Skomętno Wielkie

działka budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
139 800
Powierzchnia
1540
Cena za m²
91
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka budowlana Skomętno Wielkie. Zdjęcie 1 Działka budowlana Skomętno Wielkie. Zdjęcie 2 Działka budowlana Skomętno Wielkie. Zdjęcie 3 Działka budowlana Skomętno Wielkie. Zdjęcie 4 Działka budowlana Skomętno Wielkie. Zdjęcie 5 Działka budowlana Skomętno Wielkie. Zdjęcie 6 Działka budowlana Skomętno Wielkie. Zdjęcie 7 Działka budowlana Skomętno Wielkie. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Witam!

Sprzedam działkę budowlaną na Mazurach bezpośrednio.

Opis:
Działka 118/26 o pow 1540m2 i wymiarach 35m x 44m leży na terenie ogrodzonej osady w odległości 480m od prywatnej plaży i jeziora Skomętno o powierzchni ponad 200 ha.

Wjazd na działkę z utwardzonej drogi od strony północnej (patrz zdjęcia). Teren płaski zadrzewiony przy granicy północnej i wschodniej. Cicha wiejska / leśna okolica z . Idealna pod dom całoroczny lub rekreacyjny.
Dostęp do prywatnej plaży o pow 5682m2, na której zorganizowano wspaniałe zielone tereny rekreacyjne, wykonano altanę grillową, boisko do siatkówki oraz pomost o długości 24 metrów, przy którym mogą być cumowane łodzie. Przy zakupie oferowanej działki otrzymuje się również udział 2/108 w ww. prywatnej plaży, z której zapewniony jest dostęp do jeziora Skomętno o powierzchni ponad 200 ha. Teren zatem gwarantuje relaks i obcowanie z naturą.

Dojazd:
Drogami lokalnymi lub poprzez realizowaną drogę międzynarodową Via Baltica, łączącą północ z południem i zachodem Europy. Zjazd z autostrady znajdować się będzie zaledwie 4 km od terenu Osady. Planowana jest również budowa lotniska dla miasta Ełk w pobliskiej Pisanicy oraz modernizacja linii kolejowej Szczytno-Ełk, umożliwiającej sprawną komunikację na południu Mazur.
Media:
Na terenie osady znajduje się linia energetyczna i obecnie rozprowadzane są przyłącza do poszczególnych działek. Woda do wykonania ze studni wierconej ścieki bytowe do wykonania do zbiornika bezodpływowego lub przydomowej oczyszczalni. Bardzo dobre nasłonecznienie umożliwia zastosowanie ogniw PV – wykonując ogrzewanie elektryczne domu roczny bilans rachunków za prąd i ogrzewanie może wynieść 0zł :). Alternatywnie można zastosować pompę ciepła, z uwagi na bliskość jeziora jej sprawność będzie wyższa niż przeciętnie.

MPZP:
Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (działki budowlane).
Działki zgodnie z miejscowym planem zagospodarowanie przestrzennego (tereny oznaczone na planie symbolem 1 ML/MN) przeznaczone są pod zabudowę o funkcji mieszkaniowej jednorodzinnej z dodatkową funkcją usługową.

Przewiduje się zabudowę dwukondygnacyjną w tym z użytkowym poddaszem, z budynkiem gospodarczym, z dachem dwu- lub wielospadowym o nachyleniu 30-45˚, pow. Zabudowy nie przekraczającą 30% powierzchni działki i wysokości do 12 m.

Sąsiedztwo:
jezioro Skomętno, tereny zielone, las, plaża, natura. Ponadto na terenie osady ok. 250m na południe znajduje się obiekt hotelowy - luksusowa mazurska rezydencja z basenem i pokojami do wynajęcia. W okół terenu osady znajduje się ogrodzenie, zwiększające bezpieczeństwo na całym terenie inwestycyjnym.

Skomętno Wielkie, gmina Kalinowo, powiat ełcki
• W odległości 4 km od działki będzie zjazd do międzynarodowej drogi Via Baltica, łączącej północ z południem oraz zachodem Polski.
• Jest zaplanowana budowa lotniska niedaleko Ełku oraz będzie przeprowadzona
modernizacja linii kolejowej Szczytno-Ełk, która jest niedaleko działki.
• Teren jest ogrodzony, a na działkę przejeżdża się przez bramę.

Dodatkowe:
Możemy również wykonać dla Państwa projekt budynku wraz z zagospodarowaniem terenu w atrakcyjnej cenie.

Media:
- prąd

• Skomętno Wielkie, gmina Kalinowo, powiat ełcki
• Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1540 m².
• Zobacz plan w serwisie geoportal.gov.pl
• Długość: 44 m, szerokość: 35 m
• Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: inne
• Media: prąd
• Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela

Polecam.

  • Skomętno Wielkie, gmina Kalinowo, powiat ełcki
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1540 m².
  • Wymiary działki: 35m x 44m
  • Media: woda, oczyszczalnia przydomowa
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Skomętno Wielkie Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.