Przejdź do wyników wyszukiwania

Domy na sprzedaż Mierzęcice Przy Kościele Najwięcej bez pośredników

Średnia 4 604 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych domów na sprzedaż z Mierzęcicic Przy Kościele - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze domy w Mierzęcicach Przy Kościele można kupić za 550 tys zł, a najdroższe za 550 tys zł. Średnie ceny domów w ogłoszeniach sprzedaży to 550 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 4604 zł. Najpopularniejsze ulice w dzielnicy Przy Kościele to ul. Głowackiego (1 ogłoszenie).

9
dom wolnostojący, 5 pokoi Mierzęcice Targoszyce, ul. Głowackiego

550 000

119

5 pok.

Oferta bezpośrednia od właściciela – bez pośredników Do sprzedaży dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym oraz garażem jednostanowiskowym w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 120 m². Nieruchomość położona jest w Mierzęcicach przy ul. Głowackiego na działce o powierzchni 800 m² (wymiary:...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
9
dom wolnostojący, 2 pokoje Siemonia, ul. Młyńska

259 000

85

2 pok.

Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 85 m, usytuowany na dużej działce o powierzchni około 870 m, na której znajduje się również dwupoziomowy budynek gospodarczy o powierzchni ok. 50 m. Nieruchomość położona jest przy drodze asfaltowej, co zapewnia wygodny dojazd przez cały rok. Dom j...

Zobacz ogłoszenie
39
bliźniak, 12 pokoi Toporowice, ul. Źródlana

2 380 000

215

12 pok.

Dom jednorodzinny, dwulokalowy typu "bliźniak". Wybudowany w 2012 roku według projektu Dom w ostróżkach 2 na dużej, zagospodarowanej działce. Podjazd wyłożony kostką, do każdego lokalu należy garaż blaszany dwustanowiskowy i wiata. Wjazd od drogi asfaltowej, brama otwierana elektrycznie. Dom wybudow...

Zobacz ogłoszenie
15
dom letniskowy, 3 pokoje Boguchwałowice, ul. Sokołów

300 000

55

3 pok.

Dom drewniany Brda o powierzchni całkowitej ok. 55 m.kw z dodatkowym tarasem o pow. 20 m.kw. Dom położony jest na działce o pow. 490 m.kw. w odległości ok. 100 m od Jeziora Przeczyckiego. Nieruchomość ma trzy pokoje: na dole salon z wyjściem na taras i ogród, osobna kuchnia i łazienka, na piętrze dw...

Zobacz ogłoszenie
15
dom wolnostojący, 3 pokoje Boguchwałowice, ul. Aleja XVI

529 000

85

3 pok.

Witam, oferuje dom na sprzedaż w super okolicy, dużo zieleni, jezioro, okolica wypoczynkowa, doskonały na wypady weekendowe oraz do całorocznego zamieszkania. Nie wymaga nakładu finansowego, budynek ocieplony, wymienione okna oraz drzwi. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.