Rodzaj nieruchomości

Działki do wynajęcia
Województwo

Usuń wybór
Miejscowość
Dzielnica
Ulica
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Ulica.
Cena
zł za miesiąc
Typ działki
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Typ działki.
Pow. działki
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.
Kolejność wyświetlania ogłoszeń:

  • Domyślne

Działki do wynajęcia Siedlce - najwięcej bez pośredników

Działki na wynajem Siedlce. Bez pośredników. Najwięcej aktualnych ogłoszeń bez pośredników z Siedlec tylko na Adresowo.pl. W czerwcu 2024 najtańsze działki w Siedlcach można wynająć za 1000 zł, a najdroższe za 49 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach wynajmu to 25 tys zł. Najpopularniejsze dzielnice w Siedlcach to Centrum (1 ogłoszenie).

18
Działka inwestycyjna Siedlce, ul. Torowa
Siedlce ul. Torowa Działka do wynajęcia
działka inwestycyjna 3000Bez pośredników
49 500 zł / miesiąc
6
Działka inwestycyjna Siedlce Centrum
Siedlce Centrum Działka do wynajęcia
działka inwestycyjna 100Bez pośredników
1 000 zł / miesiąc
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
1
Działka Stare Iganie, ul. Topolowa
Stare Iganie ul. Topolowa Działka do wynajęcia
działka 1100Bez pośredników
2 000 zł / miesiąc
1
Działka budowlana Nowe Iganie, ul. Józefa Bema
Nowe Iganie ul. Józefa Bema Działka do wynajęcia
działka budowlana 1600Bez pośredników
450 000 zł / miesiąc
3
Działka inwestycyjna Żelków-Kolonia
Żelków-Kolonia Działka do wynajęcia
działka inwestycyjna 2.5 ha Bez pośredników
6 000 zł / miesiąc
Oferty spełniające kryteria do 20 km
5
Działka rolna Ławki
Ławki Działka do wynajęcia
działka rolna 2 ha Bez pośredników
150 zł / miesiąc

Działki Siedlce - Polecane ogłoszenia

6
Działka inwestycyjna Siedlce Centrum

Działka do wynajęcia Siedlce

Do wynajęcia bez pośredników działka inwestycyjna o powierzchni 100 m2.

Dzień dobry, Mam do wynajęcia plac o powierzchni ok. 100m2 w centrum Siedlec. Działka jest narożna i znajduję się w doskonałej lokalizacji - w centrum miasta przy bardzo ruchliwym skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza, a ul. Świętojańskiej. Idealna na punkt handlowy lub gastronomiczny. Działka widoczna jest z kilku perspektyw: od ul. Sienkiewicza, od ul. Świętojańskiej, od ul. Wojska Polskiego. W okolicy znajduje się: - 30m od Sali widowiskowej "Podlasie" MOK - 80m od Restauracji "Warszafka" - 180m od Biedronki i PSB - 220m od Restauracji "Brofaktura" - 300m od Stacji kolejowej PKP Siedlce - 350m od Galerii Siedlce i Kino Helios Działka ma dostęp do prądu. Nie jest podłączona do wody i kanalizacji. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

18
Działka inwestycyjna Siedlce, ul. Torowa

Ogłoszenie Najmu Działki Siedlce

Do wynajęcia bez pośredników działka inwestycyjna o powierzchni 3000 m2.

Plac przeładunkowo-magazynowy Plac usytuowany jest na rampie kolejowej w Siedlcach przy ul. Torowa 1 Na terenie rampy na torze ogólnodostępnym można realizować przeładunki wagon/plac Plac znajduje się na terenie przemysłowym. Idealna lokalizacja ok. 95 km do Warszawy oraz 100 km do Terespolu. Podana cena to praktycznie zwrot poniesionych kosztów, poza tym nie jest wymagane angażowanie dodatkowych pieniędzy, można działać praktycznie od pierwszego dnia. Budynek, który otrzymujesz jest w pełni wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje i może służyć różnym celom wg własnego uznania. Proponujemy do odstąpienia dzierżawę placu (aktualny czynsz 5700 zł netto) Plac o powierzchni 3000 m2 utwardzony (wybetonowany) Budynek ok. 120 m2, z funkcjami: biuro, magazyn, szatnia dla pracowników oraz toaleta i kotłownia (można oczywiście zmienić na własne potrzeby) - własne ogrzewanie + ciepła woda - Internet 20/10 Mb/s - Przyłącze energetyczne 40 kW - Oświetlenie placu - Monitoring - System alarmowy i ochrona SOLID - Najazdowa waga samochodowa 60 ton (legalizacja ważna do 07.2025) - Ogrodzenie: z jednej strony betonowe płyty oporowa (tworzy szczelny mur) na pozostałej części siatka ogrodzeniowa - Boksy (wykonane pod węgiel) z płyt betonowych W ramach odstąpienia (podana cena) otrzymujesz: - Wybetonowany plac (lampy LED) - Budynek gotowy do użytkowania (instalacje WK i CO wraz z piecem) - Monitoring wraz siecią komputerową i routerem oraz Internetem (wymagana zmiana umowy) - Przyłącze energetyczne (wymagana zmiana umowy) - System alarmowy i ochrona SOLID (wymagana zmiana umowy) - Najazdowa waga samochodowa 60 ton Dodatkowe elementy (dodatkowo płatne) - Ogrodzenie: z jednej strony betonowe płyty oporowa (tworzy szczelny mur) na pozostałej części siatka ogrodzeniowa - Boksy (wykonane pod węgiel) z płyt betonowych Posiadamy również w razie zainteresowania: Kompletna linia do produkcji ekogroszku (przesiewacz, kruszarka, taśmociąg) ładowarki kołowe, zbiornik na paliwo, ciągniki siodłowe, małe wywrotki oraz wiele różnych naczep. Podana cena w ogłoszeniu jest cena netto. Zapraszamy do kontaktu. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszeń.