Działki na sprzedaż Błonie Najwięcej bez pośredników
Zobacz 39 aktualnych działek na sprzedaż z Błonia i okolic - najwięcej w Polsce bez pośredników.
Nie znaleźliśmy ogłoszeń dokładnie spełniających Twoje kryteria. Zobacz oferty z okolicy.
200 000 zł
1,34 ha
Obejrzane
Na sprzedaż działka położona w malowniczej wsi Solca Mała, zaledwie kilkanaście kilometrów od Łodzi. Działka o powierzchni 1,3427 ha przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i siedliskową, co daje szerokie możliwości zagospodarowania terenu. Atuty działki: Wszechstronność zabudowy:...
Zobacz ogłoszenie
55 000 zł
1,5 ha
Obejrzane
Powierzchnia: 14984 m². Numer działki: 1222. Lokalizacja: Łęczyca. Powiat: Łęczycki. Rodzaj gruntu: łąka. Cena: 55 000 zł.
Zobacz ogłoszenie
110 000 zł
1160 m²
Obejrzane
Szprzedam działkę budowlaną w miejscowości Lubień 99-100 . Wszelkich informacji udzielę telefonicznie.
Zobacz ogłoszenie
113 700 zł
758 m²
Obejrzane
Działka położona w Łęczycy, w dogodnej lokalizacji z szybkim dostępem do centrum miasta. Nieruchomość znajduje się ok. 900 m od stacji kolejowej, ok. 800 m od sklepu Biedronka oraz ok. 1,5 km od ścisłego centrum Łęczycy. Spokojna okolica z dobrym dojazdem, idealna zarówno pod inwestycję, jak i inne ...
Zobacz ogłoszenie
119 000 zł
1400 m²
Obejrzane
Działki pod lasem – Twoja enklawa spokoju w Borku (10 km od Łęczycy). Marzysz o domu, w którym jedynym dźwiękiem o poranku jest śpiew ptaków, a jedynym sąsiadem za płotem – las? Zapraszamy do Borku, gdzie przygotowaliśmy sześć wyjątkowych działek o powierzchni ok. 1400 m², łączących dziką przyrodę z...
Zobacz ogłoszenie
160 000 zł
2755 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana - spokojna okolica, gotowa pod zabudowę jednorodzinną. Sprzedam działkę budowlaną numerze ewidencyjnym 3/1, położoną w miejscowości Topola Szlachecka, o powierzchni 2755 m². Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - przeznaczenie pod...
Zobacz ogłoszenie
100 000 zł
1,98 ha
Obejrzane
Sprzedam działki rolne (łąka) o pow. łącznej 1.98 ha w miejscowości Dąbie (6 km od Łęczycy). Cena za całość 100000 zł.
Zobacz ogłoszenie
137 000 zł
1804 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną w Karkosy z dostępem do drogi DK 703 Wartkowice-Łęczyca. Teren płaski, media przy działce. Jest możliwość dokupienia sąsiadującej działki o pow. 1222 m2. Odległość od wjazdu na autostradę ok. 5 km Wartkowice (Warszawa-Poznań). Łęczyca - 7km. I udział w drodze wewnętrznej....
Zobacz ogłoszenie
80 000 zł
1200 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka w miejscowości Chrząstówek, gm. Łęczyca. Nr działki: 37/5. Powierzchnia: 1200 m2. W MPZP teren z przeznaczeniem pod tereny zabudowy zagrodowej, jednorodzinnej, usługowej. Media w drodze. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi gminnej.
Zobacz ogłoszenie
110 000 zł
1,24 ha
Obejrzane
Sprzedam działkę rolną: - w miejscowości: Topola Katowa, koło Łęczycy - o powierzchni: 1.24 ha - Numer Ewidencyjny: 227
Zobacz ogłoszenie
215 000 zł
3179 m²
Obejrzane
Działka nr. 181/2 181/3 - 3179m2 oznaczone kolorem czerwonym Droga 181/1 - 546m2 Utwardzona widoczna na zdjęciach kolor zielony 2/3 sprzedawana razem z działką wliczona w cenę działki DZIAŁKA OBJĘTA MIEJSCOWYM PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO JAKO BUDOWLANE - NIE POTRZEBA WYSTĘPOWAĆ O WARUN...
Zobacz ogłoszenie
40 000 zł
8200 m²
Obejrzane
Sprzedam łąkę o powierzchni 0.82 ha. Numer działki 78 . Więcej informacji udzielę telefonicznie.
Zobacz ogłoszenie
59 000 zł
400 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę na ROD "Irys" w Łęczycy wraz z domem murowanym: - z pełnym podpiwniczeniem, - piwnica o wysokości 1,70 m z oknami. W domu kilka lat temu wymienione okna na ścianie północnej i południowej. Działka o powierzchni 4 arów z drzewami owocowymi i iglastymi.
Zobacz ogłoszenie
160 000 zł
3600 m²
Obejrzane
Witam. Mam na sprzedaż działkę o powierzchni 3600 m2 w bardzo dobrym punkcie, niedaleko Łęczycy. Obok znajduje bezpośrednio kościół, skansen oraz grodzisko. Bardzo atrakcyjna okolica. Kontakt i pytania tylko i wyłącznie telefonicznie Cena do negocjacji.
Zobacz ogłoszenie
130 000 zł
718 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną w Łęczycy, ul. Ozorkowskie Przedmieście 73. - Działka ogrodzona o pow. 718 m2. - Utwardzona droga dojazdowa o pow. 500 m2. - Na działce znajduje się garaż oraz część materiałów budowlanych. - Media: woda i prąd.
Zobacz ogłoszenie
920 000 zł
1,5 ha
Obejrzane
Działka pod każdy rodzaj działalności - handel, usługi, magazyny, fermy fotowoltaiczne itp. Wszelkie informacje udzielę telefonicznie.
Zobacz ogłoszenie
29 000 zł
400 m²
Obejrzane
Dzień dobry, Sprzedam działkę ROD na ogródkach działkowych Irys w Łęczycy, aleja Bratków. Działka zadbana, z licznymi nasadzeniami, z domkiem murowanym i tarasem oraz drewnianym domkiem dla dzieci wraz z piaskownicą. Dużo wolnej przestrzeni. Studnia, woda z wodociągu, prąd. Zapraszam do kontaktu...
Zobacz ogłoszenie
70 300 zł
1500 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną w cichej i spokojnej okolicy 250 m od drogi powiatowej 5km do łęczycy i 5 km do Ozorkowa W tej miejscowości nikt nie posiada gospodarstwa rolnego ze zwierzętami co oznacza ciszę spokój i czyste powietrze Szkoła znajduje się ok 3km a przystanki jeden 200m drugi 300m od dzia...
Zobacz ogłoszenie
230 000 zł
4900 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną w cichej i spokojnej okolicy 250 m od drogi powiatowej 5km do łęczycy i 5 km do Ozorkowa W tej miejscowości nikt nie posiada gospodarstwa rolnego ze zwierzętami co oznacza ciszę spokój i czyste powietrze Szkoła znajduje się ok 3km a przystanki jeden 200m drugi 300m od dzi...
Zobacz ogłoszenie
90 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Działki budowlane w dogodnej lokalizacji. Blisko nowego Dino. Zduny 99-100, Łęczyca. Działki 1000 m². Informacje pod nr telefonu.
Zobacz ogłoszenie
4 000 000 zł
7127 m²
Obejrzane
Stacja paliw, restauracja i motel. LOKALIZACJA Stacja paliw mieści się w miejscowości Borki 81, 99-100 Łęczyca, przy głównej drodze 91. NIERUCHOMOŚĆ Nieruchomość składa się z trzech działek o powierzchni 7.127 m2, na których zlokalizowane są budynki do prowadzenia działalności handlowej i usługowe...
Zobacz ogłoszenie
105 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Sprzedam działki budowlane o powierzchni 1000m2 w miejscowości Topola Szlachecka, Gmina Łęczyca. Działki nieuzbrojone. Woda, prąd, światłowód w drodze głównej. W pobliżu: - żłobek, - przedszkole, - szkoła podstawowa, - basen, - market Dino.
Zobacz ogłoszenie
89 000 zł
5500 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę w miejscowości Rybitwy, koło Łęczycy. Są to dwie działki przylegające do siebie o łącznej powierzchni około 5500 m², o łącznej szerokości ok. 35 metrów i długości około 160 metrów. Sprzedaż tylko w całości. Cena za dwie działki. Na działce jest prąd, woda, studnia. Jest też niewi...
Zobacz ogłoszenie
zapytaj
7200 m²
Obejrzane
Sprzedam łąkę w miejscowości Wąkczew. Łąka ma 0,72 ha.
Zobacz ogłoszenie
68 000 zł
1240 m²
Obejrzane
Do sprzedania działki budowlane w miejscowości Jacków, 10km od Łęczycy. Teren płaski, dobrze nasłoneczniony. Dostępne 4 równe, prostokątne działki. Wymiary działek ok. 46m x 27m, dokładny metraż na zdjęciach. Wszystkie działki widnieją w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako w całoś...
Zobacz ogłoszenie
35 000 zł
5472 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę o nr 211 w miejscowości Zimne Rydzyna o powierzchni 0.54 ha. Teren, na którym posadowiona jest działka, nie ma ważnego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Obszar nie jest objęty decyzją o warunkach zabudowy.
Zobacz ogłoszenie
199 000 zł
728 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną 728 m2 (w tym 78 m2 udziału w utwardzonej drodze dojazdowej) przy ul. Belwederskiej, z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego, dwukondygnacyjnego w zabudowie bliźniaczej (154 m2). Otwarte pozwolenie na budowę umożliwiające natychmiastową kontynuację budowy. Budynki oddzie...
Zobacz ogłoszenie
154 000 zł
1168 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości borki niedaleko stacji Celica Moya Powierzchnia 1168m2 Media w ulicy
Zobacz ogłoszenie
299 000 zł
8500 m²
Obejrzane
eruchomość położona jest w miejscowości Bronno, gmina Łęczyca, województwo Łódzkie. Działka o powierzchni 8500 m2 zabudowana jest budynkiem mieszkalnym, o powierzchni użytkowej 80,4 m2, budynkami garażowymi, gospodarczymi, stodołą i oborą o łącznej powierzchni 344,68 m2. Za działką znajduje się łąką...
Zobacz ogłoszenie
100 000 zł
1700 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę 1700 m2 w miejscowości Solca Mała, pomiędzy Ozorkowem a Łęczycą. Działka jest przy drodze asfaltowej, z możliwością zabudowy. Media przy drodze: prąd i wodociąg. Do lekkiej negocjacji.
Zobacz ogłoszenie
77 740 zł
1198 m²
Obejrzane
Do sprzedania kilka zgrabnych działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy o pow. od. 1196 m2 oraz 1198 m2 w Kozikówce, gmina Parzęczew. CENA 65 zł/M2 do negocjacji Plan zagospodarowania przewiduje zabudowę jednorodzinną oraz letniskową. Wpis w księdze wieczystej. Działki w kształcie prostok...
Zobacz ogłoszenie
100 000 zł
1297 m²
Obejrzane
Sprzedam 604 działkę 155 budowlaną 972 w Miejscowości Sierpów. Osiem km od Ozorkowa i pięć km od Łęczycy. Bardzo dobra lokalizacja i dojazd. Szczegółowe informację zapraszam do kontaktu telefonicznego.
Zobacz ogłoszenie
zapytaj
1,6 ha
Obejrzane
Sprzedam grunt o powierzchni 1,60 ha w gminie Grabów, powiat łęczycki, województwo łódzkie. Jest wydana decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach do 1 MW plus obiekty kontenerowe na glebach klasy V,VI. Możliwość wykorzystania na inne cele, zabudowę usługowo-mieszkaniową. Bliższe informacje pod nr tel...
Zobacz ogłoszenie
120 000 zł
3100 m²
Obejrzane
Witam, Posiadam do sprzedania pięknie położoną działkę w miejscowości Podłęże zaledwie 10 km od Łęczycy. Działak numer 236 o powierzchni 3100 m2 w kształcie prostokąta. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy. Zjazd na działkę z drogi asfaltowej, w której znajdują się media. Działka przylega do ...
Zobacz ogłoszenie
75 000 zł
2200 m²
Obejrzane
Leśne działki z prawem do zabudowy mieszkaniowej i letniskowej w miejscowości Nagórki koło Grabowa. Dojazd z Łęczycy - 15 km. Na części działki ( 1100 m2) możliwość zabudowy zgodnie z obowiązującym planem miejscowym gminy Grabów. Cena za 1 m2 - 34 zł.
Zobacz ogłoszenie
120 000 zł
1850 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1850m2 w miejscowości Dzierzbiętów Mały. Więcej informacji udzielę telefonicznie.