Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Nowe Bielice ul. Makowa Najwięcej bez pośredników

Średnia 125 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Nowych Bielic ul. Makowa - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Nowych Bielicach ul. Makowa można kupić za 130 tys zł, a najdroższe za 130 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 130 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 125 zł.

2
Działka budowlana Nowe Bielice, ul. Makowa

135 000

1080

Sprzedam działkę budowlaną z warunkami zabudowy. Nowe Bielice, 1080 M2, ulica Makowa. Numer działki 157/112. Woda w drodze. Nie życzę sobie telefonów z biur nieruchomości. Cena za działkę 135000 zł.

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
10
Działka budowlana Tatów

169 000

1285

Czeka na Was atrakcyjna działka budowlana nr 5/32 o powierzchni ok. 1285 m², położona w malowniczej miejscowości Tatów (gmina Biesiekierz). Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się okolicy nowych domów jednorodzinnych, co czyni ją idealnym miejscem do zamieszkania lub i...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rolno-budowlana Tatów

115 000

963

Na sprzedaż trzy działki budowlane - Tatów, 5 km od Koszalina Oferuję na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane o numerach 127/14, 127/15 oraz 127/16, każda o powierzchni 963 m2, położone w miejscowości Tatów, zaledwie 5 km od Koszalina oraz w niedalekiej odległości od Mielna. Działki mają kszta...

Zobacz ogłoszenie
15
Działka Gniazdowo

89 000

1148

Na sprzedaż działka w miejscowości Gniazdowo, kilka minut od Koszalina szybkie połączenie do Mielna oraz wjazd na ekspresówkę. POZWOLENIE NA BUDOWĘ !!! Badania geologiczne! Działka znajduje się na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych. Drogi częściowo dojazdowa wykonane, lekko utwardzone. M...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka rolno-budowlana Stare Bielice, ul. Miętowa

179 000

1490

SPRZEDAM Działkę nr 253/29 znajdującą się przy ul. Miętowej. Działka: 320902_2.0045.253/29. Powierzchnia działki: 1491 m2. Dostępne uzbrojenie: W, G, E. Na wskazanym terenie brak obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Dla wskazanego obszaru obowiązuje procedura decyzji...