Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Mnich ul. Wojska Polskiego Najwięcej bez pośredników

Średnia 110 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Mnicha ul. Wojska Polskiego - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Mnichu ul. Wojska Polskiego można kupić za 110 tys zł, a najdroższe za 110 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 110 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 110 zł.

1
Działka budowlana Mnich, ul. Wojska Polskiego

110 000

1000

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1000m2, zlokalizowaną w spokojnej części Mnicha. Blisko szkoła, przedszkole i sklep. Droga dojazdowa w cenie. Działka znajduje się przy ulicy Wojska Polskiego 24.

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
8
Działka budowlana Ochaby Wielkie

970 000

1,57 ha

Działka budowlano-inwestycyjna w Ochabach Wielkich. MOŻLIWOŚĆ WYBUDOWANIA 8 DOMÓW JEDNORODZINNYCH I PROWADZENIA USŁUG NIEUCIĄŻLIWYCH. DZIELNICA KOŚCIELNIK. Atrakcyjna pod względem położenia, płaska, dobrze utrzymana nieruchomość, z dojazdem drogą asfaltową, gminną. MEDIA: energia elektryczna, gaz -...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Frelichów

105 000

1067

OSTATNIA DZIAŁKA ! FRELICHÓW, GM. CHYBIE DZIAŁKA BUDOWLANA O POWIERZCHNI 1067 m2 CENA 105.000 zł Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w Frelichowie gm. Chybie, powiat cieszyński. Dojazd do działki drogą częściowo utwardzoną. Media w drodze. Jest to doskonała okazja d...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rolno-budowlana Ochaby Wielkie, ul. Kameralna

300 000

3345

Do sprzedania działka o powierzchni 0,3345ha w Ochabach Wielkich, ul. Kameralna 55. Nr działki: 598/6. Więcej szczegółów na geoportal.gov.pl. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt: Zdjęcia mają charakter poglądowy. Rzeczywisty stan nieruchomości może różnić się od przedstawionego na zdjęciach...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Frelichów

255 000

1750

Działka budowlana – Frelichów, 1750 m² Cena: 146 zl /m Opis nieruchomości: • Powierzchnia: 1750 m² • Przeznaczenie: budowlana (MPZP) • Droga dojazdowa: droga gminna bezpośrednio przy działce • Media: prąd, woda, gaz w drodze (do doprowadzenia) • Działka w kształcie regularnym, płaska, łatwa d...