Mnichowo

działka budowlana na sprzedaż

Cena
195 000
Powierzchnia
4200
Cena za m²
46
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka budowlana Mnichowo. Zdjęcie 1 Działka budowlana Mnichowo. Zdjęcie 2 Działka budowlana Mnichowo. Zdjęcie 3 Działka budowlana Mnichowo. Zdjęcie 4 Działka budowlana Mnichowo. Zdjęcie 5 Działka budowlana Mnichowo. Zdjęcie 6 Działka budowlana Mnichowo. Zdjęcie 7 Działka budowlana Mnichowo. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Na sprzedaż duża działka o powierzchni ok 4200 m2 z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego wraz z garażem wedle projektu Archonu "Dom w Santolinach"zaprojektowany na tą działkę nowoczesny dom parterowy o prostym układzie konstrukcyjnym ok 150 m powierzchni wraz z garażem.

Wydane pozwolenie z 2020roku czyli na starych zasadach koszt budowy tego domu 50 tyś zł taniej jak z pozwoleniem z 2021 roku czyli na nowych zasadach.
Kupując działkę z pozwoleniem oszczędzasz sobie pół roku nerwów lub i rok,kosztów i biurokracji i masz pewność ze działka jest budowlana a nie zonk...
Od razu można rozpocząć budowę.(Mogę polecić solidną ekipę która szybko postawi stan surowy tego domu i nadzorować prace )

Działka ma kształt zbliżony do prostokąta położona jest w gminie Czerniejewo w linii prostej około 1km od osiedla sosnowego w Mnichowie.
50 metrów od drogi asfaltowej.
Działka z 3 stron ogrodzona.
Cicha, spokojna okolica idealna lokalizacja na wybudowanie swojego wymarzonego domu-Hacjendy ogromnego ogrodu, może wykopanie stawu czy rozbudowę dalszą i prowadzenie jakiegoś biznesu z dala od zgiełku ulicznego do tego duża przyszłościowa działka lub podział na mniejsze kiedyś...
Doskonała lokata kapitału przed inflacją.
Położenie niby na uboczu ale wszędzie blisko dobry punkt w koło lasy dużo dróżek na spacery czy też jazdę Quadem.. .
Brak uciążliwych sąsiadów.
Najbliższą drogą około 5 km Gniezno od dzielnicy Pustachowy
20 km Września
7 km Czerniejewo
5km Żydowo-Szkoła podstawowa
15km Trasa S5-szybki dojazd do Poznania(30 minut)
2 km sklep spożywczy,kościół

Sprzedaż prywatna.

Po więcej informacji dzwonić
Zapraszam do obejrzenia za żywo działki,projektu i wszystkiego czego dusza zapragnie w każdej chwili przyjedz zobacz na pewno się spodoba miejsce i otoczenie...

  • Mnichowo, gmina Gniezno, powiat gnieźnieński
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4200 m².
  • Długość: 126 m, szerokość: 37 m
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: siatka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Mnichowo Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.