Działki na sprzedaż Wiechlice ul. Brzozowa Najwięcej bez pośredników
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Wiechlic ul. Brzozowa - najwięcej w Polsce bez pośredników.
zapytaj
3 ha
Obejrzane
Stelmet S.A. oferuje do sprzedaży Nieruchomość niezabudowaną 3 ha przy ul. Brzozowej w Wiechlicach, gmina Szprotawa, powiat Żagań, województwo lubuskie. Są to sąsiadujące ze sobą działki nr 377 i 427 (KW ZG1G/00032848/7 i ZG1G00034924/8). Przeznaczenie nieruchomości w MPZP „funkcja produkcyjno usłu...
Zobacz ogłoszenie
12 000 zł
300 m²
Obejrzane
Sprzedam/odstąpię działkę ogrodową, znajdującą się za torami przy wieży ciśnień w Szprotawie. Na działce znajduje się altana, studnia, woda, drzewa owocowe. Cena do negocjacji.
Zobacz ogłoszenie
112 000 zł
1132 m²
Obejrzane
Działki budowlane na sprzedaż - Nowa Kopernia/Szprotawa. Uzbrojone. Oferta sprzedaży 3 działek: - nr 194/39 o powierzchni 1132 m2, - nr 194/40 o powierzchni 1212 m2, - nr 194/41 o powierzchni 1222 m2. Cena: 99 zł/m2. Przy zakupie trzech działek cena za m2 wynosi 82 zł.
Zobacz ogłoszenie
12 000 zł
300 m²
Obejrzane
Witam, tak jak na zdjęciu widoczna działka na sprzedaż 3 ary położona tuż obok Martpolu, cicha spokojna okolica. Podłączona woda działka została zakupiona rok temu (Drobne opłaty za teren, przypadają w okolicach czerwiec/lipiec 2026) tak jak widać na złączonych zdjęciach-przestrzeń wyczyszczona do z...
Zobacz ogłoszenie
63 000 zł
1103 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1103 m2, położoną na obrzeżach Szprotawy w miejscowości Nowa Kopernia, ul. Jagodowa. Teren płaski, bez zadrzewień, przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Na osiedlu powstają już nowe domy. Możliwość doprowadzenia prądu, wody, gaz w odległoś...
Zobacz ogłoszenie
72 000 zł
1026 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działki budowlane - atrakcyjna lokalizacja ! Oferuje na sprzedaż 5 działek budowlanych o różnych powierzchniach. Dla wszystkich działek zostały wydane warunki zabudowy. Nieruchomości znajdują się w bardzo dobrej lokalizacji - w pobliżu pasaż sklepów, co zapewnia wygodny dostęp do infr...
Zobacz ogłoszenie
249 000 zł
4400 m²
Obejrzane
Na sprzedaż: Działka Grunt rolny, pow. 44 Ary. Znajduje się przy drodze Krajowej nr 12, przy skrzyżowaniu, zjazd na miasto SZPROTAWA i Wieś Kartowice. Działka posiada zjazd z drogi Gminnej, która jest też położona wzdłuż działki. Kształt działki Prostokątny. 1 kilometr do skrzyżowania dróg "297 Woje...
Zobacz ogłoszenie
500 000 zł
3,8 ha
Obejrzane