Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, lubelskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 3

2001 działek na sprzedaż lubelskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1963) oraz niepowtarzające się oferty agencji (38).

Działka budowlana Krępiec, ul. Stanisława Wyspiańskiego
Krępiec, ul. Stanisława Wyspiańskiego · Działka budowlana · 1264 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
215 000 zł
170 zł / m²

Działka Krępiec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Krępiec, ul. Wyspiańskiego w okolicy osiedla Olimpijczyków w Świdniku (piechotą 5 min). Lokalizacja działki zgodnie z załączonym zdjęciem. Dogodny dojazd do centrum lublina (droga ekspresowa S17 w odległości 3 min samochodem), oraz do Świdnika 5 min samochodem. Okolic... 5 dni temu

Działka budowlana Chełm Wygon
Chełm Wygon · Działka budowlana · 3600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
83 zł / m²

Działka Chełm Wygon na sprzedaż bezpośrednio
Działka prostokątna 36ar.Dzielnca Wygon .cena do negocjacji... 7 dni temu

Działka rolna Snopków
Snopków · Działka rolna · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
200 zł / m²

Działka Snopków na sprzedaż bezpośrednio
W całości lub na części. media niebawem zostaną podłączone.... 7 dni temu

Działka budowlana Ożarów
Ożarów · Działka budowlana · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
108 000 zł
60 zł / m²

Działka Ożarów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Ożarów (gm.Jastków)- 9 km od Nałęczowa, 25 km od Lublina. Położona w pierwszym pasie zabudowy, granicząca z asfaltową drogą gminną.... 7 dni temu

Działka budowlana Czułczyce-Kolonia
Czułczyce-Kolonia · Działka budowlana · 2251 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
27 zł / m²

Działka Czułczyce-Kolonia na sprzedaż bezpośrednio
SPRZEDAM DZIAŁKE Działka może być wykorzystana jako budowlana, inwestycyjna, przemysłowa bądź rekreacyjna. Działka o powierzchni 2251 m2 z budynkiem gospodarczym (24m2) przy samej trasie Chełm – Włodawa w miejscowości Czułczyce – Kolonia (5 minut drogi do Chełma)....

Działka budowlana Lublin Ponikwoda, ul. Wiertnicza 1
Lublin Ponikwoda, ul. Wiertnicza · Działka budowlana · 8463 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 400 000 zł
284 zł / m²

Działka Lublin Ponikwoda na sprzedaż bezpośrednio
Pod budownictwo wielorodzinne M2, szeregowe domy lub bloki.gaz i kanalizacja w obrebie dzialki ok 100 m, prad, woda na dzialce. bezposrednio od wlasciciela....

Działka budowlana Biłgoraj, ul. Długa
Biłgoraj, ul. Długa · Działka budowlana · 728 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
420 000 zł
577 zł / m²

Działka Biłgoraj na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną. Można powiedzieć, że ostatnią w centrum Biłgoraja. Numer działki: 760. Położona jest przy ulicy Długiej (blisko skrzyżowania z ulicą Zamojską). Idealna zarówno pod działalność gospodarczą jak i pod budowę domu. 2 minuty pieszo od działki znajduje się Kościół, szkoła pods...

Działka budowlana Srebrzyszcze
Srebrzyszcze · Działka budowlana · 21000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
1 zł / m²

Działka Srebrzyszcze na sprzedaż
Działka budowlana w miejscowości Srebrzyszcze, gmina Ruda-Huta. Dojazd do działki drogą asfaltową. Powierzchnia działki to 21000 m2 w kształcie prostokąta, teren płaski. W pobliżu przystanek autobusowy, z dobrą komunikacja podmiejską. Okolica nowych domków rodzinnych. Odległość od Chełma 6 ...

Działka inwestycyjna Biała Podlaska
Biała Podlaska · Działka inwestycyjna · 1500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
139 000 zł
93 zł / m²

Działka Biała Podlaska na sprzedaż
Działka 1500 m2 budowlana/usługowa (z możliwością dokupienia działki rolnej o powierzchni 7000m2 w całości lub części) położona w miejscowości Biała Podlaska. Dojazd do działki: drogą nieutwardzoną. Opis działki: Działka o powierzchni 1500 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne me...

Działka budowlana Rudka
Rudka · Działka budowlana · 1900 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
78 000 zł
41 zł / m²

Działka Rudka na sprzedaż
Działka budowlana w miejscowości Rudka, gmina Chełm. Dojazd do działki drogą asfaltową. Powierzchnia działki to 1900 m2 w kształcie prostokąta, teren płaski, z nasypaną ziemią. W jednym z rogów działki, z daleka od szosy jest możliwość wykopania stawu. Do działki podłączone media. Okolica now...

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.