Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Ruszowice ul. Szafranowa Najwięcej bez pośredników

Średnia 339 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Ruszowic ul. Szafranowa - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Ruszowicach ul. Szafranowa można kupić za 170 tys zł, a najdroższe za 170 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 170 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 339 zł.

8
Działka rod Ruszowice, ul. Szafranowa

170 000

501

Na sprzedaż działka ogrodowa o powierzchni 501 m² zlokalizowana w Ruszowicach przy ul. Szafranowej - bezpośrednio przy drodze wylotowej z Głogowa na Nielubię. LOKALIZACJA: - Ruszowice, ul. Szafranowa (wyjazd w stronę Nielubi). - Dojazd drogą asfaltową i nową ścieżką rowerową. - W pobliżu Galeria Gl...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
1
Działka rod Serby

40 000

300

Sprzedam działkę ROD w Serbach. Altana murowana, drzewka i krzewy owocowe, żywopłot (ligustr), drzewka ozdobne. Dla hobbystów przyrody.

Zobacz ogłoszenie
5
Działka rod Głogów

34 000

400

Działka ROD Głogów - altana murowana. Sprzedam działkę w ROD Odrzycko (Głogów). Altana murowana z piwnicą i werandą. Na działce winogrona oraz drzewka owocowe (czereśnia). Działka starszego typu, do odświeżenia lub własnej aranżacji. Cena: 34 000 zł (do lekkiej negocjacji).

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rod Łagoszów Mały

25 000

333

SPRZEDAM DZIAŁKĘ REKREACYJNĄ ROD JONATAN W ŁAGOSZOWIE MAŁYM, 7km od Głogowa. Działka ma 333m². Domek jest po świetnym remoncie, skończony w ubiegłym roku. Posiada nowy dach, duży taras oraz szklarnię z poliwęglanu (2-letnią). Piękna okolica od strony lasu. Cisza i spokój to główny atut miejsca, ni...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rod Głogów

36 000

2800

Sprzedam działkę ogrodową ROD - idealne miejsce na wypoczynek. Na sprzedaż urokliwa działka ogrodowa ROD o powierzchni niespełna 3 arów - doskonała propozycja dla osób szukających ciszy, zieleni i własnego miejsca do relaksu. Na działce znajduje się zadbany drewniany domek, wyposażony w prąd oraz ...