Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, lubelskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 2

2302 działek na sprzedaż lubelskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2263) oraz niepowtarzające się oferty agencji (39).

Działka budowlana Garbów
Garbów · Działka budowlana · 1644 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
131 520 zł
80 zł / m²

Działka Garbów na sprzedaż bezpośrednio
Piękne dwie działki o areale 0,1288 ha i 0,1644 ha w Garbowie położone blisko centrum 10 min pieszo ul. Zawiszy Czarnego , ulica ślepa nie przejazdna, zaletą jest znikomy ruch pojazdów (200 m od trasy Lublin-Warszawa).Przez działki przebiegają media (woda, prąd kanalizacja).Oznaczenie dzia... 6 dni temu

Działka rolna Trawniki
Trawniki · Działka rolna · 7000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
26 000 zł
4 zł / m²

Działka Trawniki na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolno-leśna ,w przeważającej części porośnięta lasem o powierzchni 70arów,założona księga wieczysta,Nmer na geoportalu 1054,cena do ustalenia z kupującym.... 6 dni temu

Działka rolna Sulmice
Sulmice · Działka rolna · 7900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
5 zł / m²

Działka Sulmice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w Sulmicach gm. Skierbieszów 7900m2. Częściowo zalesiona. Więcej informacji udzielę telefonicznie...

Działka rolno-budowlana Barki
Barki · Działka rolno-budowlana · 40000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
3 zł / m²

Działka Barki na sprzedaż bezpośrednio
Witam Sprzedam działkę budowlano-rolna o pow. 4h w miejscowości Barki Gm. Cyców, przez działkę przechodzi prąd i woda, więcej informacji udzielę telefonicznie....

Działka rolna Dołhobyczów
Dołhobyczów · Działka rolna · 41300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
5 zł / m²

Działka Dołhobyczów na sprzedaż bezpośrednio
Witam Mam do zaoferowania działkę rolną o powierzchni 4,13ha nr 504...

Działka rolna Karp
Karp · Działka rolna · 24500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
6 zł / m²

Działka Karp na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 2,45 ha. Działka znajduje się w miejscowości Karp, gm. Sitno. Działka przylega bezpośrednio do drogi dojazdowej, niegdyś znajdowały się na niej zabudowania gospodarcze....

Działka budowlana Turka
Turka · Działka budowlana · 1231 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
114 zł / m²

Działka Turka na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjnie usytuowana działka budowlana o powierzchni 1231.34m2. 12,23ara. Nr działki 3135/4. W pobliżu: szkoła podstawowa, kościół, blisko trasy Łęczna-Lublin 10km od Lublina. Działka posiada wszystkie media, dojazd do działki utwardzony. Ogłoszenie grzecznościowe...

Działka budowlana Łuszczów-Kolonia
Łuszczów-Kolonia · Działka budowlana · 1538 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
49 zł / m²

Działka Łuszczów-Kolonia na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Łuszczów-Kolonia. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1538 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd (w odległości 170 m), woda (w odległości 100 m). O...

Działka budowlana Karczmiska Drugie, ul. Starowiejska
Karczmiska Drugie, ul. Starowiejska · Działka budowlana · 2500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
36 zł / m²

Działka Karczmiska Drugie na sprzedaż
Położona w gminie Karczmiska, powiat opolski, działka o powierzchni 25 ar o kształcie prostokąta, zwężonego w środkowej części, która wg planu zagospodarowania przestrzennego przewiduje budownictwo jednorodzinne w ramach linii zabudowy, w pozostałej zaś części leży w terenach przeznaczonych do produ...

Działka budowlana Nałęczów
Nałęczów · Działka budowlana · 2000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
290 000 zł
145 zł / m²

Działka Nałęczów na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Nałeczów. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 2000 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski....

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.