Nowa Góra Paryż

działka budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Działka budowlana Nowa Góra Paryż
Cena
310 000
Powierzchnia
6400
Cena za m²
48
Ogłoszenie
Działka budowlana Nowa Góra Paryż. Zdjęcie 1 Działka budowlana Nowa Góra Paryż. Zdjęcie 2 Działka budowlana Nowa Góra Paryż. Zdjęcie 3 Działka budowlana Nowa Góra Paryż. Zdjęcie 4 Działka budowlana Nowa Góra Paryż. Zdjęcie 5 Działka budowlana Nowa Góra Paryż. Zdjęcie 6 Działka budowlana Nowa Góra Paryż. Zdjęcie 7 Działka budowlana Nowa Góra Paryż. Zdjęcie 8 Działka budowlana Nowa Góra Paryż. Zdjęcie 9 Działka budowlana Nowa Góra Paryż. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Działka budowlana Nowa Góra Paryż. Zdjęcie 1
Działka budowlana Nowa Góra Paryż. Zdjęcie 1

Bez pośrednika

Sprzedamy trzy działki, z których razem stworzyć można gospodarstwo z sadem. Największa to działka budowlana o powierzchni 26 arów (działka nr 220/A). Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, o bokach średnio 75mx35m. Z dwóch stron przylega do drogi wewnętrznej będącej w użytkowaniu gminy. W całości położona na terenie mieszkalnictwa zagrodowego i jednorodzinnego według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Według wypisu z rejestru gruntów – grunty orne. Na terenie działki, przy jej granicy, znajduje się reduktor na linii wodociągowej, co zabezpiecza instalację wodną. Na terenie działki sieć wodociągowa i gazowa, w granicy słup elektryczny.
Działka bardzo słoneczna, pochylona na południe, co daje ogromne możliwości aranżacji, zarówno ogrodu (np. tarasy, pagórki, murki), jak i domu. Widokowa, przy dobrej widoczności widać stąd Zamek Tenczyn w Rudnie, a dalej Babią Górę, Pilsko i Tatry Zachodnie z Krywaniem. Tuż przy lesie. Wokół bardzo luźna zabudowa.

Działka nr 244 to 18 arów w kształcie zbliżonym do długiego trójkąta – w szerszym miejscu prostokąt 17x35 m o powierzchni około 6 arów położony na terenie mieszkalnictwa zagrodowego i jednorodzinnego według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Tę działkę i budowlaną nr 220/A dzieli jedynie wąska droga, będąca w użytkowaniu gminy. Reszta działki przylega do lasu, jest porośnięta sosnami i dębami, według planu zagospodarowania jest to teren zieleni nieurządzonej o szczególnym znaczeniu przyrodniczym. Działka nieuzbrojona, media na sąsiednich działkach. Według wypisu z rejestru gruntów – grunty orne. Doskonałe miejsce na założenie sadu, uprawy lub wypas zwierząt.
Łąka o powierzchni 20 arów położona jest kilkadziesiąt metrów dalej, na południe. Działka nr 690 ma kształt zbliżony do prostokąta. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego jest to w całości teren zieleni nieurządzonej o szczególnym znaczeniu przyrodniczym. Według wypisu z rejestru gruntów – lasy i grunty leśne, grunty zadrzewione i zakrzewione oraz łąki trwałe. Nadaje się do wypasu zwierząt lub uprawy np. wierzby szybkorosnącej, czyli alternatywnego biopaliwa.

Paryż – przysiółek wsi Nowa Góra, oddalony od niej o około 3 km. Osada liczy około 30 gospodarstw, w tej części zabudowa jest bardzo luźna. Przysiółek jest otoczony lasem, pełnym zwierząt, grzybów i ścieżek doskonałych do spacerów, jazdy na rowerze i nartach biegowych. W górnej części Paryża najlepszy punkt widokowy w okolicy. W Nowej Górze sklepy, kościół, szkoła z oddziałem przedszkolnym – do Paryża jeździ bus szkolny. Najbliższe miasta – Krzeszowice 8 km, Trzebinia 12 km, Olkusz 15 km. 15 minut dojazdu do autostrady A4 (węzeł Rudno lub Trzebinia), stamtąd szybki dojazd do Krakowa i na Śląsk.

Doskonałe miejsce dla osób poszukujących ciszy, spokoju i możliwości obcowania z przyrodą, przy jednoczesnym łatwym dostępie do miasta.

Cena dotyczy trzech działek. Oferta prywatna, sprzedaż bezpośrednia. Pośrednikom dziękujemy.

  • Nowa Góra Paryż, gmina Krzeszowice, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6400 m².
  • Numer ewidencyjny działki: 220/A, 244, 690
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja
już od -

Wkład własny: -
Okres spłaty: -
Oblicz zdolność kredytową

Nowa Góra Paryż Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Adresowo.pl
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.