Działki na sprzedaż Płock Najwięcej bez pośredników
26 000 zł
300 m²
Obejrzane
Odstąpię prawo do użytkowania działki ROD "ZIELONY JAR" w Płocku, ul. Kobiałka. Działka o powierzchni 300 metrów kwadratowych, nr 51, w zeszłym roku po generalnej rekultywacji. Zasiana świeża trawa. Są drzewa owocowe. Na działce znajduje się altana, dwa narzędziowniki. Woda przemysłowa, prąd. W ceni...
Zobacz ogłoszenie
260 316 zł
3099 m²
Obejrzane
Posiadam na sprzedaż działki budowlane (oczyszczone) położone w Płocku na ulicy Tokarskiej, znajduje się 4 km od mostu Solidarności. W drodze przy działce są potrzebne przyłącza takie jak: woda, prąd oraz światłowód. Cena: 84 zł/m2 do negocjacji za 3099 m2. Cena: 125 zł/m2 do negocjacji za 2224 m2...
Zobacz ogłoszenie
190 000 zł
3461 m²
Obejrzane
Działka nad Wisłą - Borowiczki, ulica Gmury, 3461 m² wyjątkowa lokalizacja Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 3461 m², położona w miejscowości Płock Borowiczki (woj. mazowieckie), bezpośrednio nad Wisłą. Podstawowe informacje: - Numer działki: 1613 - Powierzchnia: 3461 m² - Dojazd: droga gminna...
Zobacz ogłoszenie
36 000 zł
400 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę ROD „Złote Piaski” o powierzchni 400 m² z małym domkiem. Teren jest ogrodzony od strony alejki gęstymi nasadzeniami z tui oraz miskanta chińskiego olbrzymiego, co zapewnia prywatność i komfort wypoczynku. Prąd: Podłączony do domku. Woda: Na działce znajduje się studnia z wyprowad...
Zobacz ogłoszenie
23 000 zł
310 m²
Obejrzane
Posiadam do zaoferowania prawa do działki ROD w Płocku przy ul. Szpitalnej 7. Działka do własnej aranżacji. Jest woda, dużo drzew, pierwsza linia od Wisły, spokojna okolica, lekki spadek terenu. Drzewa owocowe, krzewy oraz piękny duży orzech. Miejsce ma około 310 m kw. Numer działki: 358. Cena: 23 0...
Zobacz ogłoszenie
18 500 zł
297 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę ROD „BUDOWLANI” Więcej informacji udzielę przez telefon podany w ogłoszeniu.
Zobacz ogłoszenie
55 000 zł
530 m²
Obejrzane
PILNE Witam serdecznie.sorzedam ladna ,dużą działkę Rod na ogródkach działkowych „”Oaza” Płock ul Dobrzykowska za nowym mostem.latwy dojazd do działki góralska altana domek trzy pokojowy,prąd woda tel
Zobacz ogłoszenie
4 605 000 zł
4,36 ha
Obejrzane
Kontakt telefoniczny Płock - działka inwestycyjna (konkurs ofert bez pośredników) Szukasz nieruchomości komercyjnej, która zapewni komfortową przestrzeń do prowadzenia działalności, bezpieczeństwo oraz ogromne możliwości rozwoju? Ta oferta to pewna inwestycja w przyszłość ! Przedmiotem sprzedaży...
Zobacz ogłoszenie
680 000 zł
2317 m²
Obejrzane
Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 2317 m² (0,2317 HA) położona w Płocku (dzielnica Borowiczki) przy ul. Pocztowej. To oferta dla inwestora lub osoby szukającej bezpiecznej przystani z infrastrukturą, której nie znajdziesz na żadnej innej działce. NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - PO...
Zobacz ogłoszenie
310 000 zł
963 m²
Obejrzane
Piękne działki w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ale już nie na terenach zalewowych. Piękne działki usługowo-mieszkalne z widokiem na Wisłę! Atrakcyjna cena do kwietnia 2026. Cena za metr 320 zł Maksymalna wysokość budynku 10,5 metra. UWAGA: PROMOCJA: Cena do 30.04.2026: 320 zł / 1 m2. Cen...
Zobacz ogłoszenie
32 000 zł
400 m²
Obejrzane
Sprzedam prawa do działki ROD znajdującej się na terenie ogródków działkowych "Nadwiślański" . Wszelkich informacji udzielę telefonicznie.
Zobacz ogłoszenie
200 000 zł
1,35 ha
Obejrzane
Na sprzedaż posiadam działkę w miejscowości Tokary-Rąbież. Dookoła zalesiona, bardzo atrakcyjne położenie, do centrum miasta zaledwie 10 minut, podolszyce 8 minut drogi, przy działce znajduje się przystanek komunikacji miejskiej. Cicha i spokojna okolica, w przeszłości było wydane pozwolenie na budo...
Zobacz ogłoszenie
62 000 zł
300 m²
Obejrzane
Sprzedam prawo do użytkowania działki ROD, na terenie ogródków "GOŹDZIK" w Płocku na Winiarach. Na działce o powierzchni około 300mkw stoi murowany domek o powierzchni 25mkw. Do domku doprowadzony jest prąd i woda. Na działce jest kilka nasadzeń drzew owocowych i krzewów ozdobnych. Działka jest skr...
Zobacz ogłoszenie
55 000 zł
316 m²
Obejrzane
Sprzedam prawo do użytkowania działki ROD ,,medyczna" Na działce znajduje się murowany domek 25m2 parter + 25m2 poddasze + weranda Parter: pokój , kuchnia , 2 pomieszczenia gospodarcze Poddasze: 2 pomieszczenia W budynku rozprowadzona instalacja elektryczna Działka 316m2, zadbana z licznymi nas...
Zobacz ogłoszenie
276 000 zł
1104 m²
Obejrzane
Sprzedam 4 działki budowlane. Kazda z działek posiada bezterminowe warunki zabudowy. Media w drodze głownej. Atrakcyjna okolica. Cena za m2 - 250 zł. Zapraszam do kontaktu 723329124
Zobacz ogłoszenie
38 000 zł
402 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę ROD o powierzchni 402m2. Działka znajduje się na Rodzinnych ogrodach działkowych "Złote Piaski", Radziwie/Płock. Cena: 38 000 zł do negocjacji.
Zobacz ogłoszenie
145 000 zł
1870 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlano-inwestycyjną na ulicy Dobrzykowskiej w Płocku-Radziwie. Działka o powierzchni 1870m.2 przy rondzie ze zjazdu z Mostu Solidarności na trasę do Gostynina-Kutno. Obok pas zieleni i ścieżki rowerowe. W pobliżu ogródki działkowe i przystanek autobusowy. Kontakt wyłącznie telefo...
Zobacz ogłoszenie
100 000 zł
765 m²
Obejrzane
Sprzedam 2 działki budowlane, uzbrojone, o powierzchni 765 m2 każda z nich. Numery działek na sprzedaż: 205/27 oraz 205/28. Media: - prąd na terenie działki, - woda, kanalizacja w drodze. Działki są przy pasie drzew leśnych. Logistycznie łatwy dojazd do obydwu mostów Płockich. W bliskim kontakcie...
Zobacz ogłoszenie
95 000 zł
400 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę rekreacyjną na ogródkach działkowych Nadwiślańskie. Domek posiada dwa pokoje, kuchnię i łazienkę. Domek jest cały podpiwniczony. Więcej informacji pod numerem telefonu. Cena do negocjacji.
Zobacz ogłoszenie
48 000 zł
300 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę ROD domek murowany 20m² z piwnica ,okna wymienione jak i drzwi. W domku kominek meble lodówka tv. Za domkiem pergola z meblami ratanowymi. Na działce tuje a przy nich domek dla dzieci do którego wchodzi się po drabince i zjeżdża na ślizgu. Przed domkiem duża czereśnia ,która co rok ...