Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Żoliborz Najwięcej bez pośredników, strona 2

Średnia 22 570 zł/m² 45 ofert

20
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Żoliborz, ul. Anny German

1 670 000

56

2 pok.

Pośrednikom z góry dziękuję. Nie jestem zainteresowany. 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i garażem, położone na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku, w prestiżowej inwestycji sPlace. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, z dbałością o każdy detal. Meble wykonane na wym...

Zobacz ogłoszenie
15
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Żoliborz, ul. Zygmunta Krasińskiego

700 000

39

2 pok.

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Pośrednikom będę wdzięczna za uszanowanie prośby o niekontaktowanie się. Są miejsca, które mają w sobie coś więcej niż tylko adres — i właśnie takie jest to mieszkanie. Położone na 7. piętrze, w sercu zielonego Żoliborza, na kultowym osiedlu Zatrasie, oferuje...

Zobacz ogłoszenie
6
Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Żoliborz, ul. Adama Mickiewicza

725 000

29

1 pok.

Kawalerka 29,2 m² | Żoliborz - Plac Wilsona | Metro | Inwestycja z najemcą Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 29,2 m², położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy - Żoliborz, w okolicy Placu Wilsona (ul. Mickiewicza). Lokalizacja: - kilka minut do metra Plac Wilso...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Żoliborz, ul. Przasnyska

1 850 000

75

3 pok.

Zielony Żoliborz| ul. Przasnyska 11/ 75,75 m2 | 3 pokoje | taras | klimatyzacja | premium 1 890 000 zł/24.950 zł za m2 Cisza, światło i zieleń za oknem — trudno uwierzyć, że to nadal Warszawa. Apartament przy ul. Przasnyskiej 11 znajduje się na prestiżowym osiedlu Zielonego Żoliborza — jednej z najb...

Zobacz ogłoszenie
9
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Żoliborz, ul. Ludwika Rydygiera

2 350 000

79

3 pok.

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie 2 sypialnie | 2 łazienki | Żoliborz, ul. Rydygiera. Na sprzedaż wyjątkowe, gotowe do wprowadzenia się mieszkanie, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy - na Żoliborzu, przy ul. Rydygiera. Lokal znajduje się na 4. piętrze nowoczesnego b...

Zobacz ogłoszenie
15
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Bielany, ul. Rudzka

1 590 000

67

3 pok.

English version below. Sprzedaż przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 67 m², położonego na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą z 2004 roku, przy ul. Rudzkiej 28 na warszawskich granicy Żoliborza i Bielan. Układ mieszkania: Przedpokój – 4,5 m² Salon – 20 m² (fot. wizualizacja)...

Zobacz ogłoszenie