Działki na sprzedaż Niemienice-Kolonia Najwięcej bez pośredników
Zobacz 39 aktualnych działek na sprzedaż z Niemienice-Kolonic-Kolonii i okolic - najwięcej w Polsce bez pośredników.
Nie znaleźliśmy ogłoszeń dokładnie spełniających Twoje kryteria. Zobacz oferty z okolicy.
124 000 zł
1500 m²
Obejrzane
Oferuję na sprzedaż 6 działek, położonych w malowniczej i spokojnej okolicy, pod lasem, w obrębie Zastawie Kolonia. Działki idealne pod budowę domu jednorodzinnego. Działki objęte są MPZP, z przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową w gospodarstwach rolnych, hodowlanych i ogrodniczych. Działki będą do...
Zobacz ogłoszenie
130 000 zł
2,06 ha
Obejrzane
Sprzedam pole , dzialke orna o pow 20600 mkw , o kształcie zblizonym do prostokata , w klasie czesciowo 3 , a czesciowo 4a. Dzialka znajduje sie niedaleko glownej szosy w miejscowosci Krupe gmina Krasnystaw. Numer ewidencyjny dzialki 854/2. Ziemia jest aktualnie w dzierzawie bez zadnej umowy pisemne...
Zobacz ogłoszenie
360 000 zł
6,17 ha
Obejrzane
Pole pow. w ewidencji gruntów (ha) 6.1709 Numer działki 775/1 Siennica Nadolna kol. Baranówka
Zobacz ogłoszenie
140 000 zł
2110 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną, uzbrojoną, położoną w pierwszej linii zabudowy, przy ul. Stokowej. Powierzchnia działki: 2110 m2. Na działce zlokalizowane są media: woda, prąd, gaz, kanalizacja miejska, linia telefoniczna. Działka jest bardzo dobrze skomunikowana z drogą Zamość-Krasnystaw-Lublin....
Zobacz ogłoszenie
45 000 zł
300 m²
Obejrzane
SPRZEDAMY DWIE DZIAŁKI. DZIAŁKA NR 1 typowo rekreacyjna, której atutem jest: - domek drewniany, ocieplony, z dostępem do wody i prądu. - otaczający duży żywopłot i tuje. - duży taras z widokiem na oczko wodne z rybkami. - pokój z częścią kuchenną ze zlewem i przepływowym podgrzewaczem wody oraz kuc...
Zobacz ogłoszenie
1 733 900 zł
1,24 ha
Obejrzane
Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 12 385 m², położony tuż za Galerią Krasnystaw, w dynamicznie rozwijającej się, ekonomicznej części miasta. Lokalizacja i przeznaczenie: Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Krasnystaw i pr...
Zobacz ogłoszenie
200 000 zł
1 ha
Obejrzane
Sprzedam 4 działki (każda o powierzchni 0,22 ha plus droga dojazdowa o powierzchni 0,13 ha) w miejscowości Widniowka. Łącznie powierzchnia wynosi 1,01 ha. Działki są rolne z możliwością zabudowy. Spokojna okolica z pięknym widokiem. Las 200 m, przez miejscowość przebiega trasa rowerowa.
Zobacz ogłoszenie
zapytaj
6,31 ha
Obejrzane
Na sprzedaż dwie działki rolno-leśno-przemysłowe o łącznej powierzchni 6,31 ha (63100 m²) położone w miejscowości Niemienice, gmina Krasnystaw. Działki oznaczone numerami 800 i 812 , obręb 0013. Działki idealne pod prowadzenie działalności rolniczej, działalności gospodarczej lub jako inwestyc...
Zobacz ogłoszenie
150 000 zł
5500 m²
Obejrzane
Sprzedam działki rolno-budowlane (nr 26/2 i 27/2) o łącznej powierzchni 0,55 ha, położone przy ulicy Kościuszki. Działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego miasta Krasnystaw przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową i usługową (nie ma konieczności występowania o warunki zabudowy)....
Zobacz ogłoszenie
9 500 zł
300 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę ROD na ogródkach działkowych Jagoda. Na działce znajduje się domek ogrodowy z komórką na narzędzia. Działka ogrodzona z licznymi nasadzeniami: wiśnie, jabłonie, grusze, śliwka i winogron. Podłączany prąd, na działce znajduje się mini studnia. Zapraszam do kontaktu. ...
Zobacz ogłoszenie
200 000 zł
3378 m²
Obejrzane
Sprzedam dwie atrakcyjne działki o łącznej powierzchni 3 378 m², zlokalizowane w Krasnystawie (Przedmieście Góry). Działki znajdują się tuż obok ul. Rejowieckiej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Działki posiadają numery 73/4 i 73/5. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego dz...
Zobacz ogłoszenie
240 000 zł
2800 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną o warunkach zabudowy dom mieszkalny i budynek gospodarczy. Działka o powierzchni około trzydzieści arów. Działka znajduje się pięćdziesiąt metrów od szosy, przy ulicy Kościuszki 196a. Przy działce przechodzą media: internet, kanalizacja, gaz itp. Reszta wiadomości t...
Zobacz ogłoszenie
70 000 zł
1,1 ha
Obejrzane
Witam. Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,10ha, położona w miejscowości Bobrowe. Działka posiada numery ewidencyjne 22/2 oraz 22/7. Zapewniony jest bezpośredni dojazd z drogi utwardzonej. Po więcej informacji proszę dzwonić.
Zobacz ogłoszenie
140 000 zł
1,05 ha
Obejrzane
Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,05 ha (10 522 m²) położona w miejscowości Niemienice, gmina Krasnystaw. Działka oznaczona numerem 427, obręb 0013. Przeznaczenie - uprawy rolne. Teren lekko nachylony, co sprzyja uprawie oraz naturalnemu odprowadzaniu wody. Dużym atutem nieruchomości jest ...
Zobacz ogłoszenie
49 000 zł
1609 m²
Obejrzane
Działka 1609 m² - Krasnystaw - dobra inwestycja Na sprzedaż działka o powierzchni 1609 m² (0,1609 ha) położona w miejscowości Krasnystaw w województwie lubelskim. Podstawowe informacje: - numer działki: 794/2 - powierzchnia: 1609 m² - grunty orne klasy: IVa oraz IVb - spokojna okolica - działka w...
Zobacz ogłoszenie
139 000 zł
1275 m²
Obejrzane
Działka budowlana z przepięknym widokiem Rońsko Krasnystaw 12.75Ar Ul. Makuszyńskiego Działka mieści się na szczycie osiedle Rońsko Powierzchnia 1275m2 Szerokosc 34.5m x Długość 38.5m Zalety działki -W okolicy nie ma działki tak blisko miasta z takimi widokami. -Są plany budowy zbiornika na który ...
Zobacz ogłoszenie
300 000 zł
1750 m²
Obejrzane
Widok na dolinę rzeki Wieprz i panoramę Krasnegostawu, budowa drogi asfaltowej z ciągiem pieszo-rowerowym, spokój i cisza. Bardzo spokojni sąsiedzi. Dwa kilometry do siedemnastki.
Zobacz ogłoszenie
18 000 zł
6700 m²
Obejrzane
W województwie lubelskim, miejscowość Wólka Orłowska.
Zobacz ogłoszenie
60 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Działki budowlane w miejscowości Krupe przy drodze 812 Chełm - Krasnystaw. Działki 10-cio arowe i kilka większych, widoczne na załączonej mapce. Cena działek: 6000 zł za 1 ar. Działki skreślone - sprzedane. Więcej informacji proszę dzwonić.
Zobacz ogłoszenie
220 000 zł
2,2 ha
Obejrzane
Sprzedam ziemię rolną w gminie Łopiennik Górny 3 klasa ziemi 100 tys hektar nr działki 81
Zobacz ogłoszenie
72 000 zł
1063 m²
Obejrzane
Działka w Krasnymstawie, dzielnica Zastawie Przedmieście, numer działki 112/3, o powierzchni 1063m2. Posiada warunki zabudowy. Działka znajduje się przy ulicy Stokowej, z wjazdem od ulicy Łukasińskiego. Kształt prostokąta, wymiary od frontu około 20m, na długość ponad 50m. Działka ze spadkiem, w do...
Zobacz ogłoszenie
175 000 zł
2,5 ha
Obejrzane
Identyfikator działki: 060601_1.0011.1035 Województwo: Lubelskie Powiat: Krasnostawski Gmina: Krasnystaw Obręb: ZASTAWIE PRZEDMIEŚCIE Numer działki: 1035 Pole pow. w ewidencji gruntów (ha): 2.4352 Grupa rejestrowa: 7 Oznaczenie konturu: RIVa Działka może być wykorzystana na budowę farmy fotowolta...
Zobacz ogłoszenie
199 000 zł
2319 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka położona w Krasnymstawie przy ulicy Bojarskiego o numerze 188/2. Działka posiada decyzje o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z towarzyszącymi urządzeniami budowlanymi na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej...
Zobacz ogłoszenie
100 000 zł
1009 m²
Obejrzane
działka w kształcie prostokąta, zadbana, z bezpośrednim dojazdem z wydzielonego pasa drogi, w planie zagospodarowania Urzędu Miasta Krasnystaw przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną (w tej chwili użytkowana rolniczo). Działka powstała po niedawnym podziale działki 1373/6 jeszcze Starostwo jest w tr...
Zobacz ogłoszenie
350 000 zł
1385 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną 1385 mkw., nr 1382/14; 060601_1 poz. rejestrowa G.75. Działka obok osiedla Jagiellońskiego, blisko ul. Litewska i Królowej Jadwigi. W pobliżu zabudowa jednorodzinna szeregowa. Działka budowlana, możliwość podziału działki na dwie mniejsze. Działka ogrodzona, na części dz...
Zobacz ogłoszenie
750 000 zł
9,3 ha
Obejrzane
Gospodarstwo rolne, Łopiennik Górny 186, wilekości 9.3 ha (pięć cześci z dojazdem drogami polnymi, wjazd główny i siedlisko wjazd z drogi asfaltowej). Lista działęk stanowiąca cześć dostpdarstwa (522 - KW # 22226, pozostałe - KW # 21413): # pow. obwód, uwagi 522 0.6530 702 Siedlisko 5...
Zobacz ogłoszenie
275 000 zł
1 ha
Obejrzane
Działka D-531 - rolno-budowlana, 0,74 ha (0.7546 - polska.e-mapa.net) Działka D-556 - łąka 0.25 - po drugiej stronie rzeki (powierzchnia łączenie 1 hektar) - Siedlisko uzbrojone, niezabudowane (kamienne piwnice na posesji). - Łąka. - Dostęp do rzeki. - Obok szkoły.
Zobacz ogłoszenie
30 000 zł
5600 m²
Obejrzane
Moi drodzy! Na sprzedaż działka rolna w Borowie (działka nr 550), w gminie Gorzków-Osada. Powierzchnia całkowita: 0,56 ha. Nieruchomość niezabudowana. Dodatkowo oferujemy ¼ udziału w działce leśnej o łącznej powierzchni 0,85 ha (działki nr 797 i 1024) — czyli prawo do korzystania z około 0,21 ha ...
Zobacz ogłoszenie
108 800 zł
1088 m²
Obejrzane
Mam na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną przy drodze asfaltowej, w spokojnej, zielonej okolicy. Idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub inwestycje. W sąsiedztwie inne działki budowlane. Numer działki: 143/7 Obręb: Lubańki Przedmieście Gmina: Krasnystaw Powiat: Krasnostawski Powierzchnia:...
Zobacz ogłoszenie
230 000 zł
4,3 ha
Obejrzane
Działka 43ary położona blisko lasu na ul. Stokowej z warunkami zabudowy droga dojazdowa płytowa bardzo atrakcyjne miejsce cicha spokojna okolica możliwość podzielenia na kilka działek więcej informacji na telefon 506226798
Zobacz ogłoszenie
140 000 zł
1017 m²
Obejrzane
Działka budowlana położona w Krasnymstawie przy ulicy Kościuszki 122b, (brak budynku). Dojazd do działki: droga asfaltowa, utwardzona (współwłasność) numer działki 1365/2. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: działka o numerze 1301/1 w kształcie prostokąta o wymiarach 24m x 42m w cał...
Zobacz ogłoszenie
135 000 zł
1079 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana nr 213/7 o powierzchni 1079 m2 przy ulicy Kościuszki, w pierwszej linii zabudowy. Działka objęta MPZP, oznaczona symbolem Z.MN/U - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usługowej. Lokalizacja: Krasnystaw, ul. Kościuszki, ok. 500 m od skrzyżowania z ulicą P...
Zobacz ogłoszenie
690 000 zł
8200 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę w Krasnymstawie u zbiegu ulic Łukasińskiego i Ułańskiej. Działka z piękną panoramą miasta w dogodnym położeniu. Dojazd z obu stron drogą asfaltową. W obrębie działki kanalizacja, woda i prąd. Powierzchnia ok. 82 ar. W pobliżu zabudowania jednorodzinne. Zgodnie z planem zagospodaro...
Zobacz ogłoszenie
135 000 zł
1,65 ha
Obejrzane
Całość ma 1,65 ha. Jest ona wąska, a długa. Działka jest usytuowana przy głównej drodze. Dojazd do najbielszego miasta to 8 km. Na działce jest brak mediów. Na działce stoi dom, który jest do rozbiórki lub totalnego, gruntownego remontu.
Zobacz ogłoszenie
43 800 zł
4308 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę w pięknym miejscu, możliwość wykonania stawów, działka pod planem oznaczenie RZ. Krasnystaw , Siennica Nadolna
Zobacz ogłoszenie
45 000 zł
6583 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę położoną nad linią brzegową rzeki Wieprz. Nieruchomość położona w Krasnymstawie obręb Borek.
Zobacz ogłoszenie
180 000 zł
1300 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę w miejscowości Niemienice gminy Krasnystaw. Działka budowlana nr 456 o obszarze 0.08 ha z budynkiem gospodarczym murowany.
Zobacz ogłoszenie
180 000 zł
1750 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 17,5 ara na ulicy Łukasińskiego w Krasnymstawie. Z działki widoczna panorama Krasnegostawu, blisko centrum. Więcej informacji udzielę telefonicznie.
Zobacz ogłoszenie
868 365 zł
7551 m²
Obejrzane
Sprzedam działki budowlane Krasnystaw ul. Kwiatowa Cena 115 zł/m2 do negocjaji. Dzialki o nr: 46/18 - 1030 m2 46/19 - 1030 m2 46/22 - 1000 m2 46/23 - 1451 m2 61//24 - 1468 m2 Drogi dojazdowe 46/20 1001 m2 46/21 294 m2 46/25 277 m2 Media w pasie drogowym przy ulicy Kwiatowej obecnie remontowanej: ...