Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, lubelskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 3

2288 działek na sprzedaż lubelskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2252) oraz niepowtarzające się oferty agencji (36).

Działka rolno-budowlana Lublin Abramowice
Lublin Abramowice · Działka rolno-budowlana · 12800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
565 000 zł
44 zł / m²

Działka Lublin Abramowice na sprzedaż bezpośrednio

Działka rolno-budowlana Obrocz
Obrocz · Działka rolno-budowlana · 3600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
22 zł / m²

Działka Obrocz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke rolno-budowlana we wsi Obrocz przy drodze powiatowej Zwierzyniec-Krasnobrod. Działka o szerokosci 17m z dostępem do rzeki Wieprz. Możliwość przyłaczenia wody, kanalizacji i prądu. Działka znajduje sie ok. 5km od Zwierzyńca...

Działka leśna Chodel
Chodel · Działka leśna · 12100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
3 zł / m²

Działka Chodel na sprzedaż bezpośrednio
Las mieszany, 30 letni. Z przewagą brzozy i sosny. Dojazd drogą gruntową....

Działka rolno-budowlana Zawieprzyce
Zawieprzyce · Działka rolno-budowlana · 2700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
74 zł / m²

Działka Zawieprzyce na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną z domem w Zawieprzycach o powierzchni 6 arów budowlanej + 21 rolnej. Więcej informacji pod telefonem. ...

Działka rolno-budowlana Wolica
Wolica · Działka rolno-budowlana · 8300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
7 zł / m²

Działka Wolica na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolno - budowlaną 0,83 ha w miejscowości Wolica koło Hrubieszowa. Klasa ziemi I. Działka znajduje się przy drodze, w cichej okolicy. Jest w trakcie odrolnienia. Można podzielić ją na dwie mniejsze....

Działka rolna Aleksandrów
Aleksandrów · Działka rolna · 34000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
6 zł / m²

Działka Aleksandrów na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna o powierzchni 3,4 ha, położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej w miejscowości Aleksandrów gm. Łuków. Więcej informacji pod numerem telefonu....

Działka leśna Chodel
Chodel · Działka leśna · 12100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
49 000 zł
4 zł / m²

Działka Chodel na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę leśną w Chodlu o pow. 1,21 ha, dużo kilkudziesięcioletnich drzew, zapraszam do obejrzenia. Mam też do sprzedania działkę leśną w Pułankowicach o pow. 0,39 ha przy głównej drodze asfaltowej Kraśnik-Lublin. Cena 25 000 zł. Mam również działkę rolną 0,37 ha w Kraśniku, obręb Zar...

Działka budowlana Kaliłów
Kaliłów · Działka budowlana · 700 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
31 500 zł
45 zł / m²

Działka Kaliłów na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Kaliłów. Dojazd do działki:drogą asfaltową. Przeznaczenie: rolno-budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 700 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda. Opis lokalizacji: Komunikacja: PKS. Odległość od centrum B...

Działka rolna Ossówka
Ossówka · Działka rolna · 17734 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
14 zł / m²

Działka Ossówka na sprzedaż
Działka rolna (z możliwością przekształcenia) położona w miejscowości Ossówka. Dojazd do działki: ruchliwa droga asfaltowa 811. Przeznaczenie: inwestycyjna. Opis działki: Działka o powierzchni 17734 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: w odległości 150m możliwość przyłąc...

Działka budowlana Biała Podlaska Pieńki, ul. Barwinkowa
Biała Podlaska Pieńki, ul. Barwinkowa · Działka budowlana · 1284 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
115 470 zł
90 zł / m²

Działka Biała Podlaska Pieńki na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Biała Podlaska, przy ul. Barwinkowej. Dojazd do działki: z dwóch stron droga polna. Przeznaczenie: budowlano- inwestycyjna. Opis działki: Działka o powierzchni 1284 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, porośnięty drzewami iglastymi. Dostępne media...

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.