Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Nowe Brzesko ul. Nowy Rynek Najwięcej bez pośredników

Średnia 1 095 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Nowego Brzeska ul. Nowy Rynek - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Nowym Brzesku ul. Nowy Rynek można kupić za 460 tys zł, a najdroższe za 460 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 460 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 1095 zł.

14
Działka budowlana Nowe Brzesko, ul. Nowy Rynek

460 000

420

| Nowe Brzesko, Rynek działka budowlano-usługowa - 420 m2 z prawomocnymi warunkami zabudowy i projektem inwestycji. Ostatnia niezabudowana działka w rynku. Dopuszczalna powierzchnia zabudowy wynosi 65%, powierzchnia biologicznie czynna: 10%. Warunki zabudowy na budowę budynku: mieszkaln...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
7
Działka rolna Grobla

45 000

3700

SMART Property prezentuje nieruchomość gruntową na sprzedaż o powierzchni 37 ar położoną w Grobli, gm. Drwinia. Przeznaczenie Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - tereny rolne. Lokalizacja Grobla to urokliwa m...

Zobacz ogłoszenie
13
Działka budowlana Dobranowice

128 000

1360

| Agencja Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować działkę budowlano-rolną o powierzchni 13,6 ara - idealną zarówno pod budowę wymarzonego domu, jak i pod inwestycję! Powierzchnia budowlana : 8,5 ara Powierzchnia rolna : 5 arów Szerokość działki : 23,5 m Płaska, z bezpośrednim ...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka rolno-budowlana Dobranowice

333 000

6226

Sprzedam działkę rolno-budowlaną 62,26 arów – Dobranowice 3, gmina Igołomia-Wawrzeńczyce Numer działki: 408/4 Powierzchnia: 0,6226 ha (62,26 arów) Najważniejsze atuty: Media (prąd, woda, gaz) bezpośrednio przy granicy działki Bezpośredni wjazd z drogi powiatowej Sąsiedztwo istniejącej zabudowy miesz...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rolno-budowlana Rudno Dolne

234 999

1,12 ha

Na sprzedaż grunt o powierzchni 1,12 ha położony w Rudnie Dolnym, w gminie Nowe Brzesko, w powiecie proszowickim. To propozycja dla osoby, która szuka ziemi do realnego wykorzystania pod gospodarstwo, uprawę albo jako rozszerzenie obecnego areału. Klasa II i III sprawia, że jest to grunt o wysokiej...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka rolno-budowlana Rudno Dolne

178 000

8420

Na sprzedaż działka budowlano-rolna - Rudno Dolne Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna o powierzchni 84,20 ar, położona w miejscowości Rudno Dolne, gmina Nowe Brzesko, powiat proszowicki. Działka płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 19 m × 460 m. Od strony drogi ok. 100 m przez...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolno-budowlana Grobla Posmyków

185 000

6200

Parametry nieruchomości: Lokalizacja: Grobla, gm. Drwinia (nr działki: 981). Powierzchnia: 62 ary. Dojazd: Bezpośredni z gminnej drogi asfaltowej. Przeznaczenie (MPZP): teren mieszkaniowy, usługowy wytwórczy i  rolny. Infrastruktura techniczna: Media na działce: Prąd, woda, gaz, światłowód. Pla...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka Hebdów

350 000

2000

Dzień dobry, mam do sprzedania bardzo ładną i urokliwą działkę rekreacyjno-budowlaną. - Powierzchnia: 2000 m2 - Kształt: prostokąt - Wymiary: szerokość 30 m na 66 m długości Sama działka jest ogrodzona i uzbrojona w prąd, wodociąg, gaz, kanalizacja. Działka częściowo zagospodarowana. Dużym autem ...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Hebdów

199 900

2000

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 20 ar. z warunkami zabudowy numer działki- 352/5, Cena 199 900 zł. Do negocjacji. Cztery działki o pow. 10 ar.-z warunkami zabudowy, numer działki- 352/6, 352/7, 352/8, 352/9 Cena 99 900 zł. za 10 ar. Do negocjacji media: prąd, woda, gaz. Numer tel. 739 923 ...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rolno-budowlana Śmiłowice

180 000

4700

47 a Śmiłowice powiat proszowicki częściowo ogrodzona zabudowana dom drewniany ,stodoła z pomieszczeniami murowanymi ,suszarnia ,piwnica ziemna ,media prąd woda miejska ,woda studnia ,drzewa owocowe w tym 20 a pole rolne Cena do negocjacji.

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Kowala

350 000

2,59 ha

Uwaga osoby zainteresowane znakomitą lokatą pieniędzy!! Ziemia 2,587 ha w bardzo atrakcyjnej cenie, o ogromnych walorach inwestycyjnych. Położona ok. 30 min. samochodem od Krakowa w kierunku północno-wschodnim, dojazd bez korków. Ziemia w całości jako pole uprawne, z w-z na 5 działek 10-12 ...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
14
Działka budowlana Klimontów

400 000

5013

| Na sprzedaż działka o powierzchni 50 arów - Klimontów Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 50 arów, położoną w miejscowości Klimontów. Nieruchomość posiada bezpośredni zjazd z drogi asfaltowej, co zapewnia wygodny i całoroczny dojazd. Działka znajduje się w spokojnej i cichej ok...

Zobacz ogłoszenie
19
Działka rolna Proszowice, ul. Krakowska

260 000

1,3 ha

| Na sprzedaż - kompleks 5 działek rolnych w Proszowicach (pow. łączna 13 017 m²) Lokalizacja: Proszowice, w pobliżu ul. Krakowskiej Cena: 260 000 zł (całość) Powierzchnia łączna: 13 017 m² Na sprzedaż oferowany jest kompleks pięciu działek ewidencyjnych położonych w atrakcyjne...

Zobacz ogłoszenie
10
Działka budowlana Proszowice Podgórze

825 000

5520

Działka pod os. domów jednorodzinnych w Proszowicach. Oferujemy działkę budowlaną w zacisznej i spokojnej okolicy Proszowic o pow. 55,38 a w kształcie prostokąta o wymiarach: szerokości około 23 m i około 240 m długości. Działka położona jest w terenach: obszary zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej...

Zobacz ogłoszenie
22
Działka budowlana Kazimierza Wielka

420 000

8300

| Sieradzice gmina Kazimierza Wielka. Działka o pow. 8300 m2 zabudowana dwoma domami mieszkalnymi. Przedmiotowa działka leży w terenie nieobjętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka oddalona ok. 11 km od Proszowic, ok. 10 km od Kazimierzy Wielkiej. Działka płaska zabudowana d...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Zabierzów Bocheński

309 000

4100

| Działka budowlana w sielskim zakątku Zabierzowa Bocheńskiego z potencjałem inwestycyjnym Oferujemy wyjątkową i niepowtarzalną działkę budowlaną o powierzchni 41 a położoną w ustronnym przysiółku Łaźnia na terenie Zabierzowa Bocheńskiego w bezpośrednim sąsiedztwie Wiślanej Trasy Rowerow...

Zobacz ogłoszenie
14
Działka budowlana Glewiec

125 000

1464

| *zdjęcia należą do właściciela oferty Glewiec, gm. Koniusza. Działka w całości budowlana o pow.: 1464 m 2 , położona ok. 22 km od centrum Nowej Huty i ok. 8 km od Proszowic. Działka w terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, pod zabudowę jednorodzinną. Działka...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Klimontów

200 000

5000

Nowe

Sprzedam działkę budowlaną 50 arów w miejscowości Klimontów powiat Proszowice .Przy drodze wojewódzkiej 776 .Cena do negocjacji .

Zobacz ogłoszenie
3
Działka rolno-budowlana Stręgoborzyce Wygnanów

185 000

5500

Sprzedam działkę budowlano-rolną, w miejscowości Wygnanów, w gminie Igołomia-Wawrzeńczyce (powiat Krakowski). Działka o powierzchni 55 arów. Część działki jest budowlana, działka uzbrojona, ujęta w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Część budowlana: długość: ~60 m szerokość: ~19 m ...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Drwinia

90 000

1000

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10 arów w miejscowości Drwinia. Cena: 9 tys. za ar.

Zobacz ogłoszenie
2
Działka inna Uście Solne

120 000

22

Działki z WZ – Uście Solne, Gmina Szczurowa Na sprzedaż działki (nr 431, 432) o łącznej powierzchni 22 ary, położone w spokojnej miejscowości Uście Solne (gm. Szczurowa). ✔ Wydane warunki zabudowy (1 lub 2 domy jednorodzinne) ✔ Bezpośredni zjazd z drogi asfaltowej ✔ Warunki przyłączenia gazu ✔ Ci...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Proszowice, ul. 3 Maja

320 000

1000

Sprzedam działki budowlane w Proszowicach przy ul. 3 Maja. Jedna działka o powierzchni 11 arów - szerokość 34m, a druga działka 10 arów - szerokość 34m. Dostępne media: prąd, woda, gaz, kanalizacja w drodze dojazdowej. Dojazd drogą wewnętrzną do działek. Cena za 1 ar: 32000 PLN.

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Zabierzów Bocheński

250 000

1900

Szukasz miejsca pod dom w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do Krakowa? Ta działka w Zabierzowie Bocheńskim to idealne połączenie natury i wygody codziennego życia. Lokalizacja: Zabierzów Bocheński (gm. Niepołomice) - ok. 10 minut do centrum Niepołomic - ok. 30 minut do centrum Kr...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Klimontów

125 000

788

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, położona w okolicy Proszowic. To idealna propozycja dla osób szukających gotowego miejsca pod budowę domu w spokojnej, a zarazem doskonale skomunikowanej okolicy. Powierzchnia: 7,88 ara (788 m²). Działka w kształcie regularnego prostokąta, teren jest całko...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka rolno-budowlana Złotniki

220 000

4000

Witam, Sprzedam działkę budowlaną rolną w miejscowości Złotniki, gmina Igołomia-Wawrzeńczyce. Działka ma powierzchnię 40 arów.

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolna Dziewin

200 000

1,58 ha

OGŁOSZENIE PRYWATNE! Sprzedam działkę rolną o powierzchni 1,5845 ha o nieregularnym kształcie. Klasa gruntu IVa oraz III. Działka znajduje się w Gminie Drwinia, nr 1932. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem telefonicznie. CENA DO NEGOCJACJI!!

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Proszowice, ul. Armii "Kraków"

zapytaj

7500

Witam. Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną o powierzchni 75 ar z podziałem na 10 działek. Działka zlokalizowana w Proszowicach przy ul. Armii Kraków, wjazd od ul. Kościuszki. Dostępne media: - prąd - woda - kanalizacja - gaz Podana cena dotyczy jednego ara. Wszelkich informacji udzielę wyłącznie...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka rolno-budowlana Igołomia Luborzyczka

150 000

8200

Na sprzedaz Dzialka budowlana zagrodowa rolna dzialka z dwuch stron dojazd z jednej asfalt z drugiej droga polna 50 merow do asfald

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Cerekiew

280 000

2200

Sprzedam działki budowlane, miejscowość: CEREKIEW, gm. Bochnia, pow. Bocheński. Działka 208/1 o pow. 9,4 ar - cena 140 000 złotych. Działka 208/2 o pow. 12,6 ar - cena 140 000 złotych. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Bochnia, działki 208/1 i 208/2 oznaczone są sym...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Odwiśle

150 000

176

Na sprzedaz działka o powierzchni 16 ar. W tym 10 ar budowlanego. Zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolno-budowlana Odwiśle

200 000

196

Witam. Posiadam na sprzedaż działke budowlano-rolną. Dzialka ma 22 ar. W tym ponad 11 ar budowlane. Zapraszam do kontaktu

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Proszowice, ul. Partyzantów

1 300 000

1,05 ha

Sprzedam działkę o powierzchni 1,0508 ha zlokalizowaną w Proszowicach (woj. małopolskie), w granicach miasta. Dojazd do nieruchomości drogą publiczną od ul. Partyzantów w Proszowicach. Dostęp do działki realizowany jest poprzez ustanowioną służebność przejazdu i przejścia. Działka jest w pełni uzbro...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka rolna Cerekiew

206 000

2,06 ha

Na sprzedaż atrakcyjny teren rolny (pole orne) o łącznej powierzchni 2,06 ha (206 arów), położony w malowniczej miejscowości Cerekiew, w gminie Bochnia. Idealna oferta dla rolników, inwestorów poszukujących ziemi uprawnej lub osób chcących ulokować kapitał w nieruchomości ziemskiej. Szczegóły Nier...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolno-budowlana Drwinia

48 000

1200

Działka rolna o powierzchni 12 arów, kwadratowa w okolicy lasu drwińskiego. Droga dojazdowa utwardzona. Działka ekologiczna pod budowę domku letniskowego, gleba III klasy. Więcej informacji pod numerami telefonów. Cena do negocjacji.

Zobacz ogłoszenie
5
Działka rolno-budowlana Rudno Górne

120 200

2690

Na sprzedaż oferuję działkę o powierzchni 2690 m², położoną w miejscowości Rudno Górne, w gminie Igołomia-Wawrzeńczyce, w powiecie krakowskim. Nieruchomość ta objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczona symbolem MR1, co oznacza tereny przeznaczone pod zabudowę mieszkani...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rolno-budowlana Złotniki

179 760

1498

Na sprzedaż są cztery sąsiednie działki: 1) nr 660/3 - 2148 m², 90 zł za m², łącznie 193 320 zł 2) nr 660/4 - 2148 m², 90 zł za m², łącznie 193 320 zł 3) nr 660/5 - 1498 m², 120 zł za m², łącznie 179 760 zł 4) nr 660/6 - 3022 m², 70 zł za m², łącznie 211 540 zł Chętnie sprzedam którąkolwiek z nich...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka rolna Wola Zabierzowska

1 755 000

1,17 ha

Sprzedam działkę 540/3, położoną w Woli Zabierzowskiej. pow. działki: 1,17 ha. Obszar działki położony jest w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego jako zabudowa mieszkaniowa. Działka objęta jest procedurą planistyczną. Sprzedaż w całości lub w częściach. Cena do negocja...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka inwestycyjna Proszowice

1 800 000

4700

Do sprzedania 2 budynki oraz nieruchomość gruntowa o powierzchni 47 arów, położone w miejscowości Proszowice. Na nieruchomość składają się: --- BUDYNEK NR 1 W stanie surowym, w kształcie litery L, o łącznej powierzchni użytkowej 568 m2, z przeznaczeniem na przychodnię, dom weselny, dom seniora, ...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Cerekiew

160 000

2300

Zobacz ogłoszenie