Szukaj Dodaj

Kępa - Działka budowlana · 25386 m²

2 950 000 zł
116 zł / m²
Rata kredytu wynosi 9 700 zł miesięcznie.
Największy serwis ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się aby zobaczyć dane ogłoszenia
lub
Rejestrując się akceptujesz regulamin i politykę prywatności.
Nie spamujemy. Nie publikujemy na Facebooku.
Jeśli masz konto, zaloguj się.
2 950 000 zł 116 zł / m²
Rata kredytu wynosi 9 700 zł miesięcznie.
  • Kępa, gmina Łubniany, powiat opolski
  • Działka budowlana o powierzchni 25386 m².
  • Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Media: woda, kanalizacja, prąd
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
Opis
Przedmiotem sprzedaży jest  niezabudowana nieruchomości gruntowa położona we wsi Kępa, (obrzeża miasta Opole), województwo opolskie, powiat opolski, gmina Łubniany, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działki ewidencyjne nr: 455/27, 456/27, 457/27, 458/27, 459/27, 460/27, 461/27, 462/27, 463/27, 464/27, 465/27, 466/27 o łącznej powierzchni 2,5386 .
Przedmiotowa nieruchomość usytuowana w bardzo korzystnej lokalizacji na północnym obrzeżu Opola. Do centrum Opola jest niespełna 6 km. Inwestycja w nowe budownictwo mieszkalno-usługowe na tym terenie dla potencjalnego inwestora nie rodzi ryzyka niepowodzenia, gdyż z uwagi na prężny rozwój miasta wciąż brakuje nieruchomości mieszkalno-usługowych. 
Działki znajdują się na skraju wsi i sąsiadują z nieruchomościami mieszkalnymi jednorodzinnymi w zabudowie wolnostojącej oraz gruntami przeznaczonymi pod zabudowę jednorodzinną i stanowią część nowopowstającego osiedla domów mieszkalnych jednorodzinnych. Działki są kształtu regularnego, w pełni uzbrojone. Teren jest ogrodzony, częściowo utwardzony, porośnięty trawą. Dojazd do nieruchomości jest dogodny, tj. drogą utwardzoną.  Zgodnie z MPZP dla Gminy Łubniany nieruchomość znajduje się na terenie oznaczonym jako 4UM teren zabudowy usługowo-mieszkaniowej.  Lokalizacja nieruchomości jest idealna pod budowę osiedla domków szeregowych bądź apartamentowców wchodzących w skład zamkniętego osiedla.   
Ogłoszenie dodane ponad miesiąc temu
Aby zapewnić Państwu dostęp do wszystkich nieruchomości na rynku postanowiliśmy wprowadzić na nasz portal również oferty pośredników. W dalszym ciągu większość naszej bazy stanowią bezpośrednie ogłoszenia właścicieli.
Wyślij wiadomość
Właściciel sprzedaje z agencją nieruchomości.
Twój numer telefonu z Ustawień konta na który ma kontaktować się sprzedający.
Zadzwoń
Tel. 880 ... ...
Kępa Poland
Kępa
Wycentruj na nieruchomości
Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?

Klauzula informacyjna NOTUS Finanse S.A. o ochronie danych osobowych

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.