Działki na sprzedaż Mieleszyn Najwięcej bez pośredników
Zobacz 39 aktualnych działek na sprzedaż z Mieleszyna i okolic - najwięcej w Polsce bez pośredników.
Nie znaleźliśmy ogłoszeń dokładnie spełniających Twoje kryteria. Zobacz oferty z okolicy.
100 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Sprzedam działki budowlane w cichej, spokojnej okolicy przy drodze nieprzelotowej, pod lasem lub w bliskiej odległości od lasu. Działki znajdują się w dwóch miejscach. Dojazd drogą asfaltową lub utwardzoną. Woda przy granicy działki, prąd. Wielkości od 10 do 30 arów. Cena: 100 zł za 1 m kw. W nie...
Zobacz ogłoszenie
2 500 000 zł
1,4 ha
Obejrzane
Na sprzedaż działka usługowo-produkcyjna. Powierzchnia: 14000 m² (1,4 ha) Numer działki: 893/1 Lokalizacja: Słupia pod Kępnem, gmina Baranów Kształt: Ustawny prostokąt. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - przeznaczenie usługowo-produkcyjne. Idealna pod warsztat, mag...
Zobacz ogłoszenie
180 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Oferuję na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej okolicy w miejscowości Chobanin (gmina Wieruszów), 4 km od Wieruszowa oraz węzła drogi S8. Bliskie sąsiedztwo lasu dla ludzi ceniących sobie kontakt z naturą są dodatkowym atutem nieruchomości. Działki posiadają wydane warunki z...
Zobacz ogłoszenie
195 000 zł
1941 m²
Obejrzane
Na sprzedaż dwie odrębne działki budowlane, położone w spokojnej i malowniczej okolicy. Nieruchomości idealne pod budowę domów jednorodzinnych, dla osób ceniących ciszę, kontakt z naturą oraz wygodny dojazd do miasta. Bliskie położenie do węzła S8 - 4 km. Działki znajdują się w Kowalówce (gmina Wier...
Zobacz ogłoszenie
850 000 zł
9000 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę inwestycyjną o powierzchni 9000 m². Działka jest dobrze skomunikowana z drogą asfaltową. W pobliżu dostępne są media: prąd, woda i kanalizacja. Nieruchomość znajduje się w cichej, podmiejskiej lokalizacji. W okolicy znajdziesz: Sklep Dino (250 m) Szkołę Podstawową w Pieczyskach (9...
Zobacz ogłoszenie
300 000 zł
7381 m²
Obejrzane
Sprzedam nieruchomość położoną w miejscowości Mieleszynek obejmującą dwie działki o łącznej powierzchni 0,7381 ha. W skład nieruchomości wchodzi: -działka zabudowana nr 61 o łącznej powierzchni 5000 m² -działka niezabudowana nr 57/1 o łącznej powierzchni 2381 m² Na terenie działki zabudowanej znajd...
Zobacz ogłoszenie
99 000 zł
1200 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę w pierwszej linii zabudowy o powierzchni 1200 m2 w miejscowości Trzebień gmina Łęka Opatowska. Działka nr 409/5. przybliżone wymiary to 30m x 40m Wydana decyzja o warunkach zabudowy - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Media dostępne w drodze asfaltowej.
Zobacz ogłoszenie
100 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Na sprzedaż 5 działek o powierzchni 10 arów każda, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Działki znajdują się w miejscowości Biadaszki, w gminie Łęka Opatowska. Prąd i woda w drodze. Możliwość budowy domów jednorodzinnych.
Zobacz ogłoszenie
300 000 zł
2450 m²
Obejrzane
Witam serdecznie. Do sprzedania działka budowlana w Kowalówce.
Zobacz ogłoszenie
359 000 zł
3600 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę o powierzchni 3600 m2 w miejscowości Raków gmina Łęka Opatowska. Działka nr 55/3 przybliżone wymiary to 45m x 80m. Ogrodzenie panelowe, brama przesuwna. Dojazd do działki nową drogą asfaltową. Media w granicy działki. W pobliżu Rezerwat przyrody Oles w Dolinie Pomianki
Zobacz ogłoszenie
250 000 zł
3785 m²
Obejrzane
Działka budowlana znajduje się zaraz za domem pod numerem Polesie 44. Jest to wydzielona działka przy sprzedaży Polesie 44. Do wykonania jest wjazd wzdłuż działiki o numerze 1153/2 i przeprowadzeniemediów z ulicy. Prąd, Gaz, Wodociąg, Woda, Internet Światłowodowy. Identyfikator działki 101807_5....
Zobacz ogłoszenie
75 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Do sprzedania działka budowlana, 10 ar, uzbrojona. Więcej informacji po numerami telefonów.
Zobacz ogłoszenie
150 000 zł
1440 m²
Obejrzane
Działka przy drodze powiatowej ,pomiędzy Donaborowem a Biadaszkami. Z możliwością drobnej działalności
Zobacz ogłoszenie
1 312 500 zł
1,25 ha
Obejrzane
Sprzedam działkę przemysłową 1,25 ha w Świbie przy drodze krajowej nr 8, pomiędzy Kępnem a Wieruszowem. Wymiary działki: - Powierzchnia: 1,25 ha - Długość: 171 m - Szerokość: 74 m Działka znajduje się bezpośrednio przy drodze asfaltowej. W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego Gmin...
Zobacz ogłoszenie
542 300 zł
4930 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 0,49 ha. Działka posiada decyzję o warunkach zabudowy. Nr ewidencyjny: 3, obręb 0010 Niwiska. Działka znajduje się przy drodze powiatowej relacji Wieruszów-Galewice. Istnieje możliwość wytyczenia mniejszej działki. Więcej informacji udzielę telefonicznie...
Zobacz ogłoszenie
10 000 zł
2869 m²
Obejrzane
Dzień dobry, Sprzedam działkę rolną o powierzchni: 2869m2 (0,29ha) w Parcicach, gmina Czastary (Grzęby), Klasa ziemi 6 Nr działki: 1433 – wyszukiwarka geoportal: 101802_2.0008.1433 (powierzchnia: 2869m2) Ziemia jest uprawiana/dzierżawiona, sprzedaż gruntu po zebraniu plonów. Oferuję w innych ogł...
Zobacz ogłoszenie
13 000 zł
2983 m²
Obejrzane
Dzień dobry Sprzedam grunty rolne o łącznej powierzchni: 2983m2 (0,3ha) w Parcicach gmina Czastary (JAWOREK). Klasa ziemi 5 i 6 Działki stanowią całość, nie sprzedaję pojedynczej działki. Nr działek: 339 – wyszukiwarka geoportal: 101802_2.0008.339 (powierzchnia: 1178m2) 506 – wyszukiwarka geoporta...
Zobacz ogłoszenie
99 000 zł
2,3 ha
Obejrzane
Dzień dobry, Działki rolne Parcice, ul. Bolesławiecka Sprzedam grunty rolne o łącznej powierzchni: 23017m2 (2,3ha), położone w miejscowości Parcice, gmina Czastary. Klasa ziemi 5 i 6 Działki stanowią całość, nie sprzedaję pojedynczej działki. Działka nr 620 znajduje się przy ul. Bolesławieckiej, w...
Zobacz ogłoszenie
95 000 zł
800 m²
Obejrzane
Sprzedam działki budowlane o powierzchni 8 arów w miejscowości Piaski Opatowiec, gmina Łęka Opatowska. Spokojna i malownicza okolica, naprzeciwko działek jest las. Więcej informacji udzielę telefonicznie.
Zobacz ogłoszenie
180 000 zł
2000 m²
Obejrzane
Witam. Posiadam na sprzedaż działkę budowlaną, ogrodzoną. W miejscowości Grobla, koło Mieleszynka.
Zobacz ogłoszenie
120 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Sprzedam nieruchomość pod zabudowę jednorodzinną. Powierzchnia podana jak wyżej. Działka jest w sąsiedztwie nowo wybudowanego osiedla domów jednorodzinnych na Podzamczu za kościołem. Więcej informacji udzielę telefonicznie po godzinie 16:00 lub przez sms. „Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w...
Zobacz ogłoszenie
99 000 zł
1,43 ha
Obejrzane
Sprzedam 3 działki w województwie łódzkim, gmina Czastary, obręb Jaworek. - Działka nr 43 - powierzchnia całkowita 0,8207 ha. - Działka nr 65/1 - powierzchnia całkowita 0,5839 ha. - Działka nr 65/2 - powierzchnia całkowita 0,0153 ha. Działki stanowią las i użytki kopalne, w tym: - użytki kopalne o...
Zobacz ogłoszenie
448 400 zł
6000 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę o powierzchni 0,60 ha. Numer działki: 740. Położona blisko Wieruszowa. Z działki utwardzoną drogą gminną szybki dojazd na węzeł szybkiego ruchu autostrady S8. Linia wodociągowa, elektryczna i kanalizacyjna ok. 150 m od granicy działki. Możliwe różne formy zagospodarowania: - prze...
Zobacz ogłoszenie
150 000 zł
2400 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 24 ary, położoną w Wieruszowie (Podzamcze). Media. Atrakcyjna, spokojna okolica. Jest decyzja o zabudowie i wstępne pozwolenia na podłączenia do sieci wodociągowej i energetycznej.
Zobacz ogłoszenie
610 000 zł
7498 m²
Obejrzane
Z przyjemnością prezentuje państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjnej, zlokalizowanej w miejscowości Pieczyska. Nieruchomość o znacznym potencjale inwestycyjnym stanowi doskonałą propozycję dla przedsiębiorców i inwestorów poszukujących strategicznej lokalizacji. Działka ma 7498 m2....
Zobacz ogłoszenie
25 000 zł
4322 m²
Obejrzane
Sprzedam grunt o powierzchni 0,4322 ha.. Grunt znajduje się się w miejscowości Kuźnica Skakawska, gmina. Wieruszowski, droga Wieruszów - Opatów woj. Łódzkie, 5 km od zjazdu z drogi ekspresowej S8 przy węźle Wieruszów – 45mnut drogi do Wrocławia oraz 1,20h drogi do Łodzi. Powierzchnia działki 0,4322...
Zobacz ogłoszenie
2 300 160 zł
9584 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę pod inwestycję w Wieruszowie, obręb 0001 Miasto Wieruszów, Dz.nr.1603/1, położona przy Alei Solidarności . Nr identyfikacyjny działki: 101807_4.0001.AR_14.1603/1 Grunt o pow. 9 584 m2 (0,9584 ha) z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej (Aleja Solidarności). Cena: 240 zł/m2 Pow...
Zobacz ogłoszenie
115 000 zł
3200 m²
Obejrzane
Sprzedam nieruchomość w malowniczej okolicy, w otoczeniu pobliskiego lasu. Na działce znajdują się zabudowania, całkowita powierzchnia 3200m2. Działka ogrodzona płotem drewnianym. Media: Licznik prądu w domu, woda w domu (brak licznika), kanalizacja w drodze. Polecam, bardzo dobra inwestycja kapitał...
Zobacz ogłoszenie
45 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną w atrakcyjnym miejscu przy lesie w Czastarach przy ul. Zachodniej 98, o powierzchni 10 arów - 6 działek lub 30 arów - 3 sztuki (możliwość zakupu również większej), Dojazd na działki drogą asfaltową. Atrakcyjne położenie, przy lesie, 15 km do Wieruszowa.
Zobacz ogłoszenie
1 600 000 zł
1,95 ha
Obejrzane
Sprzedam. Działkę przemysłową inwestycyjną Wieruszów obręb 0010 Pieczyska Dz.nr.353. Położoną w Łódzkiej Strefie Ekonomicznej. Grunt przemysłowy o pow. 19 494 m2 z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie: teren zabudowy produkcyjnej, składów i magazynów. Uchwała Rady ...
Zobacz ogłoszenie
269 000 zł
1200 m²
Obejrzane
Do zaoferowania działka 12 ar. Łącznie z przynależnym do działki lasem teren posiada ponad 2,3 ha , w połowie można wykopać staw co umożliwia teren Działka znajduje się w Teklinowie , dostęp do drogi głównej asfaltowej, media w granicy na ternie znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni około 8...
Zobacz ogłoszenie
100 000 zł
875 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną w Donaborowie w spoknej okolicy naprzeciwko parku .Do kępna zaledwie jest 6km . Działka znajduje się 6m od drogi publicznej . Do dzialki wytyczona jest droga . Wielkośc działki to 875 m2