Łubianka
ul. gen. Hallera
dom wolnostojący na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
320 000
Powierzchnia
106
Cena za m²
3 019
Pow. działki
1266
Rok budowy
2022
Ogłoszenie
dom wolnostojący, 4 pokoje Łubianka, ul. gen. Hallera. Zdjęcie 1 dom wolnostojący, 4 pokoje Łubianka, ul. gen. Hallera. Zdjęcie 2 dom wolnostojący, 4 pokoje Łubianka, ul. gen. Hallera. Zdjęcie 3 dom wolnostojący, 4 pokoje Łubianka, ul. gen. Hallera. Zdjęcie 4 dom wolnostojący, 4 pokoje Łubianka, ul. gen. Hallera. Zdjęcie 5 dom wolnostojący, 4 pokoje Łubianka, ul. gen. Hallera. Zdjęcie 6 dom wolnostojący, 4 pokoje Łubianka, ul. gen. Hallera. Zdjęcie 7 dom wolnostojący, 4 pokoje Łubianka, ul. gen. Hallera. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Cena 320 tys.zł – cena dotyczy stanu surowego otwartego

Dom aktualnie jest w stanie surowym otwartym. Istnieje możliwość doprowadzenia do stanu surowego zamkniętego – warunki do uzgodnienia.

Dojazd do działki drogą asfaltową. Media w pobliżu: prąd, woda, kanalizacja. W najbliższej okolicy znajduje się zabudowa jednorodzinna, blisko las, obiekt sportowy, przystanek autobusowy. Bardzo dobry dojazd do Torunia (bez korków).

Dom parterowy wybudowany w 2021r.z porothermu, powierzchnia użytkowa ok.106 m2.

Działka o powierzchni 1266m2.

Gmina Łubianka jest jednym z najbardziej urokliwych miejsc województwa kujawsko–pomorskiego. Położona na terenie bydgosko–toruńskiego obszaru metropolitalnego, bardzo blisko stołecznych miast województwa jest oddalona o 5 km od Torunia i 22 km od Bydgoszczy.

  • ul. gen. Hallera, Łubianka, powiat toruński
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 106 m², 4 pokoje, wybudowany w 2022 roku
  • Działka 1266 m²
  • Budynek w stanie surowym otwartym
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łubianka, gen. Hallera Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.