Działki budowlane na sprzedaż Wąchock Najwięcej bez pośredników
Zobacz 39 aktualnych działek budowlanych na sprzedaż z Wąchocka i okolic - najwięcej w Polsce bez pośredników.
Nie znaleźliśmy ogłoszeń dokładnie spełniających Twoje kryteria. Zobacz oferty z okolicy.
1 300 000 zł
7600 m²
Obejrzane
Ogłoszenie sprzedaży: działka 7 600 m² z domem jednorodzinnym – ul. Warszawska, Skarżysko-Kamienna Na sprzedaż duża działka o powierzchni 7 600 m² zlokalizowana przy ulicy Warszawskiej w Skarżysku-Kamiennej. Nieruchomość jest zabudowana budynkiem jednorodzinnym z 2002 roku, który obecnie wymaga rem...
Zobacz ogłoszenie
800 000 zł
4242 m²
Obejrzane
Do sprzedania działka o powierzchni 4242 m2, w Skarżysku - Kamiennej. Bliskie sąsiedztwo nowo powstałego Noe Parku. Blisko przystanek autobusowy. Na działce są media: woda, prąd, gaz. Jest szambo, możliwość przyłączenia kanalizacji. Teren w większości jest ogrodzony. Na posesji są dwa budynki: dom...
Zobacz ogłoszenie
700 000 zł
8200 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana 0,82 ha - Rataje, ul. Dębowa. Sprzedam atrakcyjną nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 0,82 ha, położoną w miejscowości Rataje. Dojazd do działki prowadzi od strony ulicy Dębowej. Sprzedaż obejmuje dwie działki - główną działkę budowlaną oraz drugą działkę prze...
Zobacz ogłoszenie
140 640 zł
1172 m²
Obejrzane
Witam, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działek o powierzchni od 1172 m2 do 2592m2, położonych w miejscowości Majków, gmina Skarżysko Kościelne. NIERUCHOMOŚĆ Na sprzedaż ustawne, płaskie działki budowlane w kształcie prostokąta, usytuowane przy głównej drodze, skrzyżowanie ul. P...
Zobacz ogłoszenie
zapytaj
672 m²
Obejrzane
Wyjątkowa działka , i z widokiem .I małego ulicznego ruchu . Z lewej strony 200 m do lasu ,i dużego czystego stawu .Do centrum rynku 1200 m. Media na razie są blisko po drugiej stronie jezdni .Woda i kanaliza .Jest prąd i słup na działce . I przebieg linii gazowej jest. Działka czysta w formalnośc...
Zobacz ogłoszenie
300 000 zł
1200 m²
Obejrzane
Piękne, malownicze i spokojne miejsce w otoczeniu lasu z widokiem na Łysicę. W pobliżu urokliwego zalewu w Mostkach (600m). Działka o wymiarach 30x40m. Dostęp do mediów: woda, gaz. Dojazd drogą asfaltową.
Zobacz ogłoszenie
300 000 zł
1885 m²
Obejrzane
Do sprzedania działka budowlana 2492, obręb 0004, gmina Starachowice, powiat starachowicki, województwo świętokrzyskie, o powierzchni 0,1885 ha. Proszę o kontakt telefoniczny. Gdybym nie odbierał, proszę o SMS, to oddzwonię.
Zobacz ogłoszenie
350 000 zł
975 m²
Obejrzane
Działka budowlana z warunkami zabudowy 975 m² - media, nowa droga, spokojne osiedle - Skarżysko-Kamienna Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z warunkami zabudowy, położona w spokojnej i rozwijającej się części Skarżyska-Kamiennej w rejonie Osiedla Dolna Kamienna. Najważniejsze informacje: Pow...
Zobacz ogłoszenie
160 000 zł
1185 m²
Obejrzane
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Skarżysko Kamienna, ul. Miła. Dostępne działki w 2, 3 i 4 linii zabudowy. Powierzchnie: od 1185m do 1220m. Udziały w drodze wewnętrznej w cenie. Lokalizacja: Cicha i spokojna okolica, idealna pod zabudowę jednorodzinną. W pobliżu skl...
Zobacz ogłoszenie
73 000 zł
981 m²
Obejrzane
Witam, sprzedam 6 działek budowlanych położonych w Jasieńcu Iłżeckim Dolnym o numerach 82/3,82/4,82/5,82/6,82/7,82/8 oddalonych od Starachowic o 12 km. Do działek zapewniony jest dojazd z dwóch stron poprzez drogi gminne oraz udział w drodze wewnętrznej. Wzdłuż dróg biegnie wodociąg oraz linia energ...
Zobacz ogłoszenie
148 000 zł
1208 m²
Obejrzane
Działka 1208 mkw. położona w spokojnej miejscowości Majków przy ul. Świętej Anny w gminie Skarżysko Kościelne w powiecie skarżyskim. Wydane warunki zabudowy nr 56/WZ/2024, nr działki 53/5. Działka równa, sucha, blisko lasu w ładnej okolicy. Działka z dostępem do drogi asfaltowej, oświetlonej. W sąs...
Zobacz ogłoszenie
189 040 zł
1119 m²
Obejrzane
OGŁOSZENIE SPRZEDAŻY DZIAŁEK BUDOWLANYCH W OKOLICY ZALEWU BRODY Na sprzedaż 10 atrakcyjnych działek budowlanych, idealnych pod zabudowę jednorodzinną. 📍 Lokalizacja: Działka zlokalizowana w miejscowości Dziurów w spokojnej i rozwijającej się okolicy, z dogodnym dojazdem do miasta Starachowice 📐 P...
Zobacz ogłoszenie
600 000 zł
9600 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka inwestycyjno-budowlana nr 733 w miejscowości Lubienia, gmina Brody Oferuję atrakcyjną działkę o numerze ewidencyjnym 733, położoną w spokojnej i malowniczej okolicy. Parametry działki: • Wymiary: ok. 26 m szerokości i 370 m długości • Kształt umożliwiający różnorodne zagospod...
Zobacz ogłoszenie
499 000 zł
3490 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę o pow. 3490 m kw. z budynkiem mieszkalnym przy ul. Wrzosowej w Starachowicach.
Zobacz ogłoszenie
140 000 zł
1368 m²
Obejrzane
Działka 1368 mkw. położona w spokojnej miejscowości Majków przy ul. Świętej Anny w gminie Skarżysko Kościelne w powiecie skarżyskim. Wydane warunki zabudowy. Teren jest lekko nachylony, bardzo dobrze nasłoneczniony. Działka z dostępem do drogi asfaltowej. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Dział...
Zobacz ogłoszenie
990 000 zł
4000 m²
Obejrzane
Do sprzedania działka przy ulicy Żytniej. Powierzchnia ok 4000m2, z czego ponad 1800m2 budowlana. Wszystkie media w drodze. Działka zalesiona, przy głównej drodze, z dostępem do strumyka zasilającego Zalew Lubianka.
Zobacz ogłoszenie
300 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną przy ul. Smugowej w Starachowicach.
Zobacz ogłoszenie
269 000 zł
925 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną z MPZP, przeznaczoną pod budownictwo jednorodzinne. Działka 925 m², w kształcie prostokąta. Do działki bezpośrednio przylega pas drogi gminnej, oznaczonej w MPZP jako droga. Sprzedaż działki oznaczonej kolorem zielonym. Jeśli ktoś zainteresowany dwoma działkami, to i...
Zobacz ogłoszenie
375 000 zł
2370 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2370 m² i szerokości 25 m, położona w atrakcyjnej lokalizacji. Działka jest idealna pod budowę wymarzonego domu lub inwestycję. Szczegóły oferty: - Powierzchnia: 2370 m² - Szerokość: 25 m - Posiada projekt budowlany domu Delta - Wydane pozwolenie na budow...
Zobacz ogłoszenie
511 500 zł
3300 m²
Obejrzane
Sprzedam w całości działkę o powierzchni 3300 m2 w Starachowicach przy ulicy Kieleckiej. Media w ulicy (woda, kanalizacja, gaz, prąd). Decyzja o warunkach zabudowy dla domu jednorodzinnego. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około 26m x 127m, niezagospodarowana, nieogrodzona. Kontakt tylko p...
Zobacz ogłoszenie
190 000 zł
3700 m²
Obejrzane
Sprzedam trzy działki budowlane w Parszowie: 1) 3700 m2 - 199 000 PLN 2) 3700 m2 - 199 000 PLN 3) 5700 m2 - 260 000 PLN Zlokalizowane przy cichej uliczce, wszystkie media w drodze, wokół dużo zieleni, mało sąsiadów, z dostępem do rzeki.
Zobacz ogłoszenie
225 000 zł
5720 m²
Obejrzane
Witam, - Sprzedam działkę budowlaną o nr. ewidencyjnym 370, o powierzchni 5720m2. - Działka położona jest w miejscowości Starachowice, w dzielnicy Michałów Górny, przy ul. Wschodniej. - Działka usytuowana jest pomiędzy linią kolejową a rzeką "Kamienną". - Media: woda, prąd i gaz w granicy działki. ...
Zobacz ogłoszenie
416 000 zł
1664 m²
Obejrzane
Sprzedam piękną, szeroką działkę budowlaną w Starachowicach przy ulicy Smugowej o powierzchni 1664 m2. Wymiary działki do ul. Smugowej: szer. 30m, długość 55m. Do działki jest dojazd drogą asfaltową. Media: kanalizacja wprowadzona na działkę, pozostałe media w drodze przy działce. Cena: 416 000 zł. ...
Zobacz ogłoszenie
250 000 zł
800 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana na os. Pogorzałe. Atrakcyjna lokalizacja. Powierzchnia działki 800m2, wymiary 21x39. Więcej informacji telefonicznie.
Zobacz ogłoszenie
120 000 zł
1400 m²
Obejrzane
Witam. Oferuję do sprzedaży pięć działek budowlanych z aktualną decyzją o ustaleniu warunków zabudowy. Działki położone bardzo ładnie, wszystkie działki mają dostęp do wody, prądu i kanalizacji w drodze. Działki można dowolnie podzielić, jeśli ktoś potrzebuje inną powierzchnię....
Zobacz ogłoszenie
114 000 zł
940 m²
Obejrzane
Na sprzedaż: atrakcyjne działki budowlane - idealne pod budowę domu! Lokalizacja: spokojna Parametry działek: Wymiary działek: 34 m x 28 m, 34 m x 30 m, 32 m x 34 m Kształt: regularny, bardzo ustawny Przeznaczenie: idealne pod zabudowę jednorodzinną Media: Woda: zgoda na przyłączenie do sieci wo...
Zobacz ogłoszenie
130 000 zł
1045 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną w drugiej linii zabudowy 1045m dl 47,50 m szer 22 m ogrodzona z garażem 20 m2 4/5 drewnopodobny/ za dopłatą garaz i ogrodzenie/media w drodze ulicy Rycerskiej.Droga wjazdowa od ulicy Rycerskiej/służebność drogi notarialna bezterminowa druga wjazdowa szerokość 5m ,numery dz...
Zobacz ogłoszenie
226 800 zł
2160 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną ul. Rycerska, dł. 98m, szer. 22 m, razem 2160m². Działka w trzeciej linii zabudowy. Media w drodze ulicy Rycerskiej. Droga wjazdowa szerokość 5 m, udział w drodze notarialnie, bezterminowo zapisana. Działka o numerach 4309/4 i 4310/4. Cena: 105zł/m². Skarżysko-Kamienna, ul...
Zobacz ogłoszenie
348 000 zł
4000 m²
Obejrzane
Skarżysko Kamienna, sprzedam w całości działkę. budowlaną -mieszkaniówka, droga , usługowo -przemysłowa o pow. 4000 m2 , cena 87 ,- zł m2 , możliwość podziału na mniejsze działki . Jest nowy MPZP , i Księga Wieczysta , do nabycia notarialnie , tel. 669_ 992_ 825
Zobacz ogłoszenie
378 000 zł
1262 m²
Obejrzane
Witam, Sprzedam działkę budowlaną przy ulicy Żytniej, bardzo blisko zalewu Lubianka (700 m). Powierzchnia działki: 1262 m². Działka zadbana, ogrodzona, z budynkiem gospodarczym i studnią. Działka znajduje się w drugiej linii zabudowy, do działki prowadzi droga wewnętrzna. W razie pytań zapraszam...
Zobacz ogłoszenie
370 000 zł
8600 m²
Obejrzane
Do sprzedania udziały większościowe (8600 m2) działki budowlanej z PZP/WZ w miejscowości Jagodne-Kolonia gm. Mirzec o całościowych wymiarach 42x393 16500 m2. W drodze prąd i woda. Działka idealna pod zabudowę jednorodzinną i rekreacyjną z możliwością podziału na mniejsze działki.
Zobacz ogłoszenie
95 000 zł
2865 m²
Obejrzane
DZIAŁKA BUDOWLANA W BRONKOWICACH Lokalizacja: - Bronkowice, działka nr 22/2 - Położona bezpośrednio przy asfaltowej drodze powiatowej. Parametry: - Powierzchnia: 2865 m² - Szerokość: 13 m Przeznaczenie terenu: - Według studium, działka w pasie sięgającym na głębokość około 70 metrów od drogi jest...
Zobacz ogłoszenie
699 000 zł
6700 m²
Obejrzane
Na sprzedaż wyjątkowa działka w Michałowie - idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Oferuję bardzo atrakcyjną działkę położoną w malowniczej miejscowości Michałów, przy drodze łączącej Majków z Wąchockiem. - Powierzchnia: ok. 6800 m² (dwie działki w całości) - Wydane warunki zabudowy - gotowość do...