Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki gmina Słupsk - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 3

37 działek na sprzedaż gmina Słupsk. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (37)

Działka budowlana Bierkowo
Bierkowo · Działka budowlana · 650 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
32 500 zł
50 zł / m²

Działka Bierkowo na sprzedaż bezpośrednio
Działki o pow. od 650-900 m2 dla osób poszukujących odpoczynku od miejskiego zgiełku, wygodna lokalizacji w okolicach Słupska w spokojnym i cichym Bierkowie. Działki są w trakcie uzbrajania ( woda, prąd, kanalizacja) Więcej informacji pod numerem tel....

Działka budowlana Siemianice
Siemianice · Działka budowlana · 1064 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
141 zł / m²

Działka Siemianice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w Siemianicach k. Slupska...

Działka budowlana Płaszewko
Płaszewko · Działka budowlana · 1150 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
43 zł / m²

Działka Płaszewko na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam piękną działkę w cichej i spokojnej miejscowości Płaszewko, 6 km od centrum Słupska. Na działce wykopano studnię głębinową (własne ujęcie wody) oraz podłączono prąd. Oprócz tego kolejnym atutem jest pozwolenie na budowę (wszystkie formalności załatwione) oraz indywidualny projekt budowlany...

Działka budowlana Bierkowo
Bierkowo · Działka budowlana · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
4 zł / m²

Działka Bierkowo na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Sprzedam działki w bardzo fajnym cichym miejscu. Cena 4zł/m2. Powierzchnie działki można ustalić indywidualnie. Więcej informacji pod nr telefonu. pozdrawiam...

Działka rolna Głobino
Głobino · Działka rolna · 40000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
800 000 zł
20 zł / m²

Działka Głobino na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 4 ha w Głobinie, 8 km od Słupska....

Działka budowlana Krępa Słupska, ul. Polna
Krępa Słupska, ul. Polna · Działka budowlana · 989 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
53 400 zł
54 zł / m²

Działka Krępa Słupska na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana nr 56/1 zlokalizowana w miejscowości Krępa, gmina Słupsk przy ul. Polnej o powierzchni 989 m2 z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne (wydana decyzja o warunkach zabudowy na budowę domu jednorodzinnego). Uzbrojona jest w sieć wodociągową i kanalizacyjną. Skrzynk...

Działka budowlana Siemianice
Siemianice · Działka budowlana · 601 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
150 zł / m²

Działka Siemianice na sprzedaż bezpośrednio
PROPONUJĘ DO SPRZEDAŻY DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ położoną w miejscowości SIEMIANICE w odległości 3 km od miejscowości SŁUPSK o powierzchni  m kw. 601 m2 Działka znajduje się w bardzo atrakcyjnym miejscu (,,zdjęcie z lotu ptaka"). Blisko (bez przechodzenia przez ulicę) przedszkole, szkoła podstawowa, gim...

Działka budowlana Bierkowo
Bierkowo · Działka budowlana · 6800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
51 zł / m²

Działka Bierkowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 68 arów umiejscowioną w Bierkowie 6 km od Słupska...

Działka inwestycyjna Wieszyno
Wieszyno · Działka inwestycyjna · 8000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
195 000 zł
24 zł / m²

Działka Wieszyno na sprzedaż bezpośrednio
Działka inwestycyjna "Ostoja wieszyńska", osłonięta od północy podwójnym szpalerem drzew, w pełni nasłoneczniona od strony południowej. Idealna pod zabudowę szeregową. Uzbrojenie: sieć wodno-kanalizacyjna, prąd w drodze. Sąsiedztwo z działką zabudowaną. Bezpośredni dostęp do drogi powiatowej. Bardzo...

Działka budowlana Bierkowo
Bierkowo · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
70 zł / m²

Działka Bierkowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane uzbrojone(woda, prąd,kanaliza) Działki położone są w miejscowości Bierkowo które oddalone jest od Słupska 7km. Działki oddalone są od ruchliwych ulic, znajdują się w cichym i spokojnym miejscu. Zagospodarowana już została prawa strona i część lewej strony działek na k...

    1 2 3 4

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.