Krzysztoforzyce

działka budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
600 000
Powierzchnia
4400
Cena za m²
136
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka budowlana Krzysztoforzyce. Zdjęcie 1 Działka budowlana Krzysztoforzyce. Zdjęcie 2 Działka budowlana Krzysztoforzyce. Zdjęcie 3 Działka budowlana Krzysztoforzyce. Zdjęcie 4 Działka budowlana Krzysztoforzyce. Zdjęcie 5 Działka budowlana Krzysztoforzyce. Zdjęcie 6 Działka budowlana Krzysztoforzyce. Zdjęcie 7 Działka budowlana Krzysztoforzyce. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

44a w trakcie przekształcania na działkę budowlaną z doprowadzonymi wszystkimi mediami tj: gaz, prąd, woda, kanalizacja.

Nieruchomość położona w cichej i spokojnej części miejscowości, wokół znajduje się luźna zabudowa domów jednorodzinnych.

Jako że nie jest to jeszcze działka budowlana cena jest niższa niz była by normalnie, działkę wyceniono na 700/800 tysięcy, działka jest juz zgłoszona do przekształcenia i czeka na przyznanie jej miana budowlanej, w okolicy juz wszystkie działki są budowlane wiec jest prawie pewne ze bedzie ona przekształcona, jako ze nalezy ona do gminy na wszystko trzeba czekać i kiedy dzwoni się z zapytaniem kiedy zostanie przekształcona dostaje się date początek 2023r wiec jest to raczej dla kogoś kto chce zainwestować pieniądze na przyszłość, lub szuka dla siebie za te dwa lata idealnego miejsca na dom, w razie gdyby ktoś chciał sprawdzić działkę, najlepiej dzwonić do gminy i pytać o działkę nr 497/1 która została podzielona i aktualnie jest numerem 497/3, działka 497/1 to wczesniejszy numer działki która miala 60 arów i z tego odeszło 16 i zostało 44a. Bardzo chcielibyśmy sprzedać działkę juz teraz, ale nawet jak ktoś się nie zdecyduje jej kupić i bedzie chciał poczekać na przekształcenie, tez śmiało dzwonić i zostawiać kontakt na przyszłość. Pozdrawiam! :)

Lokalizacja:

Krzysztoforzyce, gm. Kocmyrzów-Luborzyca

Położenie działki, jej otoczenie oraz układ funkcjonalny stwarza możliwości do wybudowania osiedla domków jednorodzinnych, bliźniaków, oraz bliźniaków dwulokalowych.

  • Krzysztoforzyce, gmina Kocmyrzów-Luborzyca, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4400 m².
  • Media: kanalizacja
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Krzysztoforzyce Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.