w Opolu. Idealna dla jednej osoby lub pary. Pełna infrastruktura, wiata na rowery, ogólnodostępne parkingi. Cena najmu 1500zł + czynsz i prąd. Razem: 1950zł. Kaucja 3000zł. Najem okazjonalny.
Zobacz ogłoszenie