Działki budowlane na sprzedaż Kuślin Najwięcej bez pośredników
Zobacz 39 aktualnych działek budowlanych na sprzedaż z Kuślina i okolic - najwięcej w Polsce bez pośredników.
Nie znaleźliśmy ogłoszeń dokładnie spełniających Twoje kryteria. Zobacz oferty z okolicy.
130 000 zł
800 m²
Obejrzane
Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w miejscowości Stary Tomyśl. Działka znajduje się zaledwie 300 metrów za granicą wsi, w spokojnej i kameralnej okolicy. Działka posiada wydane, bezterminowo, warunki zabudowy, co stanowi duży atut i ułatwia szybkie rozpoczęcie inwestycji. ...
Zobacz ogłoszenie
144 000 zł
987 m²
Obejrzane
Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka o powierzchni 987 m², zlokalizowana w spokojnej miejscowości Porażyn (gmina Opalenica, powiat nowotomyski, woj. wielkopolskie). Działka jest położona w spokojnej i zielonej okolicy — z jednej strony znajdują się nowe domy jednorodzinne, a z drugiej staw i la...
Zobacz ogłoszenie
600 000 zł
3926 m²
Obejrzane
Witam mam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 0,3926 ha (3900 m2) w super lokalizacji. Dojazd do działki z płyt betonowych. Lokalizacja działki: Bukowiec-Cicha Góra. Do centrum Nowego Tomyśla 7 km, do sklepu Dino 1,8 km. Zapraszam do zakupu. Więcej informacji udzielę przez telefon....
Zobacz ogłoszenie
117 910 zł
907 m²
Obejrzane
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży jednej z dziesięciu niezabudowanych działek o powierzchni ok. 1000 mkw. każda, położonych w miejscowości Biała Wieś, na terenie Gminy Grodzisk Wielkopolski. Każda z działek posiada warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego, wolnos...
Zobacz ogłoszenie
163 680 zł
1023 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę z wydanymi warunkami zabudowy - WZ. Działka 317/29 zlokalizowana jest w miejscowości Kopanki w gminie Opalenica - powierzchnia 1023 m² . Więcej informacji udzielę telefonicznie
Zobacz ogłoszenie
300 000 zł
1202 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 1202 m2, położone w miejscowości Opalenica, przy ulicy Młyńskiej. Działki o nr ewidencyjnym 1528 i 2116; KW PO1N/00015804/6 Działka jest przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Obecnie na działce znajduje się budynek mieszkalny do rozbiórki. W celu uzyska...
Zobacz ogłoszenie
324 000 zł
1298 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną nr dz. 2202, 1428/15. Powierzchnia 1298m2 w Opalenicy. Działka położona jest przy ulicy Magnoliowej. Cena: 250 zł/m2 do negocjacji.
Zobacz ogłoszenie
203 520 zł
1696 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną z miejscowym planem przestrzennego zagospodarowania, zlokalizowaną w miejscowości Łęczyce w gminie Opalenica. Działka o powierzchni 1696 m2 umiejscowiona jest w cichej i spokojnej okolicy.
Zobacz ogłoszenie
150 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Dzień Dobry Posiadam na sprzedaż działki w Miejscowości Kopanki pod Nowym Tomyślem. Zapraszam do Kontaktu.
Zobacz ogłoszenie
181 500 zł
1100 m²
Obejrzane
Sprzedam pięknie położoną działkę budowlaną w miejscowości 64-330 Kopanki przy ulicy Os.Przylesie. Powierzchnia działki 1100 m2. Wydane warunki zabudowy. Prąd, woda, gaz i światłowód w drodze. Polecam. Kontakt: Adam 604161032
Zobacz ogłoszenie
660 000 zł
3000 m²
Obejrzane
Szukałeś działki z dobrym dojazdem? Ta nieruchomość ma powierzchnię 3000 m² i jest położona w mieście. Działka ma wymiary 84x35 m i dostęp do asfaltowej drogi. Posiada ogrodzenie oraz dostęp do podłączenia prądu, wody, gazu, telefonu, światłowodu i kanalizacji. Lokalizacja jest korzystna: blisko je...
Zobacz ogłoszenie
191 520 zł
1197 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę z wydanymi warunkami zabudowy - WZ. Działka 317/30, zlokalizowana jest w miejscowości Kopanki, w gminie Opalenica. Powierzchnia wynosi 1197 m². Więcej informacji udzielę telefonicznie.
Zobacz ogłoszenie
182 000 zł
3020 m²
Obejrzane
Witam. Jeśli szukasz działki mam dla Ciebie tą wymarzoną o powierzchni 3020 m2. Działka jest położona przy drodze asfaltowej z bezpośrednim zjazdem na działkę. W sąsiedztwie las oraz łąki. 7 km od działki znajduje się Wąsowo, gdzie można pojeździć konno, zwiedzić piękny pałac oraz skorzystać ze SPA...
Zobacz ogłoszenie
144 000 zł
1200 m²
Obejrzane
Sprzedam działki. Pniewy - Niewierz - Duszniki, Powiat szamotulski, Województwo wielkopolskie. 8 działek po około 1200 m². Cena: 120 zł za 1 m².
Zobacz ogłoszenie
299 000 zł
844 m²
Obejrzane
Wyjątkowa działka budowlana na sprzedaż! Opalenica, ul. Wierzejewskiego. Działka nr 2014. Wszystkie media w drodze! Marzysz o budowie domu w spokojnej okolicy, ale z pełnym dostępem do infrastruktury miejskiej? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze geodezyj...
Zobacz ogłoszenie
260 000 zł
906 m²
Obejrzane
Witam, Sprzedam działkę 906 m2 położoną w cichej i spokojnej okolicy nowobudowanych domów w Opalenicy, ul. Podzamcze. Bardzo dobra lokalizacja, niedaleko centrum. Na działce znajduje się doprowadzony prąd, woda i kanalizacja. Działka ogrodzona. Cena: 260 tys. zł. Zainteresowanych zapraszam do k...
Zobacz ogłoszenie
120 000 zł
932 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 932 m², zlokalizowana w miejscowości Sędzinko przy ul. Sokólskich, w gminie Duszniki, w województwie wielkopolskim. To idealna propozycja dla osób, które szukają miejsca do życia w spokojnej, wiejskiej okolicy, z jednoczesnym łatwym dostępem do miasta. S...
Zobacz ogłoszenie
190 000 zł
2954 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę o powierzchni 2954 m² z warunkami zabudowy w miejscowości Chmielinko (działka 14/1). Działka znajduje się na obrzeżach miejscowości, w cichym i malowniczym miejscu. W sąsiedztwie działki znajduje się park. W miejscowości jest szkoła podstawowa, przedszkole i dwa małe sklepy spożyw...
Zobacz ogłoszenie
267 840 zł
1674 m²
Obejrzane
Posiadam na sprzedaż działkę budowlaną (335/7) o powierzchni 1674 m², zlokalizowaną w miejscowości Kopanki na osiedlu Sosnowym. Bardzo atrakcyjne położenie działki — z dwóch stron otoczona lasem. Przy działce media: - prąd, - woda, - gaz. Blisko: - sklep, - szkoła, - plac zabaw, - ok. 100 m do br...
Zobacz ogłoszenie
436 400 zł
3357 m²
Obejrzane
Działka budowlana pod lasem, z planem zagospodarowania przestrzennego w Porażynie, 4 km od Opalenicy, 15 km od Nowego Tomyśla. O powierzchni 3357 m².
Zobacz ogłoszenie
112 500 zł
1250 m²
Obejrzane
Na sprzedaż dwie działki o nr ewidencyjnych 141/41 i 141/43 przy ulicy Wypoczynkowej w miejscowości Wytomyśl z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego (dach dwuspadowy, wielospadowy lub płaski). ✔ Zapewnienie dostawy energii elektrycznej (prąd w drodze od strony działek). ✔ Woda ...
Zobacz ogłoszenie
114 580 zł
1348 m²
Obejrzane
Atrakcyjna działka budowalna w urokliwej miejscowości Wąsowo koło Nowego Tomyśla. O niepowtarzalnym klimacie miejscowości Wąsowo świadczy fakt, że w jej centralnej części mieści się XVIII wieczny barokowo-klasycystyczny pałac z pięknie zagospodarowanym parkiem oraz folwarkiem a także urokliwymi uli...
Zobacz ogłoszenie
350 000 zł
2500 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2500 m2, położoną w miejscowości Sędzinko , gm. Duszniki . pow Szamotulski. Sprzedaż bezpośrednio, bez pośredników. cena 140 zł / m2
Zobacz ogłoszenie
179 000 zł
1630 m²
Obejrzane
Na sprzedaż BEZPOŚREDNIO działka budowlana (możliwość dokupienia sąsiedniej działki nr 227/17): Charakterystyka działki: - działka budowlana - 1630m2 - dostęp do drogi - media (prąd ENEA, woda - ujęcie własne (zrobiona opinia geologiczno-hydrologiczna o możliwości wykonania ujęcia własnego wody), ...
Zobacz ogłoszenie
180 000 zł
1653 m²
Obejrzane
Na sprzedaż BEZPOŚREDNIO działka budowlana (możliwość dokupienia sąsiedniej działki nr 228/8): Charakterystyka działki: - działka budowlana - 1653m2 - dostęp do drogi - media (prąd ENEA, woda - ujęcie własne (zrobiona opinia geologiczno-hydrologiczna o możliwości wykonania ujęcia własnego wody), ś...
Zobacz ogłoszenie
91 080 zł
920 m²
Obejrzane
Dzień dobry, Mam na sprzedaż 7 działek budowlanych w Wąsowie, ul. Sadowa. Rozmiary działek: 920m2, 938m2, 944m2, 950m2, 877m2, 1010m2, 1195m2 (podział na zdjęciu). Urokliwa, spokojna okolica, z dala od miejskiego zgiełku. Dodatkowo niedaleko znajduje się przedszkole, szkoła i kościół, apteka, sklep...
Zobacz ogłoszenie
245 000 zł
2099 m²
Obejrzane
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Grzebienisko, gmina Duszniki, powiat szamotulski, przy ul. Miodowej. Numer ewidencyjny działki 5/8 Powierzchnia działki wynosi 2099 m², a jej wymiary to około 30 m szerokości oraz 70 m długości, co daje bardzo duże możliwości zagos...
Zobacz ogłoszenie
410 000 zł
2974 m²
Obejrzane
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Grzebienisko, gmina Duszniki, powiat szamotulski, przy ul. Miodowej. Numer ewidencyjny działki: 5/7 Powierzchnia działki wynosi 2974 m², a jej wymiary to około 25 m szerokości frontu oraz 70 m długości, co daje wiele możliwości zag...